www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Intrebare pentru prietenul Marian Adar

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Povesti pescaresti
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
cezar dan chioibasu

Data înscrierii: 06/Dec/2007

MesajTrimis: Tue Jan 15, 2008 5:07 pm    Titlul subiectului: Intrebare pentru prietenul Marian Adar Răspunde cu citat (quote)

Nene Mariane, traficul pe site-ul nostru creste binisor, calitatea oamenilor care posteaza iese usor in evidenta.
Mai tanarul nostru coleg Armand Cornaciu, care s-a implicat in mod stralucit in constructia acestei " lumi a miracolelor " pe care o construim impreuna a cerut ajutor la moderare. Eu m-am oferit si deja figurez acolo, dar tare mult te-as vrea aproape la " Cafenea ", " Povesti pescaresti ", " Alte pasiuni " ,...ma rog, pe unde crezi ca te indeamna sufletul si pasiunea.
Ce zici ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Adar Marian

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Tue Jan 15, 2008 6:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bre, dati-mi rubrica de carcoteli.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
cezar dan chioibasu

Data înscrierii: 06/Dec/2007

MesajTrimis: Tue Jan 15, 2008 7:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adar Marian a scris:
Bre, dati-mi rubrica de carcoteli.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Am inteles , nene, vrei la "Cafenea" cu mine !
Asa ca vreau si eu cu mataluta la " Povesti...", ca sa fim chit !
Iar cu retetele ...m-ai nenorocit ( calitate, stil, poze )!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Adar Marian

Data înscrierii: 12/Dec/2007

MesajTrimis: Tue Jan 15, 2008 8:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adevaru-i ca pentru mine, cele mai atractive teme ale prezentului forum , astea-s :
Cafenea
Povesti pescaresti
si
A doua pasiune

Treaba-i ca nu prea stiu ce-nseamna si cum se face "moderarea"... Confused
Alta-i ca tot strig si ma tot zbat sa intru in sectiunea APS-istilor si nu ma lasa, dom'le ! Sad

Nene Mariane, dupa ce te loghezi, iti apare in dreapta jos o casuta " poti modera..."; dai click si gasesti acolo casute, care te lumineaza cum sa le folosesti. Eu il rog pe Armand sa te treaca moderator.
Partea cu sectiunea APS se face, fii putin mai rabduriu, se pare ca tehnic functioneaza, iar Armand ii alatura pe toti apesistii.
Dar este si el cu munca, cu ale lui, s-asa a facut "minuni" pentru noi.
mrvily

Data înscrierii: 03/Dec/2007

MesajTrimis: Tue Jan 15, 2008 9:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adar Marian a scris:
Adevaru-i ca pentru mine, cele mai atractive teme ale prezentului forum , astea-s :
Cafenea
Povesti pescaresti
si
A doua pasiune

Treaba-i ca nu prea stiu ce-nseamna si cum se face "moderarea"... Confused
Alta-i ca tot strig si ma tot zbat sa intru in sectiunea APS-istilor si nu ma lasa, dom'le ! Sad

Pai hai sati explic tot eu.Teoretic moderatorul este acea persoana care are grija ca discutiile dintru-n topic sa respecte subiectul, sa nu se aduca jicniri sau sa nu o ia pe cimpii.
Referitor la sectiunea APS deocamdata este in lucru cind va fi gata va avea acces la ia toti membri APS care au viza pe 2007 sau 2008 pe carnet.
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Povesti pescaresti Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum