www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

concursul sarulesti si valea argovei

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Competitii de Pescuit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
marius_ariston

Data înscrierii: 01/Mar/2008
Locație: Bistrita

MesajTrimis: Wed May 21, 2008 12:23 pm    Titlul subiectului: concursul sarulesti si valea argovei Răspunde cu citat (quote)

In sfarsit in urma cu o ora am ajuns acasa la bistrita azi 21 mai 2008.A fost din 16 -21 mai una dintre cele mai placute partide de pescuit de 30 de ani.Concursul a fost extraordinar,cuvintele sant prea sarace sa poate exprima ceea ce am simtit acolo la sandulita.Am intalnit oameni adevarati,oameni la care nu ma asteptam,lucru care a ramas si va ramane in memoria mea multi ani de zile
.Este extraordinar sa vb pe site-uri de mult timp cu oameni care apoi sa-i cunosti live,ceea ce pot sa spun este ca ati reusit sa-mi faceti o bucurie pe care in viata nu o intalnesti in fieecare zi.Multumesc tuturor vasile,albatran,eugen,cezar,adar Felicitari asociatiei pescar sportiv si tuturor care au contribuit ca intalnirea noastra sa fie posibila.Asa cu am fost indrumat de cezar sa plec pentru cateva zile la frasinet am hotarat sa raman pe valea argovei pt 3 zile .Am incercat la stationar la platica,crap ,sau ce-o mai fii
Dar nu a vrrut sa manance fapt pt care am incercat la rapitor
vreau sa va spun ca in viata mea nu am prins salau atat de mare si atat de mult
am avut captura la 5kg 4, in total 27 buc .Sa auzim numai de bine
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
cezar dan chioibasu

Data înscrierii: 06/Dec/2007

MesajTrimis: Wed May 21, 2008 12:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ne bucuram, prietene, ca te-ai simtit bine printre noi, ca ti-a placut concursul si partea care a urmat.
Bravo pentru pescuiala de salai, oricum cred ca ai ales bine sa ramai inainte de baraj.
Si pe canal a mers binisor, un vecin de-al meu a luat cateva platici mari, un crap de cca 5 kg si vreo 7 kg de caras mijlociu si mare. El a pescuit duminica-zi lumina.

Te mai asteptam.
Cezar, in numele ...Miticilor. Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Wed May 21, 2008 1:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Marius, placerea se pare ca a fost reciproca si ne bucuram ca a fost asa. Ne vedem data viitoare...
Sus
stefanescu costin

Data înscrierii: 12/Dec/2007

MesajTrimis: Wed May 21, 2008 1:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bravo Mariuse,cu salaii tai prinsi pe Valea Argovei ii bateai pe toti care au concurat la spinning Very Happy !tine-o tot asa
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Go 2Bill

Data înscrierii: 13/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Wed May 21, 2008 3:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Marius, sa fi iubit si fire zbuciumate sa ai!

Ariston

Data înscrierii: 18/Mar/2008

MesajTrimis: Thu May 22, 2008 8:45 am    Titlul subiectului: valea argovei.............la salai Răspunde cu citat (quote)

Da pe valea argovei la salau poate castigam ....dar nu uitati ca zona de unde vin e colina -munte si practic un pescuit mai mult pe rau decat pe balta care lipsesc in zona mea din pacate
Dar e bine asa pt inceput pe la mijlocul clasamentului.Important este ca ne-am simtit bine si mai mult cu siguranta ne vom revedea.cum pot posta fotografii pe forum ..................cu salaiiiiiii
Sus
albatrin

Data înscrierii: 15/Jan/2008

MesajTrimis: Thu May 22, 2008 9:14 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari și din partea mea pentru capturile de pe VA. Te așteptăm și la viitoarele acțiuni ale APS, chiar dacă-i în majoritate formată din 'mitici'. Laughing Laughing
În ceea ce privește pozele, vezi că am postat la 'Cupa APS Sarulești 2008', niște explicații pentru Andrei, puștiul cu cea mai mare captură, poate-ți sunt de folos.
Fire zbuciumate și poate ne vedem la Colibița.
Cu stimă și prietenie,
Ariston

MesajTrimis: Sat May 24, 2008 9:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

da eram dator sa arat niste poze de pe valea argovei la care ma voi intoarce foarte curand,nu mai conteaza distanta "no limited"..grea boala mai frate ,pozele sant in albumul deschis de albatran lucru care mi-e nu-mi iese sa-l postez pe forum
[/url]
Sus
albatrin

Data înscrierii: 15/Jan/2008

MesajTrimis: Sun May 25, 2008 9:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pozele lui Ariston

Ariston

MesajTrimis: Sun May 25, 2008 9:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sa traiesti albatran si-ti multrumesc pt ajutor,sa auzim numai de bine
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Competitii de Pescuit Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum