www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Desfasurare concurs GREACA CERCANI
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Competitii de Pescuit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Florin NAE

Data înscrierii: 26/Mar/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Fri Jun 13, 2008 9:15 pm    Titlul subiectului: Desfasurare concurs GREACA CERCANI Răspunde cu citat (quote)

Deschid acest topic in ideea de a tine la curent actiunea organizata de APS.
Rog colegii care au informatii calde sa posteze. Maine merg la locul "FAPTEI", la intoarcere postez cateva foto.

Cu respect
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
pacapescarul

Data înscrierii: 13/Dec/2007

MesajTrimis: Sat Jun 14, 2008 8:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ieri am vorbit telefonic cu Ionut Silivestru si Eugen Fetes. Se pare ca intr-un final sunt 18 echipe. Capturile nu au intarziat sa apara, Razvan Ulmeanu avea aseara aproximativ 11 kg de ciortan. Eugen a scos unul de 700g la Sheffild si era tare mandru de realizare. De remarcat ca buna dispozitie era la ea acasa, ceea ce subliniaza inca odata caracterul amical al acestui concurs.
Sper ca pana maine sa nu existe peste care sa nu vada uscatu'. Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
nexu

Data înscrierii: 10/Apr/2008

MesajTrimis: Sat Jun 14, 2008 9:25 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am vb si eu cu cativa dintre cei care participa...azi bate vantul si nu'i mai ajuta atat de tare pe cei care sunt hotarati pe varga, ieri echipa Mitrea-Calota cica a cam dat in el pe varga...zice'se ca pe locu' 1 este echipa"aia cu focul"(scz da' asa mi s'a zis), cu 36kile...da' mai este o gramada de timp...mai pe dupa amiaza am sa merg la locu' faptei sa iau impresii la cald Cool
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Florin NAE

MesajTrimis: Sat Jun 14, 2008 5:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

14 IUNIE 2008 - CANTAR ORA 08: - 09:00

1 - BUTNARU C-TIN & MARIAN C-TIN - 36.40
2 - ULMEANU RAZVAN & DRAGOS - 24.55
3 - SILVESTRU IONUT & MIHAI DOROBANTU - 18.95
4 - MADALIN DARLA & MADALIN BARLEA - 18.45

CAPTURA - 3.100 KG

Revin cu clasamentul dupa cantarul de 18:00 - 19:00

Arbitraj de exceptie, organizare "jos palaria". George MIHAILA - GAZDA DE ONOARE.
Florin NAE

MesajTrimis: Sat Jun 14, 2008 5:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cateva imagini de la ACTIUNEA CERCANI

crap-one

Data înscrierii: 04/Mar/2008

MesajTrimis: Sat Jun 14, 2008 7:21 pm    Titlul subiectului: . Răspunde cu citat (quote)

Misto poze. Da' Podaru ce drac face? Rolling Eyes
Florine ziceai la tel ca bagi un clasament..... Rolling Eyes Evil or Very Mad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Florin NAE

MesajTrimis: Sat Jun 14, 2008 7:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cristi, am vb cu baietii acum 5 min (20:15), deabea terminase cantaru si inca nu facuse calculele, cert este ca nu a intrat nicio captura mare - singura a fost la Stoica DUTU & Dumitru POPA 3.300 KG.
Poate am vesti maine de dimineata cu un clasament inaine de finish

enjoy
pacapescarul

Data înscrierii: 13/Dec/2007

MesajTrimis: Sat Jun 14, 2008 8:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Acu' am vorbit cu Nea' Dutu si tocmai ce-a fost prins un crapcean de 6 kile si ceva. Nu stiu care e fericita echipa.
Corzi de chitara tuturor participantilor
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Florin NAE

MesajTrimis: Sat Jun 14, 2008 8:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Confirmare oficiala; 6.200 kg
crap-one

MesajTrimis: Sat Jun 14, 2008 8:39 pm    Titlul subiectului: . Răspunde cu citat (quote)

Sa-mi fot una in gura Laughing
CINE la luat??????????? Rolling Eyes Evil or Very Mad
Florine, tu esti "baza" cu postarile...baga nene un CLASAMENT Evil or Very Mad Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
nexu

MesajTrimis: Sat Jun 14, 2008 9:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Florin NAE a scris:
Confirmare oficiala; 6.200 kg

Sa mor de nu...eram acolo, am prins LIVE cantarirea!!!...
Sus
Florin NAE

MesajTrimis: Sat Jun 14, 2008 9:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Foto ceva NENE NEXU ? Shocked
nexu

MesajTrimis: Sat Jun 14, 2008 9:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Deloc tata...ala micu' al meu e cu pozele si nu a avut aparatu la el,poze am sa bag maine...am de gand sa mananc din bunaciunea de ciorba dupa ora 14:P
Sus
nexu

MesajTrimis: Sat Jun 14, 2008 10:10 pm    Titlul subiectului: Re: . Răspunde cu citat (quote)

crap-one a scris:
Da' Podaru ce drac face?

E pe felie cu coechipieru' sau Fae!!!...mai e o gramada de timp...treaba e ca Sandu Podaru cu Fae dau la bile si ia arar...am vazut cat timp am baut
cateva beri cu confratii,ca se lua la de toate incepand cu rama, continuand cu bomba, "bonduelle", alune, s.a.m.d...
Sus
crap-one

MesajTrimis: Sun Jun 15, 2008 4:33 am    Titlul subiectului: . Răspunde cu citat (quote)

Sa pescuit SI la BOMBA????? Rolling Eyes Rolling Eyes Embarassed Evil or Very Mad Shocked Laughing
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Competitii de Pescuit Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
Pagina 1 din 6

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum