www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Pescuitul pe Snagov (lac salbatic) la copca

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Povesti pescaresti
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Sat Jan 12, 2008 10:22 am    Titlul subiectului: Pescuitul pe Snagov (lac salbatic) la copca Răspunde cu citat (quote)

A fost un prieten. Balos s-a prins insa pe apa mica in imediata apropiere a stufuluiieten ieri 11 ianuarie in zona palatului lui Ceausescu (pe semalul cu apa adanca de cca 6-8m) si a prins multa platica frumoasa (pana in 700gr) si avortoni de ghibort. Gheata este groasa, multi pescari in zona. Au fost prinse 2 marlite (de alti pescari), una la mormusca si alta la dandineta. Pescarii care au pescuit in imediata apropiere a stufului au panalit babusca (balos) si oarece biban. Fire intinse daca alegeti aceasta locatie!

Ultima modificare efectuată de către Eugen Fetes la Mon Jan 14, 2008 4:02 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Go 2Bill

Data înscrierii: 13/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mon Jan 14, 2008 3:21 pm    Titlul subiectului: Re: Pescuitul pe Snagov (lac salbatic) la copca Răspunde cu citat (quote)

Eugen Fetes a scris:
A fost un pr. Balos s-a prins insa pe apa mica in imediata apropiere a stufuluiieten ieri 11 ianuarie in zona palatului lui Ceausescu (pe semalul cu apa adanca de cca 6-8m) si a prins multa platica frumoasa (pana in 700gr) si avortoni de ghibort. Gheata este groasa, multi pescari in zona. Au fost prinse 2 marlite (de alti pescari), una la mormusca si alta la dandineta. Pescarii care au pescuit in imediata apropiere a stufului au panalit babusca (balos) si oarece biban. Fire intinse daca alegeti aceasta locatie!

Am inteles ca era foarte multa lume acolo. E un loc mai linistit unde numai iarna poti sa ajungi, pe ghiata.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
pantazig04

Data înscrierii: 05/Jan/2008

MesajTrimis: Tue Jan 15, 2008 2:21 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poate cand ai timp, il intrebi pe prietenul tau unde a lasat masina.La strand sau pe partea satului ?M-ar interesa si pe mine sa fac o iesire ,mai ales pt. platica. Multumesc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Tue Jan 15, 2008 8:26 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din cate am inteles in Snagov Comlex. De acolo a traversat lacul, a intrat in padure, a mers drept si a ajuns in locul cu pricina (vis a vis de palat)
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Povesti pescaresti Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum