www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

O veste foarte tristă!!

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
albatrin

Data înscrierii: 15/Jan/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Fri Dec 06, 2013 2:03 pm    Titlul subiectului: O veste foarte tristă!! Răspunde cu citat (quote)

După o lungă luptă cu boala necruțătoare, Mahoie, prieten bun al multora dintre noi, ne-a părăsit pentru totdeauna ieri la ora 17.00.
Cei ce vor să-și ia rămas bun o pot face începând de azi dela ora 16.00 la capela cimitirului Străulești I, unde mâine în jurul orei 13.30 va avea loc slujba de înmormântare.

Dumnezeu să-l ierte !

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Go 2Bill

Data înscrierii: 13/Dec/2007

MesajTrimis: Sat Dec 07, 2013 12:32 am    Titlul subiectului: Re: O veste foarte tristă!! Răspunde cu citat (quote)

Regrete sincere !

Odihnesca-se in pace!
Laurentiu Catana

Data înscrierii: 06/Jan/2008

MesajTrimis: Sat Dec 07, 2013 7:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cuvintele sunt prea seci.Dumnezeu sa-l ierte.Dupa numai cateva zile,Mahoe l-a urmat pe prietenul sau Sandu Savu.Dumnezeu sa-i odihneasca.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
mr marinel

Data înscrierii: 04/Dec/2007
Locație: Bucuresti-Romania

MesajTrimis: Sat Dec 07, 2013 9:17 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dumnezeu sa-l ierte.
marinel_simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Gabi Calota

Data înscrierii: 07/Jan/2008

MesajTrimis: Sat Dec 07, 2013 10:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dumnezeu sa-i ierte... si sa-i aseze acolo... undeva... pe un mal frumos de apa... cu unditele desfacute... sau stranse... pescuind sau .... pur si simplu....
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Ariston

Data înscrierii: 18/Mar/2008
Locație: Bistrita

MesajTrimis: Tue Dec 10, 2013 8:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Condoleante ....acum am citit aceasta veste trista.Am reusit sa-l cunosc pe bratul Chilia in 2010.Am petrecut partide fantastice de pescuit cu el,socializari si buna intelegere.
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum