www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Polemici concurs Cercani
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Florin NAE

Data înscrierii: 26/Mar/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Wed Jun 18, 2008 6:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Va rog pe amandoi sa dati dovada de oameni cu capul pe umeri. Chiar nu puteti sa va abtineti de la injectii ? Ma uimiti cu postarile voastre.

Respecte
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Lufaru33

Data înscrierii: 15/May/2008
Locație: constanta

MesajTrimis: Wed Jun 18, 2008 6:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Florin NAE a scris:
Va rog pe amandoi sa dati dovada de oameni cu capul pe umeri. Chiar nu puteti sa va abtineti de la injectii ? Ma uimiti cu postarile voastre.

Respecte
Reciteste,te rog,postarile si zi-mi si mie,cine nu a dat dovada de a fi om. Daca pe acest forum se tolereaza asemenea indivizi,cu comportament deviant si frustrari din copilarie,expuse in vazul tuturor...este foarte grav...si mai grav de atat,este faptul ca sunt tolerati si trecuti cu vederea,fara a primii macar o avertizare de la cine trebuie Arrow
Florin NAE

Data înscrierii: 26/Mar/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Wed Jun 18, 2008 6:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lufaru33 a scris:
Florin NAE a scris:

Respecte
Reciteste,te rog,postarile si zi-mi si mie,cine nu a dat dovada de a fi om. Daca pe acest forum se tolereaza asemenea indivizi,cu comportament deviant si frustrari din copilarie,expuse in vazul tuturor...este foarte grav...si mai grav de atat,este faptul ca sunt tolerati si trecuti cu vederea,fara a primii,macar o avertizare de la cine trebuie Arrow

Eu nu sunt moderator sa pot lua masuri, dar pot ruga userii sa dea dovada de un comportament decent. Eu merg dupa un princiupiu: ma consider un om calculat ? atunci nu iau in seama oamenii care au lipsuri.
Cat despre problema cu "toleratul", eu zic sa lasam moderatorii si adminul sa-si spuna cuvantul, nu cred ca a fost postat ceva care sa necesite interventia acestora.

PS: pentru tine, nu mai sta in umbra si posta, se poate interpreta...
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
cezar dan chioibasu

Data înscrierii: 06/Dec/2007

MesajTrimis: Wed Jun 18, 2008 6:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu n-am inteles de ce va certati !

Pentru eventualitatea ca FAE ar fi facut ceva in Shocked Shocked eventualitatea ca Lufaru i-ar fi facut si lui ceea ce i-a facut unuia in adolescenta ? Shocked Shocked Shocked

Tare de tot !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lufaru33

MesajTrimis: Wed Jun 18, 2008 6:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

@ Florin Nae --Daca ar fi asa cum zici,sa nu iau in seama orice nataflet,ar fi bine...dar vezi si tu,cred,cum si cei mai in masura sa nu ia in seama acesti oameni cu intentii rautacioase,o fac totusi(vezi polemici concurs)...Asa ca ar fi mai bine sa medieze cineva aceste discutii inutile si sa penalizeze pe cei ce le starnesc. Daca am gresit eu,sa fiu penalizat! Daca a gresit Fae,sa fie penalizat...Altfel nu vad rezolvare in aceasta problema.
FAE

Data înscrierii: 20/Feb/2008
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Wed Jun 18, 2008 6:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy SALVE Very Happy
Nu Cezare...nu ne certam...incercam numai sa expunem o situatie care a povestito Lufaru...in fine...tu nu ai de gind sa nu mai scormonesti mult ....???

Wink SA TRAITI BINE Wink
Sus
Lufaru33

MesajTrimis: Wed Jun 18, 2008 6:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cezar dan chioibasu a scris:
Eu n-am inteles de ce va certati !

Pentru eventualitatea ca FAE ar fi facut ceva in Shocked Shocked eventualitatea ca Lufaru i-ar fi facut si lui ceea ce i-a facut unuia in adolescenta ? Shocked Shocked Shocked

Tare de tot !
Na,poftim Laughing Ce am facut,fratilor? Shocked
cezar dan chioibasu

MesajTrimis: Wed Jun 18, 2008 7:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Omule, am fost doua zile la pescuit, am citit cateva postari pe acest topic si m-am mirat ca doi oameni schimba sageti intre ei, aparent fara motiv.
Poate au fost si alte postari, intre timp sterse, ca altfel chiar nu inteleg.
Va cunosc pe amandoi, imi sunteti simpatici si chiar va banuiesc de inteligenta.
Atunci ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Lufaru33

MesajTrimis: Wed Jun 18, 2008 7:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi pare rau acum,ca am sters postarile,dar va asigur ca erau unele de bun simt,ce nu aveau vreo tenta agresiva,ca ale personajului Fae,care m-a uimit cu acele replici demne de gheto-uri si gasti adunate in fatza blocului...Sper ca nu suneti cu totii orbi si nu vedeti ceea ce a scris Fae. Wink
cezar dan chioibasu

MesajTrimis: Wed Jun 18, 2008 7:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pe FAE il cunoastem bine, acele postari nu schimba mare lucru.

Ce sa fac, sa le sterg ( sunt moderator )?

Ai fi primul care ar sari in sus !

Daca ti se stergea postarea cand ai scris " ca am luat toti m..e pe celalalt sait ", sau ne conturam opinia numai legat de aceasta postare si te banam ziceai, desigur ca suntem conservatori, constipati, intoleranti etc.

Sunt cateva sectiuni unde suntem destul de flexibili, eliminand numai injuriile, atacurile la persoana sau chestii de genul asta.
Sus
Lufaru33

MesajTrimis: Wed Jun 18, 2008 7:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

FAE a scris:
Very Happy SALVE Very Happy
Daca i-mi faceai mie asa ceva...sincer i-ti spun ca-ti crapam capul sau te bagam in spital...tu cred ca ai avut de-a face pina acum numai cu ditraia ...senili sau preoti...daca dadeai peste mine sincer pina acum te faceam sa nu mai ai curajul sa ridici ochi din pamint in fata mea... Twisted Evil ...scuza-ma...daca eram in locul lui...eu te calcam in piciore...
De obicei eu nu prea m-a las injosit de niscava ...
Wink SA TRAITI BINE Wink
Asta nu este atac la persoana? OK, Ca ati luat m..e pe celalalt site,m-am referit strict la conturi blocate(am si facut acesta precizare ulterior) Faptul ca il cunoasteti pe Fae iar nu este o scuza ptr ceea ce abereaza...Daca membrii acestei asociatii sunt mai presus decat noi,ceilalti,necotizanti,va promit ca in 3 minute va cer permisiunea sa devin membru al asociatiei si poate asa voi fi vazut cu ochi mai buni Wink

Ultima modificare efectuată de către Lufaru33 la Wed Jun 18, 2008 7:41 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Wed Jun 18, 2008 7:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

FAE, Lufaru... Laughing
V-ati luat total aiurea unul de celalalt... Laughing Tu ai povestit chestia cu cacarezele Laughing , iar FAE a scris cum ar fi reactionat el la aceasta gluma. Laughing Asta a fost tot. Laughing
Sus
Lufaru33

MesajTrimis: Wed Jun 18, 2008 7:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eugen Fetes a scris:
FAE, Lufaru... Laughing
V-ati luat total aiurea unul de celalalt... Laughing Tu ai povestit chestia cu cacarezele Laughing , iar FAE a scris cum ar fi reactionat el la aceasta gluma. Laughing Asta a fost tot. Laughing
Va rog sa cititi mai atent si va veti da seama,ca este un atac la persoana,in toata splendoarea lui Wink Mai atac decat asta...n-am mai pomenit pana acum pe vreun forum de pescuit! Daca eram face to face,cred ca lua barda si mi-o trantea in cap Confused
cezar dan chioibasu

MesajTrimis: Wed Jun 18, 2008 7:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In conceptia mea, atacul la persoana inseamna altceva !

De pilda:

Postezi undeva ca ai pescuit la Periboina, unii se intereseaza unde este, altii ce ai prins etc si se trezeste unul care scrie : stai acasa, securistule !
Asta pentru ca a aflat ca ai locuit in bloc cu cumnatul unui care era paznicul parcarii la Secu'.
Adica nu contesta nici ce ai facut, nici ce ai scris, ci ataca ceva ce tine de persoana dumitale ( chiar real, nu imaginar ca-n exemplul meu )
FAE a construit o ipoteza legata la modul cum ar fi reactionat la actiunea dumitale reala ( ce i-ai facut acelui individ ), nu te-a atacat pentru o chestiune paralela, fara legatura ( de pilda, ca ti-ai luat carnet de sofer prin frauda ). Adevarat sau neadevarat, ar fi fost atac la persoana.
Asa, este numai o reflectie personala ( fericita sau nefericita ).

P.S. Ai fost vreodata nedreptatit/discriminat pe motiv ca nu esti membru APS ?
Sus
Sionut

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Popesti

MesajTrimis: Wed Jun 18, 2008 7:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

A fost doar dojenit pe motiv ca bate campii .D-aia bate apropouri la moderatori.

P.S Prin definitie, aceasta sectiune a forumului este mult mai permisiva.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 3 din 5

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum