www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Polemici concurs Cercani
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
cezar dan chioibasu

Data înscrierii: 06/Dec/2007

MesajTrimis: Mon Jun 16, 2008 7:17 pm    Titlul subiectului: Re: . Răspunde cu citat (quote)

crap-one a scris:
Baieti...imi PARE RAU din tot sufletul ca nu am putut sa particip Evil or Very Mad Embarassed Evil or Very Mad
La viitoarea "escapada" Cercani sau nu...SIGUR am sa fiu langa voi Very Happy

Ia-l si pe capitanul tau de echipa, Cornel Serbu, ca sa ne prezinte Jilava, unde ne trimetea pe toti, in calitate de traistari ! Evil or Very Mad
Chestie pe care ai aprobat-o si tu !
In afara unui IQ sub nivelul apei, voi aveti si o doza infinita de tupeu !
Sa-ti fie rusine, Mosharule! Evil or Very Mad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
crap-one

Data înscrierii: 04/Mar/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mon Jun 16, 2008 8:21 pm    Titlul subiectului: Re: . Răspunde cu citat (quote)

cezar dan chioibasu a scris:
crap-one a scris:
Baieti...imi PARE RAU din tot sufletul ca nu am putut sa particip Evil or Very Mad Embarassed Evil or Very Mad

Ia-l si pe capitanul tau de echipa, Cornel Serbu, ca sa ne prezinte Jilava, unde ne trimetea pe toti, in calitate de traistari ! Evil or Very Mad

ms de compliment cezar.....m-ai lasat fara cuvinte Rolling Eyes Laughing

hai sa-ti zic de ce va zis Cornel Serbu de "jilava" :
acum 5-6 ani, la primul concurs pe cercani ( George este martor...) Cornel a platit concursul si cand a auzit ca NU este voie in stand cu masina....a zis: "parca am fi la Jilava..." de aici si expresia- si nu a mai vrut sa participe.
cezarica nene...rusine NU are de ce sa-mi fie...si mai ales DE CINE??? de tine? Laughing hai sa fim seriosi Twisted Evil
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
cezar dan chioibasu

MesajTrimis: Mon Jun 16, 2008 8:32 pm    Titlul subiectului: Re: . Răspunde cu citat (quote)

crap-one a scris:
crap-one a scris:

acum 5-6 ani, la primul concurs pe cercani ( George este martor...) Cornel a platit concursul si cand a auzit ca NU este voie in stand cu masina....a zis: "parca am fi la Jilava..." de aici si expresia- si nu a mai vrut sa participe.
cezarica nene...rusine NU are de ce sa-mi fie...si mai ales DE CINE??? de tine? Laughing hai sa fim seriosi Twisted Evil

Mosharule, ce vina avem noi, acum si aici, ca producatorul tau de cacareze neprinzatoare a avut aventuri pe la Greaca cu patronul baltii acum cinci ani pe linie de ciordit peste, ca sa ne trimita pe toti la Jilava si sa ne faca traistari.
Tocmai el ?
Imi pare rau ca am avut o parere buna despre tine, dar cand am vazut cum ii tii isonul mi s-a facut scarba !

Citeste-i din nou postarea de pe crap.ro si vezi ce intelegi.
Cu ce drept scrie acolo mizeriile alea ? Despre mine ? Ma cunoaste ?
Dar pe cati ii cunoaste ca sa-i insulte ?
Ma mir... ca te miri !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
crap-one

Data înscrierii: 04/Mar/2008

MesajTrimis: Mon Jun 16, 2008 8:44 pm    Titlul subiectului: Re: . Răspunde cu citat (quote)

crap-one a scris:
crap-one a scris:

Mosharule, ce vina avem noi, acum si aici, ca producatorul tau de cacareze neprinzatoare a avut aventuri pe la Greaca cu patronul baltii acum cinci ani pe linie de ciordit peste, ca sa ne trimita pe toti la Jilava si sa ne faca traistari.
Tocmai el ?
Imi pare rau ca am avut o parere buna despre tine, dar cand am vazut cum ii tii isonul mi s-a facut scarba !

Citeste-i din nou postarea de pe crap.ro si vezi ce intelegi.
Cu ce drept scrie acolo mizeriile alea ? Despre mine ? Ma cunoaste ?
Dar pe cati ii cunoaste ca sa-i insulte ?
Ma mir... ca te miri !

cezare...ce PLM ai pana la urma??? te-a lovit vreo cacareaza de'a lui Serbu in teasta...sau te-ai dilit? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Twisted Evil
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Laurentiu Catana

Data înscrierii: 06/Jan/2008

MesajTrimis: Mon Jun 16, 2008 8:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cand un tip cu inteligenta limitata nu mai are argumente,incepe sa injure.
Sus
FAE

Data înscrierii: 20/Feb/2008
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Mon Jun 16, 2008 9:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy SALVE Very Happy
M-a bag si eu in conversatie cu toate ca nu-mi place...de ce trebui sa v-a certati aici...???,daca i-mi aduc bine aminte acest subiect este pt. impresi si diferite situati si opini din timpul concursului...aveti loc in alta parte...sau faceti un topic nou,cred ca nu am deranjat pe nimeni dar...
Apropo....pe mine nu vrea nimeni sa m-a ajute sa pun citeva poze si 2-3 filmulete la galerie...???chiar asa de mult am suparat concurenta... Confused
Wink SA TRAITI BINE Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Paulletta

Data înscrierii: 12/Dec/2007

MesajTrimis: Mon Jun 16, 2008 9:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Text partial reprodus de pe site-ul Pescuit la crap - Termenii acordului de inregistrare.

Trebuie sa fiti de acord sa nu publicati mesaje cu continut abuziv, obscen, vulgar, calomnios, de ura, amenintator, sexual sau orice alt material ce poate viola legile aflate in vigoare. Daca publicati astfel de materiale puteti fi imediat si pentru totdeauna indepartat din forum (si firma care va ofera accesul la Internet va fi anuntata). Adresele IP ale tuturor mesajelor trimise sunt stocate pentru a fi de ajutor in rezolvarea unor astfel de incalcari ale regulilor. Trebuie sa fiti de acord ca webmaster-ul, administratorul si moderatorii acestui forum au dreptul de a sterge, modifica sau inchide orice subiect, oricand cred ei ca acest lucru se impune. Ca utilizator, trebuie sa fiti de acord ca orice informatie introdusa de dumneavoastra sa fie stocata in baza de date. Aceste informatii nu vor fi aratate unei terte persoane fara consimtamantul webmaster-ului, administratorului si moderatorilor care nu pot fi facuti responsabili de atacurile de furt sau de vandalism care pot sa duca la compromiterea datelor.

acum sa intrati sa vedeti cateva discutii pe care le au "anumiti"pescari cu statut vechi pe acest site.
NU POT SA LE TRANSMIT DECAT RUSINICA

http://www.crap.ro/forum/phpBB2/viewtopic6271.html

PS:daca aveti rabdare sa cititi tot puteti sa trageti si concluziile.
eu ma asteptam de la altceva sa gasesc pe acest forum si nu asa mahala"ca la usa cortului"
stefanescu costin

Data înscrierii: 12/Dec/2007

MesajTrimis: Mon Jun 16, 2008 9:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

treaba e simpla,dpdv al meu,Cristi(mosharu')parca spuneai ca nu vi la Cercani ca pleci undeva Luni,adica azi?pai vad ca n-ai plecat,nu pot sa inteleg decat ca a fost vrajeala,atunci hai sa-ti spun eu cum stau lucrurile,ca vorba aia,doar si tu organizezi concursuri si stii cum e atunci cand te bazezi pe cuvantul unora si ti-o iei,omule pt noi oameni de genul asta(adica fara coloana vertebrala)nu exista,sant umbre,intelegi?sculele lor de j'de miliarde NU MA INTERESEAZA,ca oameni sant de 2 lei,si astia vechi, nu noi Laughing ,aceasta asociatie e constituita pe baza de voluntariat si poate ai sa fi mirat,dar marea majoritate dintre noi au venituri cu mult peste medie ceea ce exclude din start interesul financiar ,interes care,de fapt,e scopul majoritatii asociatiilor de profil;poate acum intelegi de ce nu lingem in cur pe nimeni,pt noi OAMENII conteaza,nu numele lor!!!noi am trecut demult de faza de "ce sa mai ciordim,sa pacalim,etc.", in care marea majoritate a asociatilor de profil inca se scalda;asculta si invata,ca asta inseamna progres,chiar daca ai albit prematur cum spui,si nu o spun cu rautate!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Florin NAE

Data înscrierii: 26/Mar/2008

MesajTrimis: Mon Jun 16, 2008 10:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dragii mei colegi...vin cu o propunere si anume: un moderator sa mute subiectele care nu sunt de interes la acest topic...deschideti un topic cu..eu stiu...polemici CERCANI, etc... pai nu ma plang, dar eu am venit la voi pe balta am baut o bere, am vb cu voi am facut cateva foto, m-am intors in buc si am postat iar voi ce faceti ?, nu vreau sa va suparati pe mine dar vreau ca acest topic sa fie cel mai OK, topicul cu cel mai mare rating.

Multumesc
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
iulian bancila

Data înscrierii: 10/Jan/2008

MesajTrimis: Mon Jun 16, 2008 10:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

stefanescu costin a scris:
treaba e simpla,dpdv al meu,Cristi(mosharu')parca spuneai ca nu vi la Cercani ca pleci undeva Luni,adica azi?pai vad ca n-ai plecat,nu pot sa inteleg decat ca a fost vrajeala,atunci hai sa-ti spun eu cum stau lucrurile,ca vorba aia,doar si tu organizezi concursuri si stii cum e atunci cand te bazezi pe cuvantul unora si ti-o iei,omule pt noi oameni de genul asta(adica fara coloana vertebrala)nu exista,sant umbre,intelegi?sculele lor de j'de miliarde NU MA INTERESEAZA,ca oameni sant de 2 lei,si astia vechi, nu noi Laughing ,aceasta asociatie e constituita pe baza de voluntariat si poate ai sa fi mirat,dar marea majoritate dintre noi au venituri cu mult peste medie ceea ce exclude din start interesul financiar ,interes care,de fapt,e scopul majoritatii asociatiilor de profil;poate acum intelegi de ce nu lingem in cur pe nimeni,pt noi OAMENII conteaza,nu numele lor!!!noi am trecut demult de faza de "ce sa mai ciordim,sa pacalim,etc.", in care marea majoritate a asociatilor de profil inca se scalda;asculta si invata,ca asta inseamna progres,chiar daca ai albit prematur cum spui,si nu o spun cu rautate!!!

Ma bag ca musca da' io cam asa vad lucrurile: "frate ! am zis o vorba o duc pana la cap !" asa-i frumos ! nu particip.......nu zic frate in ultima zi....sau penultima, ..sau cel putin plateam taxa !

@costin
ps.1 daca-mi aproba ashtia creditu' ..sa vezi tu cum ma prezint (impresie artistica ) data viitoare ! TOATE DE FIRMA !
cezar dan chioibasu

MesajTrimis: Mon Jun 16, 2008 11:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mosharule, dupa ce Paulletta a reprodus ce-ai scris tu si frustratul ala pe care l-a prins George la ciordeala , te-ai lamurit ca minciuna are picioare scurte.
Mai ai si tupeul sa raspunzi !
Cum adica " participa concurenti care-si fac veacul pe la Jilava "?

Pentru ca lumea nu stie, hai sa povestesc cum a pescuit prima data la boillies "amicul Serbu": dupa rugaminti, a capatat de la unul mai evoluat un borcanel cu "bile speciale din import" si recomandarea sa le umezeasca cu limba inainte de utilizare, pentru initierea dizolvarii in apa.
S-a chinuit temeinic sa linga bilele, le-a folosit in draci, fara sa se prinda ca erau cacareze de capra.
Asta era aluzia, istetule !
Poti sa-l intrebi, ca-si aminteste ca a fost ani de zile subiect de misto-uri !
Treaba cu IQ -ul tot la asta se refera !

Pai ?
Sus
mistrie
Site Admin

Data înscrierii: 12/May/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Tue Jun 17, 2008 3:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

injurati-ma, blestemati-ma ca scriu aici dar nu mai pooooooooot de ras din cauza povestii, genial cel care a avut ideea. no offence, peace Smile
http://www.youtube.com/mistrie4u
http://www.facebook.com/AsociatiaPescarSportiv
Sus
salaul

Data înscrierii: 13/Feb/2008
Locație: canal

MesajTrimis: Wed Jun 18, 2008 2:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

domnilor ce urat ati putut sa vorbiti...cacareze....ciordit...traistari...Jilava? este vorba de localitate sau de renumita facultate de drept? Shocked Twisted Evil nici nu mai las fetitele sa se uite pe siteul asta ca invata prostii Twisted Evil
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cezar dan chioibasu

MesajTrimis: Wed Jun 18, 2008 3:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salaule, site-urile de pescuit nu sunt recomandabile pentru domnisoare.
Nu vezi, se gaseste cate un exaltat care arunca ofense de te crucesti, din senin.
Poti sa-l lasi fara raspuns Question
Nu poti Exclamation
Sus
cezar dan chioibasu

MesajTrimis: Wed Jun 18, 2008 3:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mistrie a scris:
injurati-ma, blestemati-ma ca scriu aici dar nu mai pooooooooot de ras din cauza povestii, genial cel care a avut ideea. no offence, peace Smile

Povestea este absolut autentica, iar eroul ei chiar "personajul in chestie ".
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 1 din 5

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum