www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

arbitraj de nota 10 colibita 2008
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Despre Arbitraj
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Sionut

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Popesti

MesajTrimis: Mon Jun 09, 2008 8:44 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O noua provocare, o noua etapa trecuta cu bine .Am cucerit si Ardealul !!!
BRAVO!
nexu

Data înscrierii: 10/Apr/2008

MesajTrimis: Mon Jun 09, 2008 10:24 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In premiera la un concurs de pescuit, APS a primit un nou membru:Ariston

Ariston se si gandea la marele premiu Shocked

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
albatrin

Data înscrierii: 15/Jan/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mon Jun 09, 2008 11:08 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

„Tin sa felicit arbitrii care inca o data au dat dovada de corectitudine.Prezenta nenumaratelor capturi masurate de 19,9 cm spun totul .Bravo APS ...si multumim !”
(Acestea sunt cuvinte ale lui Ovidiu Ristivan șeful Comisiei de Disciplină si Arbitraj a LRS, din postarea de pe saitul Ligii, în urma etapei de la Colibița.)

Și acum câteva imagini:

Gimmy arbitru cu ștate vechi:

Popas la Predeal

Popasul de la Sighișoara

Întâlnirea de la Tg.Mureș cu bunul prieten Petru Burian

Urcăm spre Colibița

Lacul Colibița și câteva bărci ale concurenților

Cartierul general

Intălnirea cu Marius Rus (Ariston)

Ședința tehnică:

Amenajarea taberei

Prima manșă

Televiziunea locală interesată de impresiile noastre:

Un prânz binemeritat și un gulash pe cinste:

Începe a doua manșă:

Ovidiu Ristivan și un păstrăv de 29cm:

alt păstrăv:

Înmânarea carnetului de membru APS lui Marius (ariston):

Cina festivă:

Obosiți dar fericiți:

Apar și contestații:

Manșa a treia:

Alt păstrăv

Festivitatea de premiere:

Un meritos câștigător, Bunicul (Eugen Cosma)

Ultima modificare efectuată de către albatrin la Mon Jun 09, 2008 4:19 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Go 2Bill

Data înscrierii: 13/Dec/2007

MesajTrimis: Mon Jun 09, 2008 11:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

[quote="nexu"]In premiera la un concurs de pescuit, APS a priomit un nou membru:Ariston

Felicitari tuturor!

Nexule vezi că e o mare confuzie! "Noul tau" e din delta de anul trecut și nu din vârful dealului de anul asta. Daca ma uit mai bine e de fapt o EA Laughing Laughing Laughing
Pentru conformitate îti trimit tot de acolo o fotografie de "grup" a rudelor lor tot atât de sălbatice. Shocked

marius_ariston

Data înscrierii: 01/Mar/2008
Locație: Bistrita

MesajTrimis: Mon Jun 09, 2008 11:27 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

albatran ma bucur ca a-ti ajuns cu bine acasa la cei dragi felicitari pt tot deseara la ora 18 o sa vad interviul televiziunii locale si o sa incerc sa i-au un CD de la ei si apoi sa intra
ti in posesia lui la urmatoarea intalnire FELICITARI A.P.S
Sus
Petru Burian

Locație: Tg-Mures

MesajTrimis: Mon Jun 09, 2008 12:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Prietene albatrin
Multumesc pt. poze, asa cum multumesc lui Jean si tuturor prietenilor de „pescuiala” care m-au onorat cu vizita lor.
Inca odata scuze pt. absenta de duminica. Embarassed
Cand ma gandesc ca rezervasem o camera la Pensiunea Arinis – multumiri D-nei Hangan pt. amabilitate si solicitudine – pt. 3 zile si puteam sa stam la masa din imagine (la un pahar de vorba), pe indelete, ardeleneste, ma apuca bâțul.
Oricum voi ati fost la inaltime si asta + pozele (merci Nexu) mai atenuiaza „bâțul”.
Felicitari tuturor Exclamation Exclamation

stefanescu costin

MesajTrimis: Mon Jun 09, 2008 12:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

felicitari tuturor celor care au fost la Colibita si au tinut steagul APS sus,bravo baieti!tin sa-l felicit si pe Marius pt participare,bravo!ma bucur ca ati trecut si pe la bunul nostru prieten,profesorul Petru Burian,mentorul nostru in ihtiologie! Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
valic

Data înscrierii: 19/Dec/2007

MesajTrimis: Tue Jun 10, 2008 1:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Inca odata felicitari !!!!!
coff.valeriu@yahoo.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
pacapescarul

MesajTrimis: Tue Jun 10, 2008 5:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imi creste inima de bucurie stiind ca toate aceste reusite ale APS-ului sunt citite si de membrii altor asociatii de pescuit sportiv. Sa dea Domnu' ca aceasta asociatie sa fie "buturuga mica care rastoarna carul mare", astfel incat peste cativa ani cand toata tara v-a fi cuprinsa de "sindromul" APS, caracatita AJVPS-urilor sa ajunga doar o urata amintire.
Multumesc conducerii APS pentru daruirea totala de care dau dovada ca sa se ajunga la asemenea rezultate. Cei care ii cunoastem stim bine ce oameni deosebiti sunt.
SUCCES IN CONTINUARE !!! Wink

PS: Cred ca ar trebui unificat acest topic cu cel deschis de Nea' Jean.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Laurentiu Catana

Data înscrierii: 06/Jan/2008

MesajTrimis: Tue Jun 10, 2008 10:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cred ca ati abservat cu totii ca Gimmy a fost prezent la toate activitatile. Ba chiar si la masuratori !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
marius_ariston

Data înscrierii: 01/Mar/2008
Locație: Bistrita

MesajTrimis: Wed Jun 11, 2008 6:17 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Au fost difuzate pe postul local imaginile si interviurile televiziunii locale la etapa aIII o colibita 2008 iar in aceste zile voi incerca sa intru in posesia unui CD de la tv locala pt al trimite la bucuresti.vreau sa stiu daca se poate descarca pe site cum si unde sa fie postat.
Sus
rubliov

Data înscrierii: 16/Dec/2007
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Wed Jun 11, 2008 6:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pe pagina de home,sectiunea foto-video...
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Wed Jun 11, 2008 7:12 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Imaginile video se pot pune pe site in sectiunea VIDEO. Problema este aceea ca inca nu avem un webmaster care sa se ocupe macar de up-load pe site... Pozele le pot "pune" eu pe site. Pentru partea de video nu am acces si nici nu am fost instruit privitor la manopera.
Sus
nexu

Data înscrierii: 10/Apr/2008

MesajTrimis: Wed Jun 11, 2008 8:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Go 2Bill a scris:
Nexule vezi că e o mare confuzie! "Noul tau" e din delta de anul trecut și nu din vârful dealului de anul asta....

Ce m'ai lucratttttttttttt Shocked
Chiar credeam ca esti taxu lu' blonda de'a facut poza, anu' asta pe 20 martie Embarassed
Ajutat d'un prieten, am descoperit locu' unde se afla cel de'al cincilea picior...se vede manaria acolo Twisted Evil
Jos cenzura!!!...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Go 2Bill

MesajTrimis: Wed Jun 11, 2008 1:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nexu a scris:
Go 2Bill a scris:
Nexule vezi că e o mare confuzie! "Noul tau" e din delta de anul trecut și nu din vârful dealului de anul asta....

Ce m'ai lucratttttttttttt Shocked
Chiar credeam ca esti taxu lu' blonda de'a facut poza, anu' asta pe 20 martie Embarassed
Ajutat d'un prieten, am descoperit locu' unde se afla cel de'al cincilea picior...se vede manaria acolo Twisted Evil
Jos cenzura!!!...

Nexule , chiar daca nu e locul aici, dar asta e taxu, cu berea langa el.......... Laughing Laughing Laughing , iar despre "al 5-lea" element, nu trebuie sa ne para rau, se poate si mai bine, la ei evident Very Happy

Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Despre Arbitraj Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
Pagina 2 din 6

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum