www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Curs initiere pescuit la stiuca cu artificiale
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Pescuit cu Artificiale
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Fri Apr 04, 2008 3:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In noaptea asta plec in DD pentru ceva mai mult de 1 saptamana. Din grup face si el parte. Ii voi transmite ca am vb cu tine.

Privitor la stiucile batrane... mai sunt si inca destule... Mai are si ceva somn batran precum si crapi. Pentru pasnic si somn nu este permis pescuitul sportiv, insa pentru stiuca este. Abia astept sa inceapa sa manance bine de tot stiuca sa-i fac o vizita...
Sus
mileamihai78

Data înscrierii: 14/Jan/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Fri Apr 04, 2008 3:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Drum bun si asteptam vesti.
Fire intinse !!!
mileamihai78@yahoo.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
nicu.plesa

Data înscrierii: 25/Jan/2008

MesajTrimis: Fri Apr 04, 2008 3:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eugen Fetes a scris:
In noaptea asta plec in DD pentru ceva mai mult de 1 saptamana. Din grup face si el parte. Ii voi transmite ca am vb cu tine.

Privitor la stiucile batrane... mai sunt si inca destule... Mai are si ceva somn batran precum si crapi. Pentru pasnic si somn nu este permis pescuitul sportiv, insa pentru stiuca este. Abia astept sa inceapa sa manance bine de tot stiuca sa-i fac o vizita...

Aha,stiu ca la "pasnic"nu da voie.Pai daca tot pleci in delta,fire zbuciumate si tie si lui Iane.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Fri Apr 04, 2008 4:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Firele mai mult sau mai putin zbuciumate vor fi... Noi in schimb la cat de avizi suntem dupa o asemenea iesire cu siguranta ca vom fi deosebit de zbuciumati... Smile
Sus
mikebazga

Data înscrierii: 15/Jan/2008
Locație: Maieru-BN

MesajTrimis: Fri Apr 04, 2008 8:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eugene,tie si celorlalti "fericiti"din trupa,vreme buna si clopotei zdruncinati,va doresc!!!!! Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ion constantinescu

Data înscrierii: 03/Dec/2007
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sat Apr 05, 2008 10:18 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lansete incovoiate Eugen!
Tare m-ar bucura sa prinzi somnul ala pe care-l pandesti de ceva timp. Very Happy
Drum bun si sa veniti sanatosi!
Sus
mr marinel

Data înscrierii: 04/Dec/2007
Locație: Bucuresti-Romania

MesajTrimis: Sat Apr 05, 2008 4:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Te asteptam Eugene cu fotografia Monstrului.

Nu se acepta scuze ca nu ai avut baterii la aparat sau, nu avut cine sa te pozeze asteptam o intreaga galerie de foto se accepta si peisaje nu numai capturi.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Sun Apr 13, 2008 12:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am vorbit cu Daniel Iane (patronul de la Valea Vlasiei) si pescuitul celor care au achitat bon in acea zi super vantoasa se va reporta la o data ce va fi stabilita de noi (acei participanti din ziua respectiva).
Sus
albatrin

Data înscrierii: 15/Jan/2008

MesajTrimis: Sun Apr 13, 2008 2:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La noblesse oblige tous joure Very Happy Very Happy Very Happy
rubliov

Data înscrierii: 16/Dec/2007
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mon Apr 14, 2008 7:16 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eugen,multumim pt ingaduinta!cand mergem,ne dai semnalul aici!
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Mon Apr 14, 2008 8:43 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cum primesc info ca a inceput sa mearga, iar prognoza meteo este fara vant bag o chemare pe aici.
Sus
pytzy

Data înscrierii: 25/Jan/2008

MesajTrimis: Mon Apr 14, 2008 9:29 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asteptam 'monser.. Wink
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Pescuit cu Artificiale Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Pagina 10 din 10

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum