www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Dialog deschis
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
rubliov

Data înscrierii: 16/Dec/2007
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Tue May 27, 2008 7:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cristi,face-ti doua echipe!asa avem concurenta mai acerba si coechipierii vostrii pot invata de la voi!
cand APS-ul va face echipa de crap va "alege" dintre toti,individual,nu pe echipe...
Armand
Site Admin

Data înscrierii: 14/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Tue May 27, 2008 10:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu stiu cum se intampla ca de fiecare data cand lipsesc cateva zile, gasec lumea certata pe aici pe site Laughing
Cristi, Forumul APS nu se vrea un club exclusivist insa deoarece multi din cei care posteaza se cunosc si personal, isi permit unele discutii mai putin formale!

Deciziile cu privire la dreptul de a posta pe forum revin Adminului Cool Laughing si moderatorilor, insa dupa o discutie prealabila...
In rest toata lumea e binevenita si libera sa discute orice atata vreme cat se incadreaza in limitele regulamentului si a bunului simt!

PS: Daca cineva se simte lezat in orice fel iar moderatorii nu au observat in secunda 2, dati-mi un mesaj privat si voi avea grija ca situatia sa fie indreptata!
Nu incercati sa va faceti singuri dreptate pentru ca se ajunge la certuri(care nu sunt deloc constructive) si nici nu va luati jucariile si plecati pentru ca nu e cazul sa te superi atat de rau de la o postare!
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum