www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Brigada de arbitrii APS
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Despre Arbitraj
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Adar Marian

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mon May 19, 2008 11:09 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vinturache Mihai a scris:
Viorele,
Am postat pe celalalt topic felicitari, atat pentru grupul de arbitri de la VA cat si pt. Jean.
Aici vreau sa te felicit pe tine pentru efortul mediatic pe care il faci si de care chiar avem nevoie. Nu doar echipa de arbitri ci si APS-ul.
Ar fi bine daca ai putea face rost de acele inregistrari si sa fie puse pe site. Asa ca, folosind o urare "perimata": "Tot inainte!!!"
Felicitari Viorele!

http://www.realitatea.net/aproape-90-de-pescari-din-toata-tara-au-participat-la-turneul-aventuri-la-pescuit_283691.html

PS. Dom' Mihai, v-am trimis PM, sa-mi ziceti daca-i destul de lamuritor.
rubliov

Data înscrierii: 16/Dec/2007
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mon May 19, 2008 11:27 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am vazut reportajul.poate il vom posta la video pe pagina de home...
Dumitrescu Iancu

Data înscrierii: 26/Jan/2008

MesajTrimis: Mon May 19, 2008 12:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Viorele,si eu imi cer scuze pentru incidentul creat,sa stii ca eu nu tin niciodata supararea si vreau sa ramanem in aceleasi relatii de amicitie ca si pana acum.Scuze si respect!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ion constantinescu

Data înscrierii: 03/Dec/2007
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mon May 19, 2008 3:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dragilor cred ca incepeti sa intelegeti si sa simtiti beneficiile acestei minuni umane care se cheama ECHIPA! Smile
Interviu la tv poate sa dea o singura persoana, ca d'aia este interviu si nu conferinta de presa.
In spatele lui Vio si a lui Nicu, in vestele lor rosii de "drumari" cu emblema APS, este echipa si intregul APS. Sunt toti membrii APS care au contribuit, majoritatea numai cu cotizatia. Fara increderea lor nu eram aici. Fara munca unei echipe de oameni devotati si loiali, acest interviu nu ar fi fost!
Este un SUCCES al nostru, al tuturor care ne da noi forte!
Ne da forta sa depasim probleme, sa depasim frustrarea ca nu facem o pescuiala, sa depasim oboseala, sa depasim orgolii, dar sa ne simtim bine impreuna si sa mergem inainte.

Bravo Vio, ai reprezentat echipa asa cum merita, la adevarata ei valoare, adica FOARTE BINE!
Multumiri si felicitari din partea mea!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
dutu stoica

Data înscrierii: 06/Apr/2008
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Mon May 19, 2008 6:57 pm    Titlul subiectului: brigada de arbitri APS Răspunde cu citat (quote)

Felicitari tuturor! Ati fost la inaltime.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vinturache Mihai

Data înscrierii: 20/Jan/2008

MesajTrimis: Mon May 19, 2008 8:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Abia acum am ajuns acasa si am putu sa vad si pozele.
Smecherilor!!! Avem bener nou !!!
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
albatrin

Data înscrierii: 15/Jan/2008

MesajTrimis: Wed Jun 11, 2008 8:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In numarul 71 al revistei „Aventuri la pescuit” la pagina 93 apare bravul nostru arbitru Oscar "eliberând" un șalău. Cred că este o scenă din întâmplarea ce ne-a povestit-o Vali cu masurătorile de la mal. Laughing Laughing Laughing
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Despre Arbitraj Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum