www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Brigada de arbitrii APS
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Despre Arbitraj
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
george tomescu

Data înscrierii: 12/Jan/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mon May 19, 2008 8:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Start in mansa a doua (sector 1):

Unii au prins peste:

Musafiri in prag de seara - multumim pentru vizita:

rubliov

Data înscrierii: 16/Dec/2007
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mon May 19, 2008 8:44 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

concursul a fost destul de greu datorita spatiilor mari pe care trebuia sa arbitram.bateriile si-au facut datoria si "ne-au tinut"pe toti primele manse.in ultima ,unii(iancu,onaca),au inlocuit motorul electric cu motorul cu muschi(vasle).fatza de capturile de pe sarulesti,aici au fost cu 80%mai putine.cel ce a luat locul intai la sarulesti a punctat extrem de putin.locul unu a fost secosan.clasamentul se poate vedea pe saitul lrs.ro.caldura din ultima mansa ne-a ars pe toti si ne-a obosit vizibil.ii cer scuze lui iancu pentru divergentele avute dupa incheerea etapei.de asemenea si pentru ca am picat in fiecare seara de somn la ora 22 30.sper sa fie bine in urmatoarele etape si sa "iasa"la fel de bine arbitrajul.de remarcat "prietenia"dintre cele doua mascote,gimi si oscar.
p.s. jan este taticul echipei si rezultatele noastre ,in mare masura,sunt datorate stilului in care leaga si formeaza o adevarata echipa!
george tomescu

MesajTrimis: Mon May 19, 2008 8:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Plecare in mansa a treia:

La final, strangem harnasamentele, centralizam listele:

Aici s-au gatit oasele si pieile de oaie:

Si cotizantii stateau la coada:

Ultima modificare efectuată de către george tomescu la Mon May 19, 2008 9:25 am, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
george tomescu

MesajTrimis: Mon May 19, 2008 8:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cei mai buni au fost premiati:

Cam asta a fost:

Sionut

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Popesti

MesajTrimis: Mon May 19, 2008 9:47 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

iar s-a lipit Rubi de interviu Very Happy
george tomescu

MesajTrimis: Mon May 19, 2008 9:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy Very Happy si nici macar nu a facut cinste nici macar pt aparitia din revista Very Happy Very Happy
cezar dan chioibasu

Data înscrierii: 06/Dec/2007

MesajTrimis: Mon May 19, 2008 9:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sionut a scris:
iar s-a lipit Rubi de interviu Very Happy

Asta este, unii s-au nascut cu CHARISMA ! Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Sionut

MesajTrimis: Mon May 19, 2008 10:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cezar dan chioibasu a scris:

Poate ni-l fura astia de la proteveu si ramanem fara A9 .... Very Happy Very Happy Very Happy
cezar dan chioibasu

Data înscrierii: 06/Dec/2007

MesajTrimis: Mon May 19, 2008 10:05 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sionut a scris:
cezar dan chioibasu a scris:

Poate ni-l fura astia de la proteveu si ramanem fara A9 .... Very Happy Very Happy Very Happy

Avand in vedere rapida sa ascensiune pe toate canalele mass-media, cred ca va avea nevoie de un manager. In showbiz NU SE POATE FARA !
Eu unul, ma inscriu pe lista, sa aiba omul de unde alege ! Laughing Laughing Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
rubliov

MesajTrimis: Mon May 19, 2008 10:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

interviul l-am dat pentru ca asa a hotarat seful echipei de arbitrii,tata jan.pe balta i-am cerut celui de la "realitatea tv" sa bage in reportaj macar 5 secunde cu sigla aps de pe vesta de arbitru.regizorul a hotarat sa puna intrebari si sa faca un interviu scurt.reportajul si interviul a fost transmis sambata pe realitatea-tv.marinel m-a anuntat pe cand arbitram despre asta!am incercat de fiecare data sa scot in evidenta asociatia noastra!
cei de la fishing&hunting au promis ca vor face un dvd pentru noi(si cei de la realitatea au promis!)
pe ambele televiziuni le-am invitat la concursul cu copii de la "robin hood".
cei de la realitatea au promis ca daca nu pot ajunge sa le parvina cateva poze reprezentative duminica seara si le vor da pe post cu comentariul nostru.
Vinturache Mihai

Data înscrierii: 20/Jan/2008

MesajTrimis: Mon May 19, 2008 10:32 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Viorele,
Am postat pe celalalt topic felicitari, atat pentru grupul de arbitri de la VA cat si pt. Jean.
Aici vreau sa te felicit pe tine pentru efortul mediatic pe care il faci si de care chiar avem nevoie. Nu doar echipa de arbitri ci si APS-ul.
Ar fi bine daca ai putea face rost de acele inregistrari si sa fie puse pe site. Asa ca, folosind o urare "perimata": "Tot inainte!!!"
Felicitari Viorele!
rubliov

MesajTrimis: Mon May 19, 2008 10:39 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu fac nici un efort!efortul este al asociatiei si eu vrand-nevrand in trei din cele patru interviuri,asa m-am nimerit.daca nu era tata-jan si tot efortul financiar si logistic al aps si al membrilor echipei,nici interviurile n-ar fi avut loc si nici altii nu ar fi dorit interviuri cu membrii nostrii!
multumesc pentru felicitari!
Sionut

MesajTrimis: Mon May 19, 2008 10:48 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicit si eu echipa ce a asigurat arbitrajul pe Valea Argovei (eram convis ca va ve-ti descurca cu brio).Sper ca la urmatoarea etapa sa fim impreuna.
ion constantinescu

Data înscrierii: 03/Dec/2007

MesajTrimis: Mon May 19, 2008 10:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Fratilor participati ca arbitri la Etapele Turneului AVP care au mai ramas si va dau in scris ca o sa va vedeti la TV si o sa dati interviuri!
Precum observati, aparitiile Tv, nu sunt monopolul antrenorului sau al sefului de echipa. Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
George Banciu

MesajTrimis: Mon May 19, 2008 11:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ion constantinescu a scris:

Precum observati, aparitiile Tv, nu sunt monopolul antrenorului sau al sefului de echipa. Very Happy

sa ne spui din timp la ce etapa nu vine vio, sa stim si noi sa ne luam concediu Wink
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Despre Arbitraj Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Pagina 2 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum