www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Fae si elevi lui.
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
jonny_23

Data înscrierii: 03/Feb/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Wed May 04, 2011 11:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

faeeee....dute ba la pescuit si lasa dreaq tastatura ca nui de tine Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing te faci de ras romanule care esti roman

0721.666.350
0768.895.826
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
FLORIN CRISTEA

Data înscrierii: 19/Apr/2011
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Wed May 04, 2011 11:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Un usor off topic, sa nu se supere admin da' nu ma pot abtine....
@jonny_23 - Frumos pestele din avatar...super tare...eu nu am prins niciodata asa ceva... Very Happy...bravos...excelent...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
jonny_23

Data înscrierii: 03/Feb/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Thu May 05, 2011 7:06 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

FLORIN CRISTEA a scris:
@jonny_23 - Frumos pestele din avatar...super tare...eu nu am prins niciodata asa ceva... Very Happy...bravos...excelent...

sa vezi fae ce balauri are fotografiati....numai ca sunt pe gratar sau in tigaie...asta asa sa il enervez.....

0721.666.350
0768.895.826
Sus
george tomescu

Data înscrierii: 12/Jan/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Thu May 05, 2011 7:39 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

jonny_23 a scris:
FLORIN CRISTEA a scris:

sa vezi fae ce balauri are fotografiati....numai ca sunt pe gratar sau in tigaie...asta asa sa il enervez.....

Jonny, da-mi voie sa nu te cred.
De cand a invatat FAE treaba cu photoshopu' ? Laughing
FAE

Data înscrierii: 20/Feb/2008

MesajTrimis: Thu May 05, 2011 4:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

FLORIN CRISTEA a scris:
1. De unde ati tras dumneavoastra concluzia ca eu am catalogat totii romanii hoti...care-i fraza..propozitia .....din text..????
2. De de 55 de ani traiesc si muncesc numai in Romania.
3. Nu-mi denigrez nici un neam...ne rusine sa recunostem adevarul...??? cei despre care vorbim aici au FURAT..asa se cheama fapta lor, si pentru treaba asta se cam face puscarie.
4. N'ati inteles nimic din comentariul meu,iar daca incercati in mod voalat sa ma jigniti nu aveti nici o sansa ..nu va suparati asta este concluzia mea.
"ROMANI nu sint hotii totii".....in acest context atat "hoti" cat si "toti"se scrie cu un i ...nu mai vorbim de sunt...asta ca l-ati citat copy- paste pe Napoleon.
Sanatate.

Very Happy SALVE Very Happy
...domnule Cristea...mda am gresit la capitolul scris(stati linistit ca a fost din cauza grabei) ..dar tot nu a-ti inteles la ce anume m-am referit.."IO nici-o data nu am incercat sa iau apararea acelora care au incercat sa fure( ptr. ca exact asa cum a-ti spus si d-vs asa se cheama fapta lor FURT, dar felul in care a-ti expus d-vs datele problemei ...se intelegea ca ptr. d-vs toti romani sint hoti...( apropo de scris SINT in loc de SUNT) "IO sint mai de moda veche si nu-mi plac "modernismele" lui ILIESCU si partidul lor...nu vreau sa intru in polemici cu nimeni...mai bine "O LASAM MOARTA"...
...cit priveste pescuitul...Jonny nu poti sa stai fara carne in frigider...cind vre-o data ai prins tu peste mai mare ca mine...(momentan recordul meu este de 22 kg...ori ti scuza-ma...am uitat de fapt tu si Madalin..mai mare de 12-15 kg...nu cred ca a-ti prins... Mr. Green )ce dreq ii tot faci atita reclama la firma aceia...??(nu dau nume sa nu spuna lumea ca fac anti reclama Laughing ...
Wink SA TRAITI BINE Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mrvily

Data înscrierii: 03/Dec/2007

MesajTrimis: Thu May 05, 2011 4:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

FAE a scris:
FLORIN CRISTEA a scris:
1. De unde ati tras dumneavoastra concluzia ca eu am catalogat totii romanii hoti...care-i fraza..propozitia .....din text..????
2. De de 55 de ani traiesc si muncesc numai in Romania.
3. Nu-mi denigrez nici un neam...ne rusine sa recunostem adevarul...??? cei despre care vorbim aici au FURAT..asa se cheama fapta lor, si pentru treaba asta se cam face puscarie.
4. N'ati inteles nimic din comentariul meu,iar daca incercati in mod voalat sa ma jigniti nu aveti nici o sansa ..nu va suparati asta este concluzia mea.
"ROMANI nu sint hotii totii".....in acest context atat "hoti" cat si "toti"se scrie cu un i ...nu mai vorbim de sunt...asta ca l-ati citat copy- paste pe Napoleon.
Sanatate.

...domnule Cristea...mda am gresit la capitolul scris(stati linistit ca a fost din cauza grabei) ..dar tot nu a-ti inteles la ce anume m-am referit.."IO nici-o data nu am incercat sa iau apararea acelora care au incercat sa fure( ptr. ca exact asa cum a-ti spus si d-vs asa se cheama fapta lor FURT, dar felul in care a-ti expus d-vs datele problemei ...se intelegea ca ptr. d-vs toti romani sint hoti...( apropo de scris SINT in loc de SUNT) "IO sint mai de moda veche si nu-mi plac "modernismele" lui ILIESCU si partidul lor...nu vreau sa intru in polemici cu nimeni...mai bine "O LASAM MOARTA"...
...cit priveste pescuitul...Jonny nu poti sa stai fara carne in frigider...cind vre-o data ai prins tu peste mai mare ca mine...(momentan recordul meu este de 22 kg...ori ti scuza-ma...am uitat de fapt tu si Madalin..mai mare de 12-15 kg...nu cred ca a-ti prins... Mr. Green )ce dreq ii tot faci atita reclama la firma aceia...??(nu dau nume sa nu spuna lumea ca fac anti reclama Laughing ...
Wink SA TRAITI BINE Wink

Fae te mananca pielea? sau e de la vreme????
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
FAE

Data înscrierii: 20/Feb/2008

MesajTrimis: Thu May 05, 2011 5:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

... Laughing Vasile chiar nu pot sa-mi dau seama ce te-a deranjat...nu m-am luat in nici-un mod de tine...am "IO ce am cu Jonny si Madalin...pina nu i-mi spune NASULE nu m-a las...ptr ca amindoi au invatat sa pescuiasca de la mine si Podaru acum cu vre-o 3-4 ani in urma...deh...sti tu Vasile...chestia aceia cu OU-l si GAINA...
Wink SA TRAITI BINE Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mrvily

Data înscrierii: 03/Dec/2007

MesajTrimis: Thu May 05, 2011 5:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

FAE a scris:
... Laughing Vasile chiar nu pot sa-mi dau seama ce te-a deranjat...nu m-am luat in nici-un mod de tine...am "IO ce am cu Jonny si Madalin...pina nu i-mi spune NASULE nu m-a las...ptr ca amindoi au invatat sa pescuiasca de la mine si Podaru acum cu vre-o 3-4 ani in urma...deh...sti tu Vasile...chestia aceia cu OU-l si GAINA...
Wink SA TRAITI BINE Wink

Fae rea vorba de vreme si de mancarime,de tastatura si de hormoni,nu am zis ca teai luat de mine.Hai sa ai chef la bere!
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
laloi

Data înscrierii: 02/Jun/2008

MesajTrimis: Thu May 05, 2011 8:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

FAE a scris:
( apropo de scris SINT in loc de SUNT) "IO sint mai de moda veche si nu-mi plac "modernismele" lui ILIESCU si partidul lor...nu vreau sa intru in polemici cu nimeni...mai bine "O LASAM MOARTA"...

Vers din Scrisoarea (Satira) III de Mihai Eminescu:
Ochii ei sunt plini de umbra tăinuitelor dureri;

Eu o las moarta, am dat citatul de mai sus pt colegi care poate nu au rabdarea sa caute macar pe google adevarul, nu pt cei carora ce le spune Basescu e litera de Biblie (sau Coran sau dupa ce carti sfinte s-or mai ghida...) Very Happy Laughing
Sus
FLORIN CRISTEA

MesajTrimis: Thu May 05, 2011 9:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dl. Stefan iar v-ati grabit..de data asta rau de tot...nici-o data = nici o data, a-ti spus; a-ti expus = ati spus ; ati expus ,d-vs = dvs
Din punctul meu de vedere nu ati reusit sa-mi argumentati afirmatiile dumitale vis a vis de comentariul postat de mine. Si nici nu cred ca aveti cum...toti avem tendinta de a critica dar si critica cand o faci te bazezi pe ceva, acel ceva in cazul asta lipseste ....sa fiti sanatos dar sa stiti ca sunt cazuri cand o vorba spusa asa de dragul de a spune ceva costa mai mult decat credeti..istoria ne-a aratat...dar nu este cazul aici.
Cat priveste recordurile personale.....al meu personal este 24,528 kg morun la Dunare.....Insula Ialomitei.....Facaieni...in luna mai 2003 ....avea si 5 kg de icre ..pe alea nu le mai pun la socoteala. L-am prins la undita din trestie luata de la Bucur Obor acum 12 ani ....la viermusi cu ac de concurs...evident i-am dat drumul fiind interzis la pescuit. Am poze cu aceasta captura dupa ce l-am eliberat....venea dinspre litoralul Marii Neagre..cred ca era obosit d'aia a pus botul la viermus. A doua zi am prins 4 kg de Dorada.
Sanatate.... Mad
Sus
george tomescu

Data înscrierii: 12/Jan/2008

MesajTrimis: Thu May 05, 2011 9:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

FLORIN CRISTEA a scris:
Dl. Stefan iar v-ati grabit..de data asta rau de tot...nici-o data = nici o data, a-ti spus; a-ti expus = ati spus ; ati expus ,d-vs = dvs
Din punctul meu de vedere nu ati reusit sa-mi argumentati afirmatiile dumitale vis a vis de comentariul postat de mine. Si nici nu cred ca aveti cum...toti avem tendinta de a critica dar si critica cand o faci te bazezi pe ceva, acel ceva in cazul asta lipseste ....sa fiti sanatos dar sa stiti ca sunt cazuri cand o vorba spusa asa de dragul de a spune ceva costa mai mult decat credeti..istoria ne-a aratat...dar nu este cazul aici.
Cat priveste recordurile personale.....al meu personal este 24,528 kg morun la Dunare.....Insula Ialomitei.....Facaieni...in luna mai 2003 ....avea si 5 kg de icre ..pe alea nu le mai pun la socoteala. L-am prins la undita din trestie luata de la Bucur Obor acum 12 ani ....la viermusi cu ac de concurs...evident i-am dat drumul fiind interzis la pescuit. Am poze cu aceasta captura dupa ce l-am eliberat....venea dinspre litoralul Marii Neagre..cred ca era obosit d'aia a pus botul la viermus. A doua zi am prins 4 kg de Dorada.
Sanatate.... Mad

Super ... Laughing Laughing Laughing

Daca faceti si o scurta povestire a drilului cu morunul ... Very Happy ... promit sa-l conving pe Vasile sa posteze povestea pe site la rubrica "Articole" Very Happy Very Happy Very Happy . Despre dorade nu va intreb ca stiu ca sunt destul de proaste la trasatura. Sar in farfurie imediat. Bani sa ai ... Wink
FLORIN CRISTEA

MesajTrimis: Fri May 06, 2011 5:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Domnu' Tomescu ce sa-ti spun....a fost o nebunie ..va dati seama ca am drilat la el de n'am avut aer ...iar doradele exact cum ziceti....au tras la cocolos de 50 d'astia noi ron.... Laughing Laughing.
Trebuia sa ma bag si eu....baietii p'aci numa de 18-19-22 kg....eu daca sunt mai nou trebuia sa-mi fac o intrare d'asta...cu una gogonata de sa sting becu'..... Laughing Laughing Laughing
Sus
exu

Data înscrierii: 01/Jun/2010

MesajTrimis: Fri May 06, 2011 7:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

FLORIN CRISTEA a scris:
Cat priveste recordurile personale.....al meu personal este 24,528 kg morun la Dunare.....Insula Ialomitei.....Facaieni...in luna mai 2003 ....avea si 5 kg de icre ..pe alea nu le mai pun la socoteala.Sanatate.... Mad

Am auzit ca morunii isi cara icrele intr`un buzunar, asa`i ???...
FLORIN CRISTEA

MesajTrimis: Fri May 06, 2011 7:30 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da , si pentru morun si pentru dorada ...tre sa cauti adanc in buzunare... Laughing Laughing..in toate....
Unde putem muta discutia asta....poate vrea domnul FAE sa mai zica ceva si nu e loc....se termina hartia.... Laughing Laughing Laughing
Sus
FLORIN CRISTEA

MesajTrimis: Fri May 06, 2011 1:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://www.youtube.com/watch?v=wYZXdCDobRk
Ia fratilor sa vedeti si voi pe unde umblu, nu ma indoiesc ca ati fost si unii dintr-e dvs acolo...e mai veche filmarea dar o revad cu placere. Nu cautati peste in imagini ca nu a fost . Am filmat numai drumul si pesajul ca sa zic asa....e un loc superb.......unde merita sa te duci chiar daca nu prinzi numic...iar daca prinzi ...e chiar magic....te apuca cantatul.....
Nu am postat filmul din trufie sau mai stiu eu ce alte motive....pur si simplu asa... sunt lucruri pe care le faci cu placere si daca nu le impartasesti si cu altii, fie chiar si necunoscuti, nu au nici un farmec.
Faceti abstractie de titlul ...este postat pentru forum "HONDAFAN RO"
Rog moderatorii daca considera sa-mi spuna ce sa fac si unde pot posta filme .
Va salut si week end placut la toata lumea..... Smile
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum