www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

PIKEMASTER 2010
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Despre Arbitraj
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Sionut

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Popesti

MesajTrimis: Wed Nov 24, 2010 9:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Frate, Terente cred ca dadea la mana Smile)) Very Happy Nu a fost interzis ?
Mai bagati pozeeeeeeee

Ultima modificare efectuată de către Sionut la Wed Nov 24, 2010 2:04 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
mr marinel

Data înscrierii: 04/Dec/2007
Locație: Bucuresti-Romania

MesajTrimis: Wed Nov 24, 2010 1:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La mana sau altceva il are pe vinoincoace. Vorbeste cu ele cu ,, Cumetrele" stie cand e mica cand e mare stie sa le starnesca interesul pentru table.
marinel_simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
george tomescu

Data înscrierii: 12/Jan/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Wed Nov 24, 2010 8:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mr marinel a scris:
La mana sau altceva il are pe vinoincoace. Vorbeste cu ele cu ,, Cumetrele" stie cand e mica cand e mare stie sa le starnesca interesul pentru table.

Marinele, acum cred ca putem sa dam un pic "din casa":
eu cred ca daca imensitatea aia de incinta e nepescuita vreo saptamana si am iesi cu Terente, ar sti, cu siguranta, din ce stuf sau din ce ghiol sa ia stiuca si care stiuca. Cred ca stie Delta mai bine decat propria casa.
Cat despre table, sa dai o mansa de 9 ore cu o singura tabla sa si prinzi si ce n-a prins Gigi Stefan o jumatate de mansa, e ceva deosebit.

Sunt convins ca daca in mansa 2 nu se contra cu Paco si nu patea ce a patit, echipa castigatoare nu s-ar mai fi simtit asa de confortabil.

Dar, asta este, si nervii fac parte din competitie (stapaniti sau nu).
george tomescu

MesajTrimis: Wed Nov 24, 2010 9:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pozeeeeeee:

Terente, omul "orchestra", ba lanseta, ba ghionder, ba amandoua

Si stiucile o mai patesc Confused

Masa arbitrilor

george tomescu

MesajTrimis: Wed Nov 24, 2010 9:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Arbitrii in timpul liber:

Laurentiu Catana

Data înscrierii: 06/Jan/2008

MesajTrimis: Thu Nov 25, 2010 9:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Frumoase fotografii! Frumoase locuri! Si bogate!!!
Stiuca de pe platou s-a dat cu reteta compensata?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
George Ene

Data înscrierii: 02/Nov/2009

MesajTrimis: Thu Nov 25, 2010 6:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Coane Laurentiu,
Stiu ca nu numai stiuca este un bun medicament, dar ca doftor ce te afli, lamureneste-ne si pe noi: care peste este subventionat?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
mrvily

Data înscrierii: 03/Dec/2007

MesajTrimis: Thu Nov 25, 2010 6:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Te pomenesti ca ai nevoie de subventii......Smile)
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
mr marinel

MesajTrimis: Thu Nov 25, 2010 7:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dupa cate stiu eu Sturionul este subventionat dar in acelas timp si prohibit pentru muritorul de rand.
De cumetre dintoase mai avem inca parte dar cam rarut.

GeorgeE
Am fost din nou pe Isac, ca si anul trecut bineinteles mai bine utilat si cu un bagaj mai mare de cunostinte in ale stiucii. Am prins o armata de marle pe care le-am elberat neconditionat. Noroc cu bibanul, am facut o bibaneala pe cinste, de pomina. Nu voi uita aceasta partida de pescuit toata viata.

PS. Poate ne pune Rovin niste fotografi cand are timp.
marinel_simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Go 2Bill

Data înscrierii: 13/Dec/2007

MesajTrimis: Thu Nov 25, 2010 10:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mr marinel a scris:

GeorgeE
Am fost din nou pe Isac, ca si anul trecut bineinteles mai bine utilat si cu un bagaj mai mare de cunostinte in ale stiucii. Am prins o armata de marle pe care le-am elberat neconditionat. Noroc cu bibanul, am facut o bibaneala pe cinste, de pomina .Nu voi uita aceasta partida de pescuit toata viata.

PS. Poate ne pune Rovin niste fotografi cand are timp.

Superbibani, Megabibaneala Laughing Laughing Laughing

Laurentiu Catana

Data înscrierii: 06/Jan/2008

MesajTrimis: Fri Nov 26, 2010 8:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

George E.,dupa cum arata platoul (continutul),arata a medicament.Am inteles ca se ia cu suc de roscove si te scoate din orice boala.Din aceasta cauza am intrebat daca se da cu reteta compensata.
Sus
George Ene

Data înscrierii: 02/Nov/2009

MesajTrimis: Fri Nov 26, 2010 10:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laurentiu,
Cred ca te-ai oprit la mijloc: stiuca este medicament nu numai cu suc de roscove la inceput ci si cu un vin alb dupa.
Marinele, Rovine,
Va invidiez si in acelasi timp ma bucur sincer pentru voi ca ati avut parte de o asa de faina partida. Da.....in tigaie si farfurie cum a fost? In pahare ce ati avut? Ati mancat singuri?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
mr marinel

MesajTrimis: Sat Nov 27, 2010 10:17 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laure

Minune de biban facut pe tabla presarata cu sare grunjoasa si in pahare vin alb sec.
marinel_simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886
Sus
mr marinel

MesajTrimis: Sat Nov 27, 2010 10:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Uite ce mai scrie Nicu de la infodelta este mebru la noi in asociatie si spre rusinea mea eu nici nu am stiut.

http://www.info-delta.ro/blog/pikemaster-2010-holbina/

Duminica pe boom tv este o emisiune depre pescuit. Dupa articolul scris este un promo (filmulet) cine este abonat la bum tv are ce vedea.
marinel_simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886
Sus
george tomescu

MesajTrimis: Sun Nov 28, 2010 8:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tocmai ce am vazut emisiunea.
Super realizare! Felicitari realizatorilor!

Abia astept, saptamana viitoare, partea a doua.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Despre Arbitraj Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Pagina 2 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum