www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Cupa Internationala a Romaniei Sarulesti 2010
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Despre Arbitraj
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Sionut

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Popesti

MesajTrimis: Sat Oct 16, 2010 12:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clasament :

Revin cu cateva poze un pic mai tarziu, printre care una cu un crap de 19 Kg.
Sionut

MesajTrimis: Sat Oct 16, 2010 1:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Jorjel

Data înscrierii: 28/Jul/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sun Oct 17, 2010 2:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Clasament Final 17 Oct ora 12:00

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Sionut

MesajTrimis: Mon Oct 18, 2010 8:57 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ne vedem si noi un pic Smile

http://stirileprotv.ro/stiri/sportcapturi-record-la-internationala-de-pescuit-vezi-cine-ca-castigat.html
Go 2Bill

Data înscrierii: 13/Dec/2007

MesajTrimis: Mon Oct 18, 2010 9:43 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sionut a scris:
Ne vedem si noi un pic Smile

http://stirileprotv.ro/stiri/sportcapturi-record-la-internationala-de-pescuit-vezi-cine-ca-castigat.html

....și aici un pic mai mult Laughing

Campionii

Ariston

Data înscrierii: 18/Mar/2008
Locație: Bistrita

MesajTrimis: Mon Oct 18, 2010 9:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In cursul acestei seri am ajuns si noi acasa.Aseara dupa concurs cu ajutorul lui George Murgescu am poposit pe Gostilele in jur de o ora timp in care impreuna cu Foxi am capturat 2 Salai frumosi si trei bibanoi,dupa care am plecat spre Tg Mures unde ne-am intalnit cu George Tomescu si in apropiere am facut si o mica pescuiala la stiuca.
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Gabi Calota

Data înscrierii: 07/Jan/2008

MesajTrimis: Mon Oct 18, 2010 10:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aristoane, ma bucur sa aud ca ati ajuns cu bine!
Imi pare rau ca nu am mai apucat sa ne vedem inainte de a pleca eu.
Am avut in intentie sa vin joi seara pe la tine, dar cand am auzit de la Ionut ca pe sectorul unde ai fost nu se ajunge foarte usor si ca exista sanse mari (pe intuneric si fara telefon) sa nu te gasesc, am renuntat.
Foxi, Ariston, va multumim pentru efortul depus.
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Go 2Bill

Data înscrierii: 13/Dec/2007

MesajTrimis: Tue Oct 19, 2010 10:55 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mai multe imagini puteți să vedeți la secțiunea Evenimente, de pe pagina principală a site

http://www.pescar-sportiv.ro/evenimente/27/Cupa+internationala+de+pescuit+la+crap+2010+Sarulesti+Romania+in+imagini.htm
Sionut

MesajTrimis: Fri Oct 22, 2010 12:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Alte poze :

Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Despre Arbitraj Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum