www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Useri Verificati si Acces pe sectiunea speciala APS.
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Anunturi APS
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mr marinel

Data înscrierii: 04/Dec/2007
Locație: Bucuresti-Romania

MesajTrimis: Thu Feb 21, 2008 11:38 pm    Titlul subiectului: Useri Verificati si Acces pe sectiunea speciala APS. Răspunde cu citat (quote)

Salutare la toata lumea.
Pentru ca Armand Cornaciu sa poata da acces membrilor nostri pe sectiunea ,, Membri APS" va rugam sa postati o simpla carte de vizita care sa contina:

Nume Prenume; Nikename cu care v-ati logat pe acest forum; Adresa de mail: telefon si eventual niste vorbe de duh. Astfel Vasile Mitrea confirma chiar aici in topic si Armand da acces.

P.S.
Afara se incalzeste se dezgheata peste tot, cred ca vom avea o primavara timpurie sigur trebuie sa trecem repede de atelier si sa facem un pescuit pe Neajlov. Ce ziceti poate cu aceasta ocazie facem si prima actiune pe anul asta in aer liber o pescuiala si ecologizare.

Ultima modificare efectuată mr marinel la Sat Jan 23, 2010 12:17 am, modificat de 3 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mr marinel

MesajTrimis: Thu Feb 21, 2008 11:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Marinel Simtea
mr marinel
marinel.simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886
Sa auzim si de bine. Va tin la curent.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
albatrin

Data înscrierii: 15/Jan/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Fri Feb 22, 2008 12:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cristian Nedelcu
albatrin
albatrin@yahoo.com
0722.880.939
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
rumburakk

Data înscrierii: 25/Jan/2008
Locație: ploiesti

MesajTrimis: Fri Feb 22, 2008 12:04 am    Titlul subiectului: carte de vizita Răspunde cu citat (quote)

cristache ion
rumburakk
e-mail: haniserv@yahoo.com
tel. 0726318870
motto: TOLERANTA

Daca curvele si prostii ar lumina.....Romania ar fi....Las Vegas!...In ultima vreme chiar este mai multa lumina....
Sus
pytzy

Data înscrierii: 25/Jan/2008

MesajTrimis: Fri Feb 22, 2008 9:14 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pitigoi Catalin
pytzy
Pitigoi.Catalin@gmail.com / pytzy_carmen@yahoo.com
0724147717 / 0768869750
"Fire cat mai intinse cu putinta..."

Ultima modificare efectuată de către pytzy la Fri Feb 22, 2008 9:57 am, modificat de 1 dată în total
Sus
pacapescarul

Data înscrierii: 13/Dec/2007

MesajTrimis: Fri Feb 22, 2008 9:29 am    Titlul subiectului: Re: Useri Verificati si Acces pe sectiunea speciala APS. Răspunde cu citat (quote)

mr marinel a scris:
Salutare la toata lumea.
Pentru ca Armand Cornaciu sa poata da acces membrilor nostri pe sectiunea ,, Membri APS" va rugam sa postati o simpla carte de vizita care sa contina:

Nume Prenume; Nikename cu care v-ati logat pe acest forum; Adresa de mail: telefon si eventual niste vorbe de duh. Astfel Vasile Mitrea confirma chiar aici in topic si Armand da acces.

P.S.
Afara se incalzeste se dezgheata peste tot, cred ca vom avea o primavara timpurie sigur trebuie sa trecem repede de atelier si sa facem un pescuit pe Neajlov. Ce ziceti poate cu aceasta ocazie facem si prima actiune pe anul asta in aer liber o pescuiala si ecologizare.

Parerea mea este ca aceste date ar trebui sa le avem in "Profil"-ul fiecaruia.

Pavel Catalin Nicolae
Pacapescarul
pacapescarul@yahoo.com / catalin.pavel@icco.ro
0723593243
Hai Primavaraaaa....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
bunicul

Data înscrierii: 20/Jan/2008

MesajTrimis: Fri Feb 22, 2008 9:58 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tudor Ion ( NiNi )
Bunicul
angeny_60@yahoo.com
0722.238.714
Cinste , onoare si respect.
Sus
rubliov

Data înscrierii: 16/Dec/2007
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Fri Feb 22, 2008 10:09 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu
Sionut

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Popesti

MesajTrimis: Fri Feb 22, 2008 10:18 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu deja am acees dar :
Ionut SILIVESTRU
Sionut
VALU STELIAN

Data înscrierii: 15/Feb/2008
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Fri Feb 22, 2008 10:58 am    Titlul subiectului: Useri Verificati si Acces pe sectiunea speciala APS Răspunde cu citat (quote)

VALU STELIAN
0743109742
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Go 2Bill

MesajTrimis: Fri Feb 22, 2008 11:09 am    Titlul subiectului: Re: Useri Verificati si Acces pe sectiunea speciala APS Răspunde cu citat (quote)

In cazul in care nu doriti sa va afisati numele si nikename-ul aici, dati-mi un mesaj pe privat, pe site. O sa facem noi corelarile.
In momentul de fata mai sunt membrii APS platitori pe 2008 care doresc sa aiba acces la sectiunea Membrii APS si nu o pot inca face?
Armand
Site Admin

Data înscrierii: 14/Dec/2007

MesajTrimis: Fri Feb 22, 2008 11:12 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sunt cu siguranta Smile
Petru Burian

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Tg-Mures

MesajTrimis: Fri Feb 22, 2008 11:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O propunere
Decat sa umplem pagini intregi cu adresa mail, nick-name, nr.tel, etc.
nu ar fi mai simplu ca la rubrica Membrii (unde unele date deja exista) sa se adauge: membru APS cu carnet, Da -NU. Question Question
Fiecare complecteaza si cei care trebuie vad si actioneaza.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mr marinel

MesajTrimis: Fri Feb 22, 2008 2:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In afara de faptul ca este membru APS cu carnet cel care navigheaza pe forum trebuie sa mai aiba si taxa la zi platita adica pe anul in curs ( sper sa nu va para deplasat ce am scris) altfel carnetul pe care il detine este doar titlu de noblete.
Vasile Mitrea are o evidenta electronica el va trimite info catre Armand care va sterge sau arhiva postarile astfel nu incarcam forumul.
Sus
Go 2Bill

MesajTrimis: Fri Feb 22, 2008 2:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am definitivat un Excel cu toti membrii inscrisi pe site care si-au spus numele in clar. Armand mi-a dat numele celor care au deja acces.Astept de la Vasile lista cu numele celor care au platit, ca sa pot trimite lui Armand OK-ul pentru acces.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Anunturi APS Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Următoare
Pagina 1 din 13

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum