www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Pescuitul.ro implineste 11 ani
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
nexu

Data înscrierii: 10/Apr/2008

MesajTrimis: Tue Feb 02, 2010 11:06 am    Titlul subiectului: Pescuitul.ro implineste 11 ani Răspunde cu citat (quote)

Astazi site`ul www.pescuitul.ro , implineste 11 ani...am postat asta pt ca in niciun caz, nu este un site concurent, iar acolo s`au pus bazele APS...
Cand ma gandestc ce repede au trecut, parca nu`mi vine sa cred ca am imbatranit...
Daca aveti oarece amintiri de`acolo, placute sau neplacute, asterneti`le aici...
Moderat de admin atit titlul cit si prima parte a anuntului, nu cred ca trebuie sa ne mai ascundem dupa degete .
Pescuitul.ro a avut rolul lui destul de insemnat la cea ce suntem astazi chiar daca unora nu le place asta este adevarul.
La multi ani si la mai mare pentru Pescuitul.ro
Vasile Mitrea
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
nexu

MesajTrimis: Tue Feb 02, 2010 11:07 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Rog un admin sa modifice titlul si sa stearga acest mesaj...11 ani!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Go 2Bill

Data înscrierii: 13/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Tue Feb 02, 2010 1:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ar fi fost bine ca mai întâi să scri tu acolo că pe 12 decembrie 2009 Asociația Pescar Sportiv a împlinit 3 ani de activitate și dacă anunțul rămâne scris, poți pune și tu aici ce dorești despre ei . Fă o încercare și după ne spui, în funcție de situație, dacă să ștergem sau nu anunțul tău de aici.
Marian BARUTZ

Data înscrierii: 14/Jan/2008

MesajTrimis: Tue Feb 02, 2010 1:40 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Go 2Bill a scris:
Ar fi fost bine ca mai întâi să scri tu acolo că pe 12 decembrie 2009 Asociația Pescar Sportiv a împlinit 3 ani de activitate și dacă anunțul rămâne scris, poți pune și tu aici ce dorești despre ei . Fă o încercare și după ne spui, în funcție de situație, dacă să ștergem sau nu anunțul tău de aici.

Nexule, te-a cam avut,neica! Si unde mai pui c-are perfecta dreptate, basca lungul dril al pestelui din apa Laughing A gresit totusi la numarul anilor Twisted Evil
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Go 2Bill

MesajTrimis: Tue Feb 02, 2010 2:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Marian BARUTZ a scris:
Go 2Bill a scris:

Nexule, te-a cam avut,neica! Si unde mai pui c-are perfecta dreptate, basca lungul dril al pestelui din apa Laughing A gresit totusi la numarul anilor Twisted Evil

Nexule, nu te lăsa! Tu ști bine când s-a înființat APS, că ai fost alături de noi, 12 decembrie 2006 Exclamation în rest faci cum crezi.
mrvily

Data înscrierii: 03/Dec/2007

MesajTrimis: Tue Feb 02, 2010 7:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Go 2Bill a scris:
Marian BARUTZ a scris:
Go 2Bill a scris:

Nexule, nu te lăsa! Tu ști bine când s-a înființat APS, că ai fost alături de noi, 12 decembrie 2006 Exclamation în rest faci cum crezi.

Intradevar domnule Barutz in 12 Decembrie 2006 A luat fiinta LEGAL APS-ul ca el a luat fiinta mai inainte asta este alta treaba dar certificatul de nastere asa spune 12-12-2006
Cit priveste mesajul lui Go Bil el se vrea unul de trista amintire la modul cum a procedat la acea vreme Pescuitul.ro.
Eu zic ca nu mai are rost sa pastram ranchiuna, si ca e normal sa recunoastem ce a fost bun la acea vreme,sper ca toti care ati primit atunci Ban pe forum sa fi uitat sau sa fi iertat.
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Go 2Bill

MesajTrimis: Tue Feb 02, 2010 8:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mrvily a scris:

Intradevar domnule Barutz in 12 Decembrie 2006 A luat fiinta LEGAL APS-ul ca el a luat fiinta mai inainte asta este alta treaba dar certificatul de nastere asa spune 12-12-2006
Cit priveste mesajul lui Go Bil el se vrea unul de trista amintire la modul cum a procedat la acea vreme Pescuitul.ro.
Eu zic ca nu mai are rost sa pastram ranchiuna, si ca e normal sa recunoastem ce a fost bun la acea vreme,sper ca toti care ati primit atunci Ban pe forum sa fi uitat sau sa fi iertat.

Vasile, daca tu te-ai cait, sa ne spui si noua si om vedea noi ce vom face pana la urma. Unde se tine petrecerea?
mrvily

MesajTrimis: Tue Feb 02, 2010 8:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Go 2Bill a scris:
mrvily a scris:

Vasile, daca tu te-ai cait, sa ne spui si noua si om vedea noi ce vom face pana la urma. Unde se tine petrecerea?

La ce petrecere te referi?
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Go 2Bill

MesajTrimis: Tue Feb 02, 2010 9:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mrvily a scris:

Cea la care suntem invitati, cu ocazia aniversarii celor 11 ani....... Laughing
mrvily

MesajTrimis: Tue Feb 02, 2010 10:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Go 2Bill a scris:
mrvily a scris:

Cea la care suntem invitati, cu ocazia aniversarii celor 11 ani....... Laughing

Nu e musai sa fie o petrecere sau daca este noi nu am fost invitati.... Razz Razz Razz
nexu

MesajTrimis: Tue Feb 02, 2010 10:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Go 2Bill a scris:
mrvily a scris:

ea la care suntem invitati, cu ocazia aniversarii celor 11 ani....... Laughing

Ce bestii sunteti Laughing voi n`ati facut anuntu` de 3 ani Surprised
Sus
Go 2Bill

MesajTrimis: Tue Feb 02, 2010 10:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nexu a scris:
Go 2Bill a scris:
mrvily a scris:

ea la care suntem invitati, cu ocazia aniversarii celor 11 ani....... Laughing

Ce bestii sunteti Laughing voi n`ati facut anuntu` de 3 ani Surprised

La ei am fi fost automat "diliti". dar poti sa-l faci tu acum, in numele nostru. Cit crezi ca va dura postarea ta pe forum? Sper sa nu te baneze si pe tine Laughing
nexu

MesajTrimis: Tue Feb 02, 2010 11:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Go 2Bill a scris:
La ei am fi fost automat "diliti". dar poti sa-l faci tu acum, in numele nostru. Cit crezi ca va dura postarea ta pe forum? Sper sa nu te baneze si pe tine Laughing

Ia sa`ncerc...stii ca sunt facut doar pt asa ceva... Twisted Evil
Am postat la 0.20, pe 3feb...oare imi iau ban??? Laughing
Sus
Go 2Bill

MesajTrimis: Wed Feb 03, 2010 10:44 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nexu a scris:
Go 2Bill a scris:

Ia sa`ncerc...stii ca sunt facut doar pt asa ceva... Twisted Evil
Am postat la 0.20, pe 3feb...oare imi iau ban??? Laughing

Astazi 03.02.2010 ora 10,30 mai era postarea ta.

http://www.pescuitul.ro/ps/page.php/id/view_forum_detalii/idf/92485/vazut/1/ppg/1/

Ref. la ultima ta fraza, faptele vor arăta cum este mai bine. Noi mergem înainte și suntem încă departe de ceea ce crezi tu.
nexu

MesajTrimis: Wed Feb 03, 2010 1:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Go 2Bill a scris:
Astazi 03.02.2010 ora 10,30 mai era postarea ta.
Ref. la ultima ta fraza, faptele vor arăta cum este mai bine. Noi mergem înainte și suntem încă departe de ceea ce crezi tu.

Bucuresti, ora 13,30..poatarea inca rezita, o fi de la fixativ, iar eu nu mi`am luat ban Twisted Evil
Stiu cata democratie exista pe acest site, stiu ca aveti deschidere si ca acceptati si alte puncte de vedere... eu asta am facut, mi`am exprimat punctul de vedere...binenteles ca`mi deresc sa ma`nsel, da`io asta simt acu`, prevad un inceput de sfarsit Rolling Eyes
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum