www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Vînd 4 bețe de crap partea a II a.

Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Petrovici Valentin
Vizitator

MesajTrimis: Thu Oct 08, 2009 12:22 pm    Titlul subiectului: Vînd 4 bețe de crap partea a II a. Răspunde cu citat (quote)

Petre Iulian a postat la Vînd 4 lansete crap:

@ IONUT crezi ca toti stiu ce si cum?.. Auzi ca daca am pus un anunt inseamna ca vreau sa le dau eu teapa ....LA 100 ron vor scule de 500 EUROI .....si eu vreau dar nu am gasit inca fraierul sa-mi vanda FREE-SPIRITuri cu 100 ron bucata si nici FMJ-uri dar deja se intreaba multi ce sunt alea .

ps. poti inchide acest topic .

Iuliane păi vezi că ai ajuns la vorba mea că nu toți știu ce și cum. Pentru acest lucru cred că se impunea a posta și restul observațiilor tale. Chiar dacă tu o spui la mișto este valabilă. Hai să-ți spun eu ceva chiar dacă tu dai impresia că ești la curent cu ce și cum. Dacă cauți pe net, aceleași lansete folosite de două ori și chiar noi le găsești la același preț. Repet nouă. Așa că treaba cu țeapa este valabilă. Cît privește restul sunt impresii ale tale. Poți să ai lansete rusești din acelea de pe timpuri și mulinete Delfin sau Argeș și dacă ești meseriaș prinzi pește. Am mai văzut eu „meseriaș” care a venit în deltă cu scule de scule, care de care mai sofisticate de mii de euroi și cînd să lanseze a rămas cu cotorul în mînă. Așa că meseriașul prinde și la mulinetă oltenească (sticlă). Te felicit că ești la curent cu ce este mai bun în ale pescuitului dar îmi permit totuși să-ți dau un sfat. Să nu trăiești cu impresia că ești și singurul. În acest domeniu ai ce învăța în permanență chiar dacă faci și parte din nu știu ce asociație și divizie de pescuit.
Sus
petre iulian

Data înscrierii: 17/Jan/2008
Locație: BUCURESTI/zona Pantelimon

MesajTrimis: Thu Oct 08, 2009 2:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

daca gasesti aceleas scule noi la 100 ron bucata vreau si eu 10 bucati.

tel meu este 0730408447 -sa ma suni ca eu vin dupa ele.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Petrovici Valentin
Vizitator

MesajTrimis: Thu Oct 08, 2009 2:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

petre iulian a scris:
daca gasesti aceleas scule noi la 100 ron bucata vreau si eu 10 bucati.

tel meu este 0730408447 -sa ma suni ca eu vin dupa ele.

Ia privește aici. Ce părere ai?

http://www.lanseta.ro/anunt/391/101/1/101/Vand-trei-lansete-Master-Carp-FL--3,90-4.25lb-2-sec.-.ht

http://infopescar.tv/forum/undite-si-lansete/lansete-carp-master-t2069.html

Este țeapă sau nu? Dacă știi ce si cum......găsești. Dacă nu...... te întrebi ce-o fi alea.
Sus
sdaniel

Data înscrierii: 08/Dec/2008

MesajTrimis: Fri Oct 09, 2009 9:59 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dar nu inteleg pentru ce atat tam-tam , cand fiecare vanzator isi alege pretul cu care sa-si vanda marfa , iar restul aleg daca sunt de acord sau nu ,sa plateasca pretul cerut.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum