www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

bricolaje
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Atelier APS
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
PETER

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: CLUJ

MesajTrimis: Sat Jul 19, 2008 5:10 pm    Titlul subiectului: bricolaje Răspunde cu citat (quote)

As dori sa deschid un topic cu Bricolaje, orice ce se poate face in casa in materie de pescuit, plumbi, plute si alte accesorii. Cred ca ar fi bine sa posteze fiecare ce gaseste pe net, link sau site, si mai ales poze cu descrierea executiei si inclusiv materiale folosite
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PETER

MesajTrimis: Sat Jul 19, 2008 5:20 pm    Titlul subiectului: wobbler Răspunde cu citat (quote)

http://pecalista.rulez.org/FaHal2/JapanFaHal.htm
Sus
PETER

MesajTrimis: Sat Jul 19, 2008 5:21 pm    Titlul subiectului: r Răspunde cu citat (quote)

http://pagesperso-orange.fr/trucs.peche/pages/page_3pag.html
Sus
FAE

Data înscrierii: 20/Feb/2008
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Sat Jul 19, 2008 5:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy SALVE Very Happy
Mah...Peter...papusi gonflabile de facut in casa tot in categoria "bricolaj" intra....
Incepe tu cu primul exemplu.... Exclamation
Wink SA TRAITI BINE Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
PETER

MesajTrimis: Sat Jul 19, 2008 5:21 pm    Titlul subiectului: r Răspunde cu citat (quote)

http://pagesperso-orange.fr/trucs.peche/pages/page_2pag.html
Sus
PETER

MesajTrimis: Sat Jul 19, 2008 5:25 pm    Titlul subiectului: r Răspunde cu citat (quote)

http://www.horgaszmania.hu/?page_id=176

Urmeaza si traducerea , in curind.
Sus
albatrin

Data înscrierii: 15/Jan/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sat Jul 19, 2008 5:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dragă prietene în ceea ce mă privește trebuie să recunosc că am aproape două stângi. Dar voi urmări cu atenție acest topic, mai ales că Tibi, frate-miu este destul de îndemânatic și s-ar putea să-l intereseze iar el nu prea le are cu alergatul pe net. Oricum după ce mi-ai spus că la anu' vrei să mă bați la Săndulița, cred că nu vrei să mă pui în inferioritate și o să-mi "produci" și mie câteva plute numai bune pentru plăticile și ciortanii din Sărulești. Wink
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
PETER

MesajTrimis: Sat Jul 19, 2008 5:29 pm    Titlul subiectului: 2 Răspunde cu citat (quote)

albatrin a scris:
Dragă prietene în ceea ce mă privește trebuie să recunosc că am aproape două stângi. Dar voi urmări cu atenție acest topic, mai ales că Tibi, frate-miu este destul de îndemânatic și s-ar putea să-l intereseze iar el nu prea le are cu alergatul pe net. Oricum după ce mi-ai spus că la anu' vrei să mă bați la Săndulița, cred că nu vrei să mă pui în inferioritate și o să-mi "produci" și mie câteva plute numai bune pentru plăticile și ciortanii din Sărulești. Wink

sa aduci un fix de 7-8 la Alesd cu montura fina de scobi (intreaba -ti vecinul)
Laughing Laughing Laughing
Sus
PETER

MesajTrimis: Sat Jul 19, 2008 5:32 pm    Titlul subiectului: r Răspunde cu citat (quote)

http://carnetdecapture.info/articles/Flotteur-coup.htm
Sus
albatrin

MesajTrimis: Sat Jul 19, 2008 5:40 pm    Titlul subiectului: Re: 2 Răspunde cu citat (quote)

PETER a scris:

O să încerc tot la spinning, după ceva bibani, mai ales că am auzit că acolo sunt un pic mai mici ca ciortanii. Laughing Laughing Laughing
PETER

MesajTrimis: Sat Jul 19, 2008 6:41 pm    Titlul subiectului: lingura Răspunde cu citat (quote)

http://carnetdecapture.info/articles/Flotteur-coup.htm
Sus
mr marinel

Data înscrierii: 04/Dec/2007
Locație: Bucuresti-Romania

MesajTrimis: Sun Jul 20, 2008 12:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stie Peter ce stie.
Si are si rabdare dar nu intotdeauna un popa toaca de doua ori la o baba surda.

Sper ca se stie de gluma altfel anuntati.
marinel_simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
albatrin

MesajTrimis: Sun Jul 20, 2008 9:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mr marinel a scris:
Stie Peter ce stie.
Si are si rabdare dar nu intotdeauna un popa toaca de doua ori la o baba surda.

Sper ca se stie de gluma altfel anuntati.

Marinele,
Din fericire eu cu Peter suntem prieteni buni și sunt convins că în ceea ce mă privește, dacă el consideră necesar, va toca până când babei îi vor sării doapele din urechi. Dar tot Peter știe foarte bine că-i greu să schimbi năravul unei gloabe bătrâne, asă că..... Wink
Dumitrescu Iancu

Data înscrierii: 26/Jan/2008

MesajTrimis: Sun Jul 20, 2008 10:09 pm    Titlul subiectului: Re: 2 Răspunde cu citat (quote)

PETER a scris:
albatrin a scris:

Alo,se pune ceva la cale pt Alesd si noi nu stim?Nu e frumos!!!(Daca o fi Alesd!)
Sus
PETER

MesajTrimis: Mon Jul 21, 2008 8:34 am    Titlul subiectului: scobi Răspunde cu citat (quote)

Nu se pune nimic la cale, atita doar ca Alesdul este plin de scobari, si trebuie bete lungi. Fixuri de 7-8m sau rube de 6-7m.
Albatrin adevar a grait.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Atelier APS Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 1 din 5

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum