www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Disputa
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
petre iulian

Data înscrierii: 17/Jan/2008
Locație: BUCURESTI/zona Pantelimon

MesajTrimis: Mon Sep 07, 2009 11:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Jonny tata daca mergeai la concursuri vedeai de ce dar daca stai acasa si esti pescar aplaudac nu ai cum sa sti....Daca te framanta inca si nu sti de ce intreaba-l pe presedintele vostru de club ca el stie.....

PS. Haideti mai baieti va este frica de un runner ca va scoate pescuitul la crap din cap....HAI nu va mai ascundeti dupa fusta mamii ......Mai direct decat voi doi impotriva mea nu se poate !! pana la confruntarea directa ciocul mic pe forumurile de pescuit ca numai gura este de voi .... FAPTE NU VORBE mai baieti.....ca sunt satul de baietei ca voi care stau acasa si pescuiesc virtual pe forumuri de pescuit Laughing Laughing

Pana atunci de marti pana vineri sunt la concurs la Tancabesti iar voi ca de obicei in spatele tastaturii la pescuit virtual Laughing Laughing SPOR la tastatura copilasii mamii Laughing .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
petre iulian

MesajTrimis: Mon Sep 07, 2009 11:15 am    Titlul subiectului: Re: . Răspunde cu citat (quote)

jonny_23 a scris:

ps:cum se face ca in toate orele astea(peste 1000)si in toate pozele si filmarile esti numai runner(LA MINCIOC)?

E ULTIMA POSTARE LA ADRESA TA....indiferenta e dureroasa

------------

la o intrebare te-am luminat mai sus la cea cu ultima postare inteleg ca e ultima postare ca ti-e frica sa te infrunti cu mine Laughing Laughing Laughing
Sus
Marian BARUTZ

Data înscrierii: 14/Jan/2008

MesajTrimis: Mon Sep 07, 2009 5:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

petre iulian a scris:

.... daca mergeai la concursuri vedeai de ce dar daca stai acasa si esti pescar aplaudac ...

Mai Iulica, mai craparu` taichii, ia zi nene ce-i ala "pescar aplaudac" ? Aplaudac asta este o noua specie de peste adica daca exista crapari, cirtanari,stucari,carasieri, bibanari etc-etc acum exista si apludaci! Fi si tu mai clar ca ma bagi in ceata cu aplaudacii astia! Si a propos astia, apludacii adica, la ce pun botu`?
Sus
FAE

Data înscrierii: 20/Feb/2008
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Mon Sep 07, 2009 6:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy SALVE Very Happy
Ptr. Marian B....pai de obicei "aplaudaci " pun botul la toate "vrajelile"...si tot ce este mai nashpa...de obicei inainte se numeau CATEII...sau pe intelesul tuturor...cintau cum vrea stapinul...!!! Mr. Green
Wink SA TRAITI MULT MAI BINE Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Paulletta

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mon Sep 07, 2009 9:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se pare ca lucrurile au luat o intorsatura ciudata pe aici,
deja ma uit pe multe forumuri si vad numai pescari profesionisti la crap,care mai de care cu cine stie ce tehnica, care mai de care mai "elevat" in tehnica.etc...
Deja sunt satul sa citesc numai tampenii, scrise de uni care se dau mari pescari de crap.
Pun pariu ca daca ii iei pe toti si ii duci pe o balta salbatica nu este nici unul in stare sa prinda un crap, cu toata tehnica lor si cu toate mosmoandele lor.
PS 1:
Cine se simte cu musca pe caciula ar fi bine sa se abtina de la comentarii!

PS 2: MULTI AU UITAT DE UNDE AU PLECAT SI ACUM SE DAU DREPT ULII LA PORUMBEI!
rumburakk

Data înscrierii: 25/Jan/2008
Locație: ploiesti

MesajTrimis: Mon Sep 07, 2009 9:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Shocked Confused Sad Laughing Evil or Very Mad Wink ....apa de ploaie.....surogat......cooperativa de impins aeru'......da' este comic
si te destinde.......
p.s. In primavara lumea credea ca sunt nebun(si doar am ascuns bine documentele ce atesta asta) Laughing .......dupa aceea am devenit....tradator.....maine criminal...asa ca daca va prind la Greaca va iau gatu' ! Twisted Evil
p.s. Si mai vreau sa dau ochii cu papagalul ala care ma controla daca am nada(momeala vie)....si controla din doi in cinci....in special pe mine! Wink ......ca tot aruncasem o lanseta la apa.... Evil or Very Mad . Curios este ca acum nu se mai respecta nici macar cotizantii...... Confused
Ca si Paul nu vreau comentarii ca.....ma supar! Wink

Daca curvele si prostii ar lumina.....Romania ar fi....Las Vegas!...In ultima vreme chiar este mai multa lumina....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
madalin
Vizitator

MesajTrimis: Mon Sep 07, 2009 10:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

petre iulian a scris:
Echipa fantastica -Madalin-Jonny dupa cum se vede iar va ascundeti dupa visin dar va inteleg ca ati luat exemplu presedintelui vostru pe care-l astept si acum cu propunerea de o balta numai noi doi.....

Anuntul e facut clar -VOI doi contra mea UNUL LANGA ALTII 72 ORE ....din experienta mea mica de peste 1000 de ore de competitii mi-am dat seama ca poti fi tu cel mai tare pescar si cu nada ce-a mai tare ca DACA nu te ajuta locul nu prinzi nimic. Tocmai daia vreau sa va am langa mine sa nu aveti sansa unui loc mai bun ca mine .Voi stiti ca sunteti niste cacaciosi cu gura mare si va feriti sa concurati impotriva mea si incercati sa va ascundeti in spatele unui loc mai bun .

Macar recunoasteti ca nu aveti curaj ca deja v-ati facut de cacao Rolling Eyes ....NU aveti curaj voi 2 impotriva mea Laughing Laughing Laughing

ANUNTUL ramane valabil in continuare 72 ore,crap peste 3kg ,4 scule .....UNUL LANGA ALTII Rolling Eyes

Minciogare,nu te mai lauda cu sute sau mii de ore de concursuri ca este o mare diferenta intre RUNNER (minciogar) si PESCAR DE COMPETITIE !!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Sus
madalin
Vizitator

MesajTrimis: Mon Sep 07, 2009 10:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sper sa nu se considere reclama acest link
http://www.crapmania.ro/forum/viewtopic.php?f=3&t=3573&p=50514#p50514
Sus
petre iulian

MesajTrimis: Mon Sep 07, 2009 10:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tocmai daia nu inteleg de ce ti-e frica de un minciogar Wink

ai scoala OTV si incerci sa te departezi de subiect?......VA astept copii mamii voi 2 impotriva mea -72 ore -4 bete -unul langa altii -crap de la 3 kg

AI INTELES ?nu te mai ascunde dupa fusta mamichii si fi barbat si iesi din vizuina . Pana atunci ciocul mic copilas ca de vorbe suntem satui...
Ma mir cum mai ai si tupeul sa mai scri ceva cand eu va tot chem la un concurs si voi va ascundeti dupa poalele mamichii Laughing

este a treia oara cand va arunc manusa si voi incercati sa va departati de subiect ....RUSINICA mai baietei, daca nu aveti curajul mai bine taceti si aplaudati in continuare Rolling Eyes .
Sus
madalin
Vizitator

MesajTrimis: Mon Sep 07, 2009 10:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ne vedem la concursul de la Cercani sa iti iei revansa,in primavara te-am ars Laughing .
Fir intins maine la concurs si minciog usor !!!
Sus
petre iulian

MesajTrimis: Mon Sep 07, 2009 10:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

LAS ca intodeauna Laughing Laughing

pa baietel asta am vrut sa demostrez ca NUMAI gura este de voi.Acum au vazut toti ce pescari mari sunteti voi de va este frica sa concurati 2 impotriva la unul Laughing Laughing
Sus
clinci

Data înscrierii: 15/Mar/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Tue Sep 08, 2009 8:45 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

madalin a scris:
Ne vedem la concursul de la Cercani sa iti iei revansa,in primavara te-am ars Laughing .
Fir intins maine la concurs si minciog usor !!!

Madaline , tata ; ai uitat vorba din popor : "cainii latra , caravana trece" !? Eu iti doresc sa mentii pe Cercani trendul de la ultima partida facuta impreuna si cerde-ma k vei "zdrobi multe inimi" Laughing .

P.S. Johnny sa nu uiti tablita acas' din nou !! Laughing

Va pupa Grasu' si s-auzim numa' de bine!
madalin
Vizitator

MesajTrimis: Wed Sep 09, 2009 7:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cosmine , poate se face echipa de 3 si mergem impreuna impreuna,ce zici?
Toate cele bune !!! Wink
Sus
clinci

Data înscrierii: 15/Mar/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Thu Sep 10, 2009 7:36 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

madalin a scris:
Cosmine , poate se face echipa de 3 si mergem impreuna impreuna,ce zici?
Toate cele bune !!! Wink

Nu as zice nu pentru nimic in lume Smile, dar pana la Cercani mai e Doripesco unde o sa va cam rupeti carca si de unde n-o sa va mai trebuiasca pescuit la crap un an de zile
Laughing .Fire intinse !!!
madalin
Vizitator

MesajTrimis: Thu Sep 10, 2009 10:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumim frumos Cosmine,acolo sa iesim pe podium trebuie sa prindem peste 1 tona Laughing Laughing Laughing .
Toate cele bune!! Wink
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 4 din 5

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum