www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Disputa
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Marian Constantin

Data înscrierii: 26/May/2008

MesajTrimis: Thu Sep 03, 2009 4:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

petre iulian a scris:
Vrei sa o iau pe urma voastra ?

---------

nu inteleg Question

ps. vezi ca deschid mesengerul[/quote]

nu te mai am in mess
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Marian Constantin

MesajTrimis: Thu Sep 03, 2009 4:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am treaba acum , pregatesc bilele sa-i dau cu balta in cap lui piticu ... si sa-i iau si banii de pe '' Galati ''
Sus
petre iulian

Data înscrierii: 17/Jan/2008
Locație: BUCURESTI/zona Pantelimon

MesajTrimis: Thu Sep 03, 2009 4:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu da....

iulian_pescaru_74

aceasta este adresa mea unde puteti injura cat puteti Laughing
Sus
petre iulian

MesajTrimis: Thu Sep 03, 2009 4:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mary2005 a scris:
Am treaba acum , pregatesc bilele sa-i dau cu balta in cap lui piticu ... si sa-i iau si banii de pe '' Galati ''

-----------

am niste smecherii pt bile Wink TESTATE
Sus
petre iulian

MesajTrimis: Thu Sep 03, 2009 4:40 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Acum doua zile am fost sunat de fLORIN Mirea sa-mi zica daca-i vand 2 kg de bile ca la ultimul concurs a avut de la mine un pumn de bile (tocmai de la prima mansa) si numai la alea a prins......cand s-au terminat a luat bot cu altele Laughing

reteta o am inca Wink
Sus
petre iulian

MesajTrimis: Thu Sep 03, 2009 5:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mary2005 a scris:
Nini tu , George , Maimutoiu ,Soare si dupa aia eu ?

---------------

A nu stiam ca nu ai voie sa participi pe banii tai cu cine vrei....scuzeee

ps.invitatia ramane valabila Wink
Sus
Marian Constantin

MesajTrimis: Thu Sep 03, 2009 5:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din pacate ma odihnesc pentru Doripesco , vreau sa prind peste o tona de peste ....
Sus
madalin
Vizitator

MesajTrimis: Sat Sep 05, 2009 8:26 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

petre iulian a scris:
zaineac a scris:
Si uite asa s-a deschis si topicul cu furie ..
Astept cu nerabdare sa vad cum se termina .. voi scrieti si eu citesc .. go

--------------------

DA UNDE ESTE FURIA ?

anunt pt echipa FANTASTICA Jonny-Madalin

am mai facut anunt cu presedintele vostru dar nu am primit nici un raspuns pana acumasa ca :

-daca sunteti smecheri si mari pescari va invit la orice balta de crap (peste 3 kg se numeste crap) sa va intreceti cu mine pentru 72 ore unul langa altii voi doi contra mea.....Acum sa vedem cum o mai dati la intors cu mine Abia astept sa va scot pescuitul de crap din cap si sa invatati ca nu tot ce zboara se mananca. pe langa ca suntei doi impotriva mea va las sa alegeti si balta DE CONCURS Wink

pt. ceilalti forumisti : faceti pariu ca nu au curaj sa se intreaca cu mine ? sunt buni numai la vorbe si se baga numai la concursurile de ciortaniada ca acolo si copilul meu de 2 ani prinde peste.Domnilor manusa a fost aruncata si va astept Wink

petre iulian -un minciogar papagal care o sa le dea de o sa sara din ghete

Te astept la concursul de la Cercani.
P.S. Am 1-0, te-am batut in primavara la Cercani si promit ca iti acord revansa. Laughing Laughing Laughing
Sus
mosharu'

Data înscrierii: 08/Jul/2009
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sat Sep 05, 2009 12:00 pm    Titlul subiectului: . Răspunde cu citat (quote)

zonistii, ar fi tare de tot sa se intoarca George si Iulian inapoi in club Laughing Twisted Evil
0721382528
Sus
FAE

Data înscrierii: 20/Feb/2008
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Sat Sep 05, 2009 1:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy SALVE Very Happy

Pai atunci sint multi din clubul lor care nu ar mai avea loc la concursuri...acum totii catelusi au inceput sa prinda glas si sa latre...pina acum nici macar nu aveau curajul sa ridice capul din pamint si acum gindesc" noi sintem carp-zone"....eeee vrabia malai viseaza...lasa-i Moshare ca fiecare i-si va da seama ca nu este momentul sa ridice pretenti...cel putin momentan.
Wink SA TRAITI MULT MAI BINE Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
madalin
Vizitator

MesajTrimis: Sun Sep 06, 2009 10:28 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

FAE a scris:
Very Happy SALVE Very Happy

Pai atunci sint multi din clubul lor care nu ar mai avea loc la concursuri...acum totii catelusi au inceput sa prinda glas si sa latre...pina acum nici macar nu aveau curajul sa ridice capul din pamint si acum gindesc" noi sintem carp-zone"....eeee vrabia malai viseaza...lasa-i Moshare ca fiecare i-si va da seama ca nu este momentul sa ridice pretenti...cel putin momentan.
Wink SA TRAITI MULT MAI BINE Wink

Am impresia ca tu postezi doar de dragul de a-ti creste numarul postarilor...............ce treaba are CARP ZONE in toata discutia asta,chiar nu te inteleg,de fapt ar trebuie sa inteleg ca tu inainte de postari mai bagi cateva calimare cu "cerneala incolora" in instalatie si atunci incepi sa bati campii si uneori muntii Laughing Laughing Laughing Laughing
Sus
jonny_23

Data înscrierii: 03/Feb/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sun Sep 06, 2009 10:47 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing Laughing

0721.666.350
0768.895.826
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
petre iulian

MesajTrimis: Sun Sep 06, 2009 10:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Echipa fantastica -Madalin-Jonny dupa cum se vede iar va ascundeti dupa visin dar va inteleg ca ati luat exemplu presedintelui vostru pe care-l astept si acum cu propunerea de o balta numai noi doi.....

Anuntul e facut clar -VOI doi contra mea UNUL LANGA ALTII 72 ORE ....din experienta mea mica de peste 1000 de ore de competitii mi-am dat seama ca poti fi tu cel mai tare pescar si cu nada ce-a mai tare ca DACA nu te ajuta locul nu prinzi nimic. Tocmai daia vreau sa va am langa mine sa nu aveti sansa unui loc mai bun ca mine .Voi stiti ca sunteti niste cacaciosi cu gura mare si va feriti sa concurati impotriva mea si incercati sa va ascundeti in spatele unui loc mai bun .

Macar recunoasteti ca nu aveti curaj ca deja v-ati facut de cacao Rolling Eyes ....NU aveti curaj voi 2 impotriva mea Laughing Laughing Laughing

ANUNTUL ramane valabil in continuare 72 ore,crap peste 3kg ,4 scule .....UNUL LANGA ALTII Rolling Eyes
Sus
petre iulian

MesajTrimis: Sun Sep 06, 2009 10:57 pm    Titlul subiectului: Re: . Răspunde cu citat (quote)

mosharu' a scris:
zonistii, ar fi tare de tot sa se intoarca George si Iulian inapoi in club Laughing Twisted Evil

---------------

.... Laughing Laughing Laughing avem oferte mai bune pentru sezonul 2010 dar nu se stie niciodata tinand cont ca la anul calificarile se fac pe loturi de 8 pescari si nu au 8 pescari de competitii din 50 de membrii Laughing Laughing
Sus
jonny_23

Data înscrierii: 03/Feb/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mon Sep 07, 2009 4:19 am    Titlul subiectului: Re: . Răspunde cu citat (quote)

petre iulian a scris:
mosharu' a scris:

---------------

.... Laughing Laughing Laughing avem oferte mai bune pentru sezonul 2010 dar nu se stie niciodata tinand cont ca la anul calificarile se fac pe loturi de 8 pescari si nu au 8 pescari de competitii din 50 de membrii Laughing Laughing

tu gandesti ceea ce vorbesti?

ps:cum se face ca in toate orele astea(peste 1000)si in toate pozele si filmarile esti numai runner(LA MINCIOC)?

E ULTIMA POSTARE LA ADRESA TA....indiferenta e dureroasa

0721.666.350
0768.895.826
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 3 din 5

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum