www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Disputa
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
jonny_23

Data înscrierii: 03/Feb/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Tue Sep 01, 2009 6:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ps.2 ASTEPT si echipa CarpZONISTA -JONY-Madalin sa vina sa mai invete ceva de la mine si George , sa aibe cu ce sa se mai de-a mari cunoscatori de strategii,nazi ,scule.....AU uitat ca anul trecut nici nu stiau ce este un nod fara nod si acum sunt mari PESCARI....[/quote]

ce sa invat de la tine si de la george man?sa fu................ la prieteni?????

RUSINICA.....

nu cred ca m-am dat mare pe nicaieri (nu ca tine)era un clinci intre mine si persoana respectiva

apropo am vb cu baietii din echipa nationala si ziceau ca au nevoie de cineva sa le care bagajele si cum tu tot faceai anunturi ca "FACI BAGAJE PT FRANTA" TE-AM PROPUS.inca nu ai primit nici un telefon??....bine ca am invatat nodul fara nod decat sa fiu ranaru altuia....
-mai nou acum am invatat sa arunc cu cobra la anu invat sa arunc cu lanseta .....ma invata baietii din club trebuie doar sa intreb si primesc ajutor neconditionat.....fir intins la tibrinu Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

0721.666.350
0768.895.826
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
petre iulian

Data înscrierii: 17/Jan/2008
Locație: BUCURESTI/zona Pantelimon

MesajTrimis: Tue Sep 01, 2009 7:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

@jonny .....mai bine aplauda in alta parte si pregateste bombele ... Laughing

Anul asta nu prea am vazut echipa fantastica JONNY-MADALIN la nici un concurs de CRAP.... Laughing si nu uita ca daca vroiau muschii mei Carpozonii nu aveau nici o echipa calificata pentru Franta ........asa ca.......Ciocul Mic Wink .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
madalin
Vizitator

MesajTrimis: Tue Sep 01, 2009 7:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ps.2 ASTEPT si echipa CarpZONISTA -JONY-Madalin sa vina sa mai invete ceva de la mine si George , sa aibe cu ce sa se mai de-a mari cunoscatori de strategii,nazi ,scule.....AU uitat ca anul trecut nici nu stiau ce este un nod fara nod si acum sunt mari PESCARI....[/quote]

........de la George am invatat multe,de la un papagal ca tine chiar nu am ce sa invata,esti bun doar sa dai cu ciocul.
P.S. Pregateste bagajele pt. Franta Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing !!!!
Sus
madalin
Vizitator

MesajTrimis: Tue Sep 01, 2009 7:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

madalin a scris:
ps.2 ASTEPT si echipa CarpZONISTA -JONY-Madalin sa vina sa mai invete ceva de la mine si George , sa aibe cu ce sa se mai de-a mari cunoscatori de strategii,nazi ,scule.....AU uitat ca anul trecut nici nu stiau ce este un nod fara nod si acum sunt mari PESCARI....

........de la George am invatat multe,de la un papagal ca tine chiar nu am ce sa invata,esti bun doar sa dai cu ciocu' si cu minciogu'.
P.S. Pregateste bagajele pt. Franta Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing !!!![/quote]
Sus
petre iulian

MesajTrimis: Tue Sep 01, 2009 7:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Madaline vezi cum vorbesti ......

ps. Daca nu-ti ceri scuze in 24 ore .......
Sus
Marian Constantin

Data înscrierii: 26/May/2008

MesajTrimis: Tue Sep 01, 2009 7:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

petre iulian a scris:
si nu uita ca daca vroiau muschii mei Carpozonii nu aveau nici o echipa calificata pentru Franta ........asa ca.......Ciocul Mic Wink .

Aici gresesti , chiar daca-l depaseai si iesea pe locul patru tot pleca in Franta ....

Asa ca nu te mai da rotund , ca nu din cauza ta pleaca el in Franta .....
Sus
madalin
Vizitator

MesajTrimis: Tue Sep 01, 2009 7:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

petre iulian a scris:

Vezi cum vb. tu , nu este prima oara cand faci afirmati la adresa mea si ameninti........te-am lasat dar vad ca nu ai limite.

P.S. Au mai ramas 23 h .............
Sus
petre iulian

MesajTrimis: Tue Sep 01, 2009 7:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mary2005 a scris:
petre iulian a scris:
si nu uita ca daca vroiau muschii mei Carpozonii nu aveau nici o echipa calificata pentru Franta ........asa ca.......Ciocul Mic Wink .

Aici gresesti , chiar daca-l depaseai si iesea pe locul patru tot pleca in Franta ....

Asa ca nu te mai da rotund , ca nu din cauza ta pleaca el in Franta .....

-----------

Multumesc Mary , George si Iulian ca ati venit pentru a ma ajuta si chiar a fost nevoie de acest lucru ! Am tras un stand foarte slab ( desi in alte situatii era cotat ca si bun ) ,IAR FARA VOI ACOLO NU REUSEAM... Wink Wink

poate cine nu stie asta a scris MITRANESCU DAN

PS. macar el e mai realist ....
Sus
petre iulian

MesajTrimis: Tue Sep 01, 2009 7:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

[quote="madalin"]
petre iulian a scris:

Vezi cum vb. tu , nu este prima oara cand faci afirmati la adresa mea si ameninti........te-am lasat dar vad ca nu ai limite.

-------------

eu nu ti-am vorbit urat (mai gandeste cand) si tu ma insulti, nu pentru prima oara asa ca .....te-am lasat dar vad ca nu ai limite .

ps. mai ai 23 ore sa-ti ceri scuze daca nu Colentina Question
Sus
FAE

Data înscrierii: 20/Feb/2008
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Tue Sep 01, 2009 8:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy SALVE Very Happy
Iuliane dar de ce echipa de cite 2...ce singur nu poti...sau i-ti este tirseala???,te stiam mai dibaci,asa este anul acesta nu am fost de loc pe Tibrinu...dar nu uita ca "io v-am dat pontul cu acea balta acum 2 ani,ca nu ai sa recunosti nici-o data stiu...dar macar ai curajul sa-mi dai dreptate in gindul tau.Sa sti ca momentan nu pot,(pe vremurile astea nu poti sa-ti mai permiti sa refuzi clienti...lasa ca trece si perioada asta "naspa ,si i-mi reiau obiceiul cu tibrinu...nu uita ca pina in acest moment nimeni nu m-a depasit la captura balti(22 kg) cu martori si cu patronul balti(turcu) care m-a cunoaste personal.Eu nu am afirmat nici-o data ca nu ai fi tu pescar bun,dar pina sa ajungi la recordul meu acolo...mai este multa vreme...cei drept l-am luat la noroc ,dar este meritul meu ca l-am pus pe mal.
Wink SA TRAITI MULT MAI BINE Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
petre iulian

MesajTrimis: Tue Sep 01, 2009 8:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

recordul a urcat la 27 kg anul asta(capatul baltii in agataturi). Echipa de 2 pt ca este criza si impartim cheltuielile de taxa si drum in 2 Rolling Eyes . Vezi ca sti mersul cu balta si mai sunt maxim 3 saptamani in care mai mananca....bine .TE astept la o bere Wink
Sus
Marian Constantin

MesajTrimis: Tue Sep 01, 2009 8:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

petre iulian a scris:

Multumesc Mary , George si Iulian ca ati venit pentru a ma ajuta si chiar a fost nevoie de acest lucru ! Am tras un stand foarte slab ( desi in alte situatii era cotat ca si bun ) ,IAR FARA VOI ACOLO NU REUSEAM... Wink Wink

poate cine nu stie asta a scris MITRANESCU DAN

PS. macar el e mai realist ....

A vrut sa fie amabil mai ales ca voi sunte-ti prieteni buni ...... inca o data ma repet , chiar daca il depaseati si ajungea pe locul patru tot se califica
Sus
petre iulian

MesajTrimis: Wed Sep 02, 2009 9:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mary2005 a scris:

A vrut sa fie amabil mai ales ca voi sunte-ti prieteni buni ...... inca o data ma repet , chiar daca IL DEPASEATI si ajungea pe locul patru tot se califica

----------

cine pe cine sa depaseasca? nu-mi aduc aminte sa fi fost inaintea mea Wink ...dar oricum nu mai conteaza ce si cum . De la anul o sa fiu in alt club si sa vedem cine va mai ajuta la calificari ca ati ramas o armata de aplaudaci si o mana de pescari buni .

ps. cate un pic ,pic,pic, cate un pic ,pic, pic pana nu mai ramane nimic= cu ce se intampla cu plecarile masive din club ale PESCARILOR activi de competitie.Tot e bine ca aveti ce-a mai mare galerie de Aplaudaci Wink

FIR INTINS LA DORIPESCO Rolling Eyes
Sus
Marian Constantin

MesajTrimis: Wed Sep 02, 2009 2:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

petre iulian a scris:

----------

cine pe cine sa depaseasca? nu-mi aduc aminte sa fi fost inaintea mea Wink ...dar oricum nu mai conteaza ce si cum .

Ma refer la faptul ca daca ieseai tu pe locul 3 si el pe 4 tot aia era ....

De la anul o sa fiu in alt club si sa vedem cine va mai ajuta la calificari ca ati ramas o armata de aplaudaci si o mana de pescari buni .

Eu zic ca mai bine sa plece toti cei care se gandesc doar la persoana lor si sa ramana oameni care cu adevarat
sunt pentru clubul CarpZone, indiferent daca sunt aplaudaci , platicari sau nu .....

ps. cate un pic ,pic,pic, cate un pic ,pic, pic pana nu mai ramane nimic=

De ramas o sa ramana doar oamenii cu capul pe umeri .....

cu ce se intampla cu plecarile masive din club ale PESCARILOR activi de competitie.

Doar frustrati ......

FIR INTINS LA DORIPESCO

Multumesc , daca o sa castig iti dedic tie victoria

Rolling Eyes
Sus
zaineac

Data înscrierii: 10/Oct/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Wed Sep 02, 2009 3:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si uite asa s-a deschis si topicul cu furie ..
Astept cu nerabdare sa vad cum se termina .. voi scrieti si eu citesc .. go
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 1 din 5

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum