www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Atac pescuitul.ro

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Sionut

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Popesti

MesajTrimis: Sat Jun 28, 2008 9:21 am    Titlul subiectului: Atac pescuitul.ro Răspunde cu citat (quote)

Ii raspund aici domnului care ma ataca pe site-ul omonim. Nu o sa intru in polemica cu tine si ca sa ai timp sa ma intorci pe toate fetele, te anunt ca vacanta ta aici se va prelungi. Wink Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
FAE

Data înscrierii: 20/Feb/2008
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Sat Jun 28, 2008 10:12 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy SALVE Very Happy
Ionute dar cine te-a suparat asa de tare...(tu de obicei erai mai calm...)
Cred ca erai rosu la fata cind ai citit de te-ai .."SUCARIT" in asa hal.. Laughing
Wink SA TRAITI BINE Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
marian_i

Data înscrierii: 12/May/2008

MesajTrimis: Sat Jun 28, 2008 10:16 am    Titlul subiectului: Re: Atac pescuitul.ro Răspunde cu citat (quote)

Sionut a scris:
Ii respund aici domnului care ma ataca pe site-ul omonim.Nu o sa intru in polemica cu tine si ca sa ai timp sa ma intorci pe toate fetele,te anunt ca vacanta ta aici se va prelungi. Wink Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
cin' sa fie, cin' sa fie? Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Sionut

MesajTrimis: Sat Jun 28, 2008 11:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

FAE a scris:
Ionute dar cine te-a suparat asa de tare

Prietenul tau,FAE .
FAE

Data înscrierii: 20/Feb/2008
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Sat Jun 28, 2008 11:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

PRIETENUL MEU...???? Rolling Eyes
Wink SA TRAITI BINE Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Adar Marian

Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sat Jun 28, 2008 4:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In general nu agreez polemica, da' nici nu fug de ea cand se loveste-n principii cu mine.
De ce zic asta ?
Dom'le, pan' la urma harnicia-n tastatura nu poate fi decat benefica saitului nostru (auziti, manca-v-ash gura, am formulat corect zicand nostru ?), cata vreme ne creste numarul de postari, vizitele, traficul si alte alea.
Ca-s total impotriva atacului la persoana, ca nu-i sufar p-aia de le casuna pe culoarea ochishorilor, pe marca mulinetelor sau pe cati alevini indes io-n traista, asta-i deja alta caciula.
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Mon Jun 30, 2008 12:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu v-am spus de la inceput ca acea ... masculina nu are ce cauta la noi pe forum. Baiatul ala are un psihic lamentabil si ciudat este ca "i-a castigat" pe unii dintre colegii care au fost la Chilia.

Ionut, te rog sa nu-i raspunzi pe acel site. In ceeace priveste deblocarea contului aici, parerea mea este sa-l lasi la "fezandat" pana atunci.
Sus
Armand
Site Admin

Data înscrierii: 14/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mon Jun 30, 2008 12:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Prieteni...chiar nu cred ca e OK sa ne certam prin corespondenti.
Noi aici , altii pe alte site-uri.

Exista 2 aspecte:
Unul personal care cred ca ar trebui de rezolvat pe mesagerie privata...pentru a descoperi daca cineva are ceva personal cu altcineva.

Si unul legat de functionalitatea forumului. Exista un regulament si e bine ca el sa fie respectat. Unele articole pot fi omise sau "indoite" atata vreme cat nu e nimeni deranjat.

In cazul lui Claudiu(Fishbone) am incercat sa fac unele concesii tocmai pentru ca unii oameni l-au cunoscut personal.

Cu toate astea nu am reusit sa ma inteleg cu el.

Pe viitor rog toti moderatorii sa fie un pic mai stricti tocmai pentru a nu mai da impresia ca regulamentu poate fi incalcat.

Multumesc!
cezar dan chioibasu

Data înscrierii: 06/Dec/2007

MesajTrimis: Mon Jun 30, 2008 2:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eugen Fetes a scris:
Eu v-am spus de la inceput ca acea ... masculina nu are ce cauta la noi pe forum. Baiatul ala are un psihic lamentabil si ciudat este ca "i-a castigat" pe unii dintre colegii care au fost la Chilia.

Ionut, te rog sa nu-i raspunzi pe acel site. In ceeace priveste deblocarea contului aici, parerea mea este sa-l lasi la "fezandat" pana atunci.

Si eu sunt de parere ca nu este bine sa se " importe " conflictele de pe alte saituri; cat despre persoana la care va referiti, vreau sa confirm faptul ca face parte din categoria oamenilor care se straduiesc sa devina antipatici, desi in fond au toate calitatile de a fi cu adevarat simpatici.
Este ceea ce se cheama " doi intr-unul singur "; dar chiar si asa, regulamentul saitului trebuie respectat, indiferent daca mie sau altuia ne este simpatic sau antipatic, atat regulamentul, cat si personajul.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Sionut

MesajTrimis: Mon Jun 30, 2008 2:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu a fost nici o polemica pe acel site,deci nu am important nimic.Nevrand s-o creez,i-am raspuns aici, dor sunt la topicul Drept la replica...

Oricum acest subiect si-a atins scopul,asa ca-l voi inchide.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum