www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

am reusit sa ma......enervez!!!!
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
rubliov

Data înscrierii: 16/Dec/2007
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Wed May 21, 2008 8:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

in prima postare-i zisesem lui boghdan vre-o doua despre fantome si caderi libere,insa fara a aminti de aps.asa,in treacat!atunci insa nu a pus banare.insa am insistat cu chilia.ca zicea ca doi insi nu pot face o expeditie si ca nu se poate organiza ceva de interes!
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Wed May 21, 2008 8:59 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vio, daca lasa postul tau acolo, apareau imediat usseri care ar fi vrut si ei sa participe. Asta ar fi insemnat iar iures pe bip.ro Privitor la Boghdan... nici nu trebuie bagat in seama, cu atat mai mult sa-i si raspunzi. Tipul da limbi in ... pentru a-si face promo la lacul Tineretului (care fie vb intre noi este o mare varza) asa ca trebuie inteles.
Sus
rubliov

Data înscrierii: 16/Dec/2007

MesajTrimis: Wed May 21, 2008 9:11 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cred ca are o parte din pu.ro.i-o fi vandut ceva din actiuni!
rumburakk

Data înscrierii: 25/Jan/2008
Locație: ploiesti

MesajTrimis: Tue Jun 17, 2008 8:47 pm    Titlul subiectului: intrebare Răspunde cu citat (quote)

Nu stiu de ce, de ieri nu pot accesa forumul de pe p.c.-ul meu. Sad Sper din tot sufletul sa nu fie decat o intamplare nefericita!!! Ma poate ajuta cineva cu vreo informatie? Daca am suparat pe cineva cu postarile mele......si ajung la concluzia ca este vorba de razbunare......anunt lasul care a procedat astfel...ca ma supar!!!! Twisted Evil
Poate ma insel .....si in cazul de fata imi cer scuze!!! Wink

Daca curvele si prostii ar lumina.....Romania ar fi....Las Vegas!...In ultima vreme chiar este mai multa lumina....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
mr marinel

Data înscrierii: 04/Dec/2007
Locație: Bucuresti-Romania

MesajTrimis: Tue Jun 17, 2008 8:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Te inseli.
Rup astia cu lucrarile la cabluri pe soselele principale de ma mir cum mai receptionez internetul. In rest traiasca telefonia mobila.
marinel_simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
nexu

Data înscrierii: 10/Apr/2008

MesajTrimis: Tue Jun 17, 2008 8:56 pm    Titlul subiectului: Re: intrebare Răspunde cu citat (quote)

rumburakk a scris:
Nu stiu de ce, de ieri nu pot accesa forumul de pe p.c.-ul meu. Sad Sper din tot sufletul sa nu fie decat o intamplare nefericita!!! Ma poate ajuta cineva cu vreo informatie? Daca am suparat pe cineva cu postarile mele......si ajung la concluzia ca este vorba de razbunare......anunt lasul care a procedat astfel...ca ma supar!!!! Twisted Evil
Poate ma insel .....si in cazul de fata imi cer scuze!!! Wink

Forumu' asta Question Question Question
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
marian_i

Data înscrierii: 12/May/2008

MesajTrimis: Thu Jul 10, 2008 7:55 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu stiu daca am voie sa bag un link catre site-ul ala...stiti dumneavoastra care... dar ma roade o intrebare: poza apare la "posibile recorduri"; record la ce? Mad
http://www.pescuitul.ro/ps/page.php/id/foto_forum/idfoto/5591/var_foto/pescuit-Crap-5591.jpg/ppg/1/af/null/rec/1/
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mistrie
Site Admin

Data înscrierii: 12/May/2008

MesajTrimis: Thu Jul 10, 2008 10:03 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

marian_i a scris:
nu stiu daca am voie sa bag un link catre site-ul ala...stiti dumneavoastra care... dar ma roade o intrebare: poza apare la "posibile recorduri"; record la ce? Mad
http://www.pescuitul.ro/ps/page.php/id/foto_forum/idfoto/5591/var_foto/pescuit-Crap-5591.jpg/ppg/1/af/null/rec/1/

"Vizualizari: 44; Nr. note: 1, Media obtinuta: 10" ahahahaha, multumesc pt link, terifiant, era sa mor de ras. mai bine o bagati la motive de ras Laughing Laughing Laughing Laughing
http://www.youtube.com/mistrie4u
http://www.facebook.com/AsociatiaPescarSportiv
Sus
pytzy

Data înscrierii: 25/Jan/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Thu Jul 10, 2008 10:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Chiar ca trebuia bagata la "Motive de ras".....la asa "pescar" iti vine sa o iei la fuga pe camp si sa nu te uiti in spate..... Laughing
tudor

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Paris

MesajTrimis: Sat Aug 30, 2008 7:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ieri seara am raspuns pe privat ( pe biip.ro, fireste) unui baiat care-si cauta tatal. Tatal lui fiind moderator pe infopescar.tv i-am spus baiatului sa-l caute acolo. Va reamintesc ca asta a fost pe privat si nu faceam publicitate nimanui, chestia fiind ca doar acolo scrie tatal lui.
Imediat am primit un mesaj de la pescuitul.ro ca daca mai dau link-uri spre alte site-uri contul imi va fi blocat. Deci mesajele private sunt si ele supravegheate. I-am scris din nou tanarului, tot pe privat, ca voi crea site-ul "il f..pegheorgheion.com . Pe mail i-am spus insa unde isi va gasi tatal.
Si contul pe biiiiip.ro mi-a fost blocat.
Asa ca voi fi pana urma obligat sa creez site-ul citat mai sus Laughing si sa vedeti distractie... Twisted Evil
Nea Ghe, mergi repede si fa un stoc de antinevralgice si antidepresoare cat mai puternice. Arrow Arrow Arrow Arrow
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
p m 1959

Data înscrierii: 26/Jan/2008

MesajTrimis: Sun Aug 31, 2008 8:03 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Mie numai ptr simplu fapt ca am scris ca sint membru APS mi s-a sters o postare.
Era vorba despre permisele eliberate de ANAP si am indraznit sa spun ca APS la cerere inapoiaza partial banii.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Go 2Bill

Data înscrierii: 13/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mon Sep 01, 2008 1:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

tudor a scris:
Ieri seara am raspuns pe privat ( pe biip.ro, fireste) unui baiat care-si cauta tatal. Tatal lui fiind moderator pe infopescar.tv i-am spus baiatului sa-l caute acolo. Va reamintesc ca asta a fost pe privat si nu faceam publicitate nimanui, chestia fiind ca doar acolo scrie tatal lui.
Imediat am primit un mesaj de la pescuitul.ro ca daca mai dau link-uri spre alte site-uri contul imi va fi blocat. Deci mesajele private sunt si ele supravegheate. I-am scris din nou tanarului, tot pe privat, ca voi crea site-ul "il f..pegheorgheion.com . Pe mail i-am spus insa unde isi va gasi tatal.
Asa ca voi fi pana urma obligat sa creez site-ul citat mai sus Laughing si sa vedeti distractie.... Twisted Evil
Nea Ghe, mergi repede si fa un stoc de antinevralgice si antidepresoare cat mai puternice. Arrow Arrow Arrow Arrow

Cum te putem ajuta Question Question Question Question Question

tudor

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Paris

MesajTrimis: Mon Sep 01, 2008 2:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pentru moment cu nimic. Am multa treaba la serviciu, insa cand va fi nevoie voi utiliza mesageria privata. Laughing
Multumesc pentru propunere.

Tudor
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
cezar dan chioibasu

Data înscrierii: 06/Dec/2007

MesajTrimis: Mon Sep 01, 2008 2:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

tudor a scris:
Asa ca voi fi pana urma obligat sa creez site-ul citat mai sus Laughing si sa vedeti distractie... Twisted Evil

Pe mine nu ma mai mira nimic !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Sat Sep 06, 2008 8:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Toata ziua de astazi bip.ro a fost MORT. Nu ma bucur de necazul altuia, insa Cel de Sus este Treaz si Vegheaza. Din cand in cand I se umple si Lui sacul si refuleaza. Nimic nu este intamplator pe lumea asta.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare
Pagina 5 din 7

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum