www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

am reusit sa ma......enervez!!!!
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
nexu

Data înscrierii: 10/Apr/2008

MesajTrimis: Thu May 15, 2008 12:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cezar dan chioibasu a scris:
Ma intreb cat ii va suporta Nexu !

Sunt tare rabdator, doar le place sa aiba postari multe si atat...am vazut io Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
nexu

Data înscrierii: 10/Apr/2008

MesajTrimis: Thu May 15, 2008 12:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

marian_i a scris:
userii de valoare au fost inlocuiti rapid cu alti useri, de o valoare si mai mare Laughing ...unul scrie cum a stins un incendiu in spania, altul lauda bradisul din lac, irlandezul cauta foi de pal...

Frate toti oamenii au valoare, numai ca unora nu le vine sa creada ca au ajuns sa scrie undeva pataniile lor si sa le citeasca o lume'ntreaga...nenorocirea vine de la faptu' ca cel care posteaza sub niku' "pescuitul", zice ca daca te iei de frunu cica denigrezi saitu...e cam trasa de par asta, inainte era mai multa libertate si mai putini aberanti acolo...da' pleaca Aberantii, se vor plictisi Twisted Evil
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
rubliov

Data înscrierii: 16/Dec/2007
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Tue May 20, 2008 11:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am intrat pe trafic.ro sa vad cum stam si cum stau altii.stupoare!!!!pe p.ro erau afisati 937(!!!!!!!!!!!!!1)de vizitatori dar de fapt erau doar pana-n suta!
postarile mele de acum 24 de ore le-au sters .pe cele de azi inca nu.maine-i voi raspunde iar lui bogdan nustiucum despre expeditia noastra la chilia.
in rest,am reusit sa ma enervez!
George Banciu

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Tue May 20, 2008 12:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

rubliov a scris:
am intrat pe trafic.ro sa vad cum stam si cum stau altii.stupoare!!!!pe p.ro erau afisati 937(!!!!!!!!!!!!!1)de vizitatori dar de fapt erau doar pana-n suta!
in rest,am reusit sa ma enervez!

eu am atras atentia de nenumarate ori despre acest fapt.
trafic inseamna BANI si ghe. stie asta. poate-l pacaleste pe "verticalul" de augustin si clica din diaspora, dar pe noi niciodata.
cezar dan chioibasu

Data înscrierii: 06/Dec/2007

MesajTrimis: Tue May 20, 2008 12:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Rubi, chiar nu stiu de ce te-ai enervat; eu am renuntat de mult sa mai iau seama de cele ce se intampla pe acolo; este politica lor sa se supraliciteze, traiesc din reclame, daca falsifica ceva are cine sa-i controleze etc.
Eu ii ignor si ma simt foarte bine; sunt mai preocupat de incalzirea globala, seceta din sahel, miscarea meteoritilor etc, decat de bip.ro.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
mistrie
Site Admin

Data înscrierii: 12/May/2008

MesajTrimis: Tue May 20, 2008 12:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

rubliov a scris:

937 vizitatori nu inseamna 937 de useri inregistrati Wink : cei 937 se impart in membri si in guests care la randul lor se impart in simpli vizitatori, boti de spam, boti de advertising, boti de uptime si tot asa mai departe ditamai lista, etc, bla bla bla Razz
later edit: o mica adaugare>atarna mult in balanta si baza lor de date cu locatii balti etc pt care daca vrei sa o accesezi nu tre sa te loghezi daca ai user, nu trebuie sa te inregistrezi daca nu ai user.
si nu uitati>la trafic.ro va bateti cu siturile echipelor de fotbal Razz
http://www.youtube.com/mistrie4u
http://www.facebook.com/AsociatiaPescarSportiv
Sus
Lufaru33

Data înscrierii: 15/May/2008
Locație: constanta

MesajTrimis: Tue May 20, 2008 1:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Wink

Ultima modificare efectuată de către Lufaru33 la Fri Jun 20, 2008 8:22 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
rubliov

MesajTrimis: Tue May 20, 2008 1:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ba bine ca nu!la noi nu-i ca la altii!
Lufaru33

Data înscrierii: 15/May/2008
Locație: constanta

MesajTrimis: Tue May 20, 2008 1:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

rubliov a scris:
ba bine ca nu!la noi nu-i ca la altii!
Asa sa fie !
cezar dan chioibasu

MesajTrimis: Tue May 20, 2008 1:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lufaru33 a scris:
Nu va mai bateti capul,ca si acolo sunt putini...care poposesc. Unii vor sa ia informatii si pleaca...altii intra , baga vreo doua strambe si...pleaca si ei...Si daca vrei cu adevarat sa contribui cu informatii utile si pertinente,ori esti luat la misto,ori nu esti bagat in seama Wink Asa ca,peste tot e la fel,pe-aici prin tara.

Incercam sa imprimam un stil ceva mai pescaresc topicelor dedicate locatiilor de pescuit, momelilor, sculelor adecvate, in general informatiilor utile.
Multi dintre beneficiari intra apoi, ne multumesc si vin cu informatii proaspete.
Nu este nimic mai nociv decat minciuna si bataia de joc la adresa eforturilor oamenilor de a se relaxa. Twisted Evil
Incercam sa pastram acest stil, chiar daca nu este banos.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Adar Marian

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Wed May 21, 2008 6:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nimeni, nicaieri, in nicio postare, n-a denigrat saitul, ci doar politica protectionista a moderatoratorilor. Pentru unii, muma, pentru altii, ciuma, cam asta-i...
Daca-i s-o recunoastem cinstit, baza lor de date, cel putin in privinta baltilor, a taxelor, a localizarii si a cailor de acces, e una de invidiat, insa ea-i facuta de useri si meritul e al lor, nu al saitului in sine si nici al moderatorilor !

PS. Neica Rublioave, bun venit in club ! Laughing
rubliov

MesajTrimis: Wed May 21, 2008 7:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

multumesc de urare,adar!postarea ce a pus capac suna cam asa"domnule bogdan,expeditia la chilia se tine si are peste 60 de participanti..."
si inca o postare la topicul lui nexu"cred ca ghe ion exista dar numai cu numele.s-a transformat ireversibil..."
asta e!bun a fost saitul cat a fost!acu....
cezar dan chioibasu

MesajTrimis: Wed May 21, 2008 7:43 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

rubliov a scris:
multumesc de urare,adar!postarea ce a pus capac suna cam asa"domnule bogdan,expeditia la chilia se tine si are peste 60 de participanti..."
si inca o postare la topicul lui nexu"cred ca ghe ion exista dar numai cu numele.s-a transformat ireversibil..."
asta e!bun a fost saitul cat a fost!acu....

Ma intreb unde este incalcarea de regulament !
Ma mai intreb ce la deranjat pe admin ?
Daca scria escrocul ala din Spanie ca face expeditie cu doi oameni pe Ebru il bana ? Question
Dar asta-i Gheorghe ! MARE OM, MARE CARACTER ! Twisted Evil
Sus
rubliov

MesajTrimis: Wed May 21, 2008 7:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nici de saitul nostru nici de asociatie n-am zis nimic.este treaba lor.comertul lor,conducerea lor!
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Wed May 21, 2008 8:08 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu-i chiar asa... Faptul ca Vio a spus ca actiunea Chilia se tine si ca sunt cateva zeci de participanti se poate traduce ca si promo al asociatiei, mai ales ca acel topic deschis odinioara de catre Vali a fost unul de succes si ar mai fi dar ii lipseste "obiectul muncii" in momentul de fata. Ei tot afirma pe forum ca APS este o asociatie tip fantoma si ca este in cadere libera... Laughing
Faptul ca Vio a scris de foarte multi participanti contrazice politica site privitor la APS. Asta este tot.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare
Pagina 4 din 7

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum