www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

am reusit sa ma......enervez!!!!
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Mon Mar 17, 2008 11:27 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Acum suntem pe 175 si scadem...
Voi, noi, trebuie sa intelegem ca un site "inchis" cum este acela al unei asociatii care atinge un punct culminant si apoi... scade. Asta suntem si asta se intampla. Atat timp cat nu suntem interesati de umplera a multor sectiuni din site cu informatii... cat timp ne limitam strict la membrii asociatiei... cat timp "libera initiativa" este sublima dar lipseste cu desavarsire... cat timp avem un numar de membrii "limitat" si care doar in parte sunt "internauti"...
Noi toti trebuie sa intelegem ca valoarea unui site care nu este al meu, al lui, ci al NOSTRU nu poate supravietui prin postarile pe forum ale 10-15 insi...
Un site nu poate supravietui decat printr-o munca colectiva (CD al Asociaitiei + munca membrilor). Cam asta este tot...

Concluzia este una cat se paote de simpla... "sa nu ne mai umflam in co.ie pana nu le avem suficient de grele"
Sus
rubliov

Data înscrierii: 16/Dec/2007
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mon Mar 17, 2008 1:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

draga domnule fetes sunt de acord cu punctul dvs public si la obiect.erau constatari si bucurii,cele care priveau locul din trafic.ro.despre cresteri si descresteri suntem constienti.de altfel,acestea sunt normale dupa doar 2 luni de ...trafic!
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Mon Mar 17, 2008 3:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu m-am bucurat acum 2-4 saptamani cum vedeam cum urcam paginile cate 2-3 sau chiar mai multe zilnic. Pentru moment ne-am cam atins apogeul. Cel putin asa m-au invatat cei care au o meserie din confectionarea site, promovarea lor etc. Pentru a avea cresteri trebuie sa oferim informatii pe pagina de HOME. Degeaba avem un forum bun ca nu toti au rabdare sa caute informatii amestecate in el, sa discearna, si apoi sa concluzioneze.
Sus
pytzy

Data înscrierii: 25/Jan/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mon Mar 17, 2008 3:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eugen Fetes a scris:
Si eu m-am bucurat acum 2-4 saptamani cum vedeam cum urcam paginile cate 2-3 sau chiar mai multe zilnic. Pentru moment ne-am cam atins apogeul. Cel putin asa m-au invatat cei care au o meserie din confectionarea site, promovarea lor etc. Pentru a avea cresteri trebuie sa oferim informatii pe pagina de HOME. Degeaba avem un forum bun ca nu toti au rabdare sa caute informatii amestecate in el, sa discearna, si apoi sa concluzioneze.

Corecta observatia...daca nu ai trafic pe site-ul principal (nu forum-ul) nu o sa inaintezi decat foarte putin. Trebuie sa-l promovezi intens ca sa ajungi spre locurile fruntase asa in ritmul asta este imposibil(nici in sezon-ul de pescuit)...
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Vinturache Mihai

Data înscrierii: 20/Jan/2008

MesajTrimis: Sat Apr 19, 2008 10:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu am insistat in acest sens. Si e pacat ca nu se face ceva. Nu s-a scris nimic pe sait despre concursul din DD, despre echipa de arbitri de la competitia de spining Sarulesti etc. Materialele lui Jean despre intretinerea si repararea sculelor au toate loc pe sait nu doar pe forum. E pacat ca nu folosim toate aceste posibilitati pentru a anima saitul nostru. El trebuie sa devina prima modalitate de promovare a asociatiei. Dar asta este o situatie inerenta etapei de inceput, cand totul se bazeaza pe voluntariat... timpul e pretios pentru fiecare.
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
nexu

Data înscrierii: 10/Apr/2008

MesajTrimis: Sun May 11, 2008 7:26 pm    Titlul subiectului: Ban!!!... Răspunde cu citat (quote)

Fratilor, am reusit si eu Cool iata textu' care'l facea pe admin sa'mi dea "ban":Ca urmare a continutului mesajului dvs. postat pe forum, contul dvs. deschis pe site-ul bip.ro este blocat:"Nume user: Ionexu
Mesajul: Cauta-i pe userii Petrovici si Chioibasu, astia doi numai pe Ebro n-au pescuit...cu siguranta mai sunt si altii, insa eu pe ei ii "stiu" si mai stiu ca le va face placere sa te-ajute "cu-n sfat"Smile Echipa bip.ro

Ultima modificare efectuată nexu la Mon May 12, 2008 7:33 am, modificat de 2 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
cezar dan chioibasu

Data înscrierii: 06/Dec/2007

MesajTrimis: Sun May 11, 2008 7:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sa-i fie de cap!
Probabil ca oamenii care mai intreaba cate ceva chiar asteapta raspuns !
Cine sa le raspunda ? Spaniolii ? Gheorghe ?
Decat sa recunoasca ca sunt prosti, prefera sa faca pe "intransigentii ".

Nexule, aici este vorba de frustrarea mitocanului, care auzea, prin pereti, muzica buna de la vecinii mai evoluati; daca astia nu-l mai onoreaza, propteste mana pe buton si baga manele la maximum. Laughing

Ce dracu sa faci, nici eu, nici Petrovici, nu ne-am instruit pe groapa de gunoi ca sa dialogam cu prietenii "marelui admin". Nu putem fi la nivelul lui de intelegere.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
FAE

Data înscrierii: 20/Feb/2008
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Mon May 12, 2008 7:03 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy SALVE Very Happy
Stai linistit Costica ca si mie mi-a blocat dobitocul contul de ieri...asta din cauza ca m-am ratoit la "diaspora"... pina la urma tot nu am inteles de ce le tine palma..???? Confused ce dracu o avea de cistigat???
Pt. faptul ca am avut curajul sa dau unule informati unui utilizator scirbele mi-au blocat contul...dar nu si-au dat seama dobitoci ca pina sa-mi blocheze contul au m-ai fost inca 11 postari peste ce-a care am postato eu...curios ca toti care mi-ai dat dreptate li s-au sters postarile si s-au trezit cu conturile blocate...asta din cauza PROSTULUI de Augustin pt. ca Gheorghe i-a dat parola si dreptul de a administra site-ul impreuna cu el.
Twisted Evil I-mi vine sa m-a duc sa-l string de git pe acel ingimfat Twisted Evil
Wink SA TRAITI BINE Wink
Sus
nexu

MesajTrimis: Mon May 12, 2008 7:37 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asea...mi'au deblocat contu' Twisted Evil
Da' asta s'a intamplat pt ca a intervenit Ghe "pescuitul"...nu vreti voi deloc sa ma credeti..in niciun caz n'o sa'si promoveze saitu prin scandaluri cum a facut Victor cu balta...Victor o facea intentionat, stia foarte bine ce face si i'a priit, dar sa te lipsesti de useri de valoare intentionat, mi se pare aberant...

Ultima modificare efectuată de către nexu la Mon May 12, 2008 7:54 am, modificat de 1 dată în total
Sus
Adar Marian

Data înscrierii: 12/Dec/2007

MesajTrimis: Mon May 12, 2008 7:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si mie...
nexu

MesajTrimis: Mon May 12, 2008 7:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adar Marian a scris:
Si mie...

Esteeeeeeeeeeeeeee!!!... Cool
Tocmai scriam acolo ceva "care ma facea demn sa iau banu"Smile))
Sus
George Banciu

Data înscrierii: 12/Dec/2007

MesajTrimis: Mon May 12, 2008 3:55 pm    Titlul subiectului: Re: Ban!!!... Răspunde cu citat (quote)

nexu a scris:
Fratilor, am reusit si eu Cool iata textu' care'l facea pe admin sa'mi dea "ban":Ca urmare a continutului mesajului dvs. postat pe forum, contul dvs. deschis pe site-ul bip.ro este blocat:"Nume user: Ionexu
Mesajul: Cauta-i pe userii Petrovici si Chioibasu, astia doi numai pe Ebro n-au pescuit...cu siguranta mai sunt si altii, insa eu pe ei ii "stiu" si mai stiu ca le va face placere sa te-ajute "cu-n sfat"Smile Echipa bip.ro

nexule,
pe bip.ro ai contul activ.
cum ai reusit ?
cezar dan chioibasu

Data înscrierii: 06/Dec/2007

MesajTrimis: Mon May 12, 2008 9:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ma intreb cat ii va suporta Nexu !
Sunt in stare sa pariez ca o sa-i trimita dupa greieri, cat de curand.
Sus
marian_i

Data înscrierii: 12/May/2008

MesajTrimis: Tue May 13, 2008 7:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nexu a scris:
dar sa te lipsesti de useri de valoare intentionat, mi se pare aberant...
userii de valoare au fost inlocuiti rapid cu alti useri, de o valoare si mai mare Laughing ...unul scrie cum a stins un incendiu in spania, altul lauda bradisul din lac, irlandezul cauta foi de pal...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nexu

MesajTrimis: Thu May 15, 2008 12:26 pm    Titlul subiectului: Re: Ban!!!... Răspunde cu citat (quote)

George Banciu a scris:
nexule,pe bip.ro ai contul activ. cum ai reusit

Sa ziceam ca sunt pilos Twisted Evil George???...
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare
Pagina 3 din 7

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum