www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

am reusit sa ma......enervez!!!!
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
rubliov

Data înscrierii: 16/Dec/2007
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Tue Feb 12, 2008 8:41 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ai dreptate sa-i poti folosi pe zambareti!eu sunt insa traditionalist!cum as putea fi altfel de vreme ce pictez biserici?!problema de fond nu erau figurile astea ci parerea de rau a unui forumist vis a vis de faptul ca asta a pierdut fata de p.ro
pantazig04

Data înscrierii: 05/Jan/2008

MesajTrimis: Thu Feb 14, 2008 10:45 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

rubliov a scris:
ai dreptate sa-i poti folosi pe zambareti!eu sunt insa traditionalist!cum as putea fi altfel de vreme ce pictez biserici?!problema de fond nu erau figurile astea ci parerea de rau a unui forumist vis a vis de faptul ca asta a pierdut fata de p.ro

Haide Vio nu fi rau ,tu creezi icoane adevarate, noi ceilalti mai glumim si ne distram cu iconite.

In alta ordine de idei ,super organizare , cu mentiunea ca trebuia sa te fi ocupat sa asfaltezi si minunatia aia de drum
tudor

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Paris

MesajTrimis: Thu Feb 14, 2008 12:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Thu Feb 14, 2008 8:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tudor, nu ar fi mai bine sa iei legatura cu Armand si sa-l ajuti sa importe niste zambareti d'astia uzuali pe care sa-i putem folosi fara a mai apela la acel linck oferit de tine?
Sus
tudor

MesajTrimis: Thu Feb 14, 2008 11:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Discutam cu Armand si pe alte forumuri, deci nu e nevoie sa luam legatura. Laughing Trebuie insa sa fie el gata, sa aibe timp, ca sa adauge niste chestii forumului. Un forum PHPBB permite multe insa trebuie sa stai calare pe site-ul lor ca sa inveti si probabil ca nu este timp acuma. Nici noi nu am avut toate posibilitatile din primele zile. Vin incet incet cand are admin-ul (suntem doi) timp sa umble dupa ele si sa le adauge forumului. Orice mic detaliu iti ia o dupa amiaza de duminica si cu toate ca n-ai facut mare lucru din casa tot nu ai iesit acea zi. Parca esti la slujba ! Very Happy
Sus
tudor

MesajTrimis: Thu Feb 14, 2008 11:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sus
Armand
Site Admin

Data înscrierii: 14/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Fri Feb 15, 2008 12:41 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cat de cat in teorie stiu cam ce ar trebui sa fac....insa la fel cum a zis si Tudor trebuie sa reusesc sa gasesc niste timp pentru asta!

Dau eu cate o bere la fiecare zambaretz caruia ii simtiti lipsa!

PS: O sa astept inapoi cate o bere pentru fiecare zambaret pe care il aduc Wink
madalin
Vizitator

MesajTrimis: Sat Mar 01, 2008 1:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eu i-am cerut lui admin. de la situl bip.ro sa imi stearga definitiv contul,ceea ce s-a si intamplat Very Happy !!!!!
Sus
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Sat Mar 01, 2008 2:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Grasane, la fel de bine puteai ramane cu contul deschis acolo. Nimeni nu te obliga sa si il folosesti.
Sus
madalin
Vizitator

MesajTrimis: Sat Mar 01, 2008 7:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pt. mine este egal cu zero situl bip.ro!!!
Sus
rubliov

MesajTrimis: Sat Mar 08, 2008 3:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

"in fiecare zi,am n-am treba,la 12 fix,trec pe la tribunal"zicea un personaj de-al lui caragiale.eu intru in fiecare zi si pe p.ro.vad mereu la ora 5 dimineata cate200 de insi pe sait.asa scrie acolo.azi dimineata erau 25!cred ca este o problema cu generatorul de numere de acolo.
in fiecare zi intru si pe trafic.ro.sa vad cum merge saitul nostru.acum 6 zile era pe locul 178 la sport.acum este pe 169.si "merge " in trafic.ro de pe 12 luna trecuta...
George Saftoiu

Data înscrierii: 24/Feb/2008
Locație: Bucuresti 0744337362

MesajTrimis: Sat Mar 08, 2008 4:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eu cred ca acest site, va fi vizitat din ce mai des.Este ceva normal!La fel ca si dv.(voi)am procedat si eu, ignor total pe cei de la biiiip.ro,ba chiar au fost stersi de la fav.Cei care au curajul sa spuna lucrurilor pe nume,nu mai sunt marginalizati"se asociaza"si astfel devin mai puternici!Din ce in ce cuvantul lor va fi mai puternic,dar nu vor indrepta proastele obiceiuri....!
Fire intinse si sa auzim de bine!(Max Banus)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
rumburakk

Data înscrierii: 25/Jan/2008
Locație: ploiesti

MesajTrimis: Sat Mar 08, 2008 5:09 pm    Titlul subiectului: rasp. Răspunde cu citat (quote)

Berea??!?? unde e berea pe care o merit ptr. deschiderea acestui subiect!!
p. s. Doamne' cand ma gandesc ce fler am avut! o sa dainuiasca mult si bine....nu poate fi mutat mai sus? Twisted Evil .......
Halatu' cat e halatu'???...toc!.....toc!(nu va speriati, ma pup singur) Wink

Daca curvele si prostii ar lumina.....Romania ar fi....Las Vegas!...In ultima vreme chiar este mai multa lumina....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
rubliov

MesajTrimis: Sun Mar 09, 2008 7:25 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

trafic.ro spune tot ce trebuie!astazi am mai urcat un loc!suntem pe 168!spune chiar cati intra si la ce ore pe saituri.
rumburak,daca nu deschideai tu,deschidea altcineva.asa cum daca nu ma insuram eu cu mama fiului meu,se insura altul!
rubliov

MesajTrimis: Thu Mar 13, 2008 3:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

azi suntem pe locul 161-162...si crestem...
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare
Pagina 2 din 7

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum