www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

La multi ani arbitrilor!!!...

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Despre Arbitraj
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
nexu

Data înscrierii: 10/Apr/2008

MesajTrimis: Wed Dec 24, 2008 5:51 pm    Titlul subiectului: La multi ani arbitrilor!!!... Răspunde cu citat (quote)

Sectiune noua...arbitrii, sunt si ei oameni, chiar daca nu vorbesc intotdeauna...
Cu siguranta sunteti din APS, chiar daca voi vorbiti in ultima vreme doar intre voi...Noi, ceilalti Membri ai APS, ne desfasuram p'aci mai mereu, iar in Ajun de Craciun, va doresc sa aveti Sarbatori Fericite, iar in anu' care vine, sa fiti aceeasi intransigenti, de unde va vine si renumele de Echipa Corecta...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
jonny_23

Data înscrierii: 03/Feb/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Wed Dec 24, 2008 7:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sa fiti sanatosi...numai oameni unu si unu....dar din nefericire cam absenti pe forum....poate de la anu......sanatate maxima

0721.666.350
0768.895.826
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Dumitrescu Iancu

Data înscrierii: 26/Jan/2008

MesajTrimis: Wed Dec 24, 2008 7:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sarbatori Fericite si tie,Nexule,sanatate,bucurie si capturi multe si frumoase!!!Si de vorbit,vorbim cu toata lumea care vrea sa vorbeasca cu noi,ori pe forum,ori pe la cele actiuni organizate de APS, si pe la care nu prea te vazuram anul asta...Dar nu-i nimic,te asteptam la anul...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nexu

MesajTrimis: Wed Dec 24, 2008 7:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dumitrescu Iancu a scris:
Sarbatori Fericite si tie,Nexule,sanatate,bucurie si capturi multe si frumoase!!!Si de vorbit,vorbim cu toata lumea care vrea sa vorbeasca cu noi,ori pe forum,ori pe la cele actiuni organizate de APS, si pe la care nu prea te vazuram anul asta...Dar nu-i nimic,te asteptam la anul...

Fiind pe net si vazand ca profu Burian face urari, vazand ca se mai trezeste unu'/altu' sa'i raspunda, vazand ca Vasile si'a tras topic de urari si in fine,
vazand ca arbitrii nu fac urari, m'am gandit sa'i scot un pic din amorteala Twisted Evil
La multi ani Iancu, imi pare bine ca te'am cunoscut, abia astept sa ne vedem la o pescuiala, sau cu orice alta ocazie Cool
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Dumitrescu Iancu

Data înscrierii: 26/Jan/2008

MesajTrimis: Wed Dec 24, 2008 7:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oricand,cu placere,Nexule!Iar pentru o corecta informare,pe topicul deschis de Domn' Profesor au raspuns sau au facut urari nu mai putin de 6(sase) arbitri. Pana acum...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Wed Dec 24, 2008 8:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La multi ani echipei de arbitri APS!
Sus
nexu

MesajTrimis: Wed Dec 24, 2008 8:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dumitrescu Iancu a scris:
Oricand,cu placere,Nexule!Iar pentru o corecta informare,pe topicul deschis de Domn' Profesor au raspuns sau au facut urari nu mai putin de 6(sase) arbitri. Pana acum...

In afara de tine si de Rovin, spre rusinea mea nu i'am recunoscut pe ceilalti 4, care postasera
pana la ora la care'am facut io referire...rubi si costin au facut'o mai pa seara...
Sus
nexu

MesajTrimis: Wed Dec 24, 2008 8:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Oricum, mi se pare deplasat sa li se ureze:la multi ani forumistilor si la multi ani abitrilor...prietenii stiu de ce Twisted Evil
Sper din tot sufletu' sa nu ma mai ameninte Marinel Surprised este doar un comentariu pe forum...
Sus
cezar dan chioibasu

Data înscrierii: 06/Dec/2007

MesajTrimis: Wed Dec 24, 2008 9:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nexu a scris:
Oricum, mi se pare deplasat sa li se ureze:la multi ani forumistilor si la multi ani abitrilor...prietenii stiu de ce Twisted Evil
Sper din tot sufletu' sa nu ma mai ameninte Marinel Surprised este doar un comentariu pe forum...

Sa nu ne mai legam de ...amanunte, Nexule!
E Seara de Ajun, Christos se naste pentru toti crestinii ( inclusiv cei adunati prin diverse secte )!
Macar acum sa fim toti impreuna, altfel, ar fi mult prea absurd totul !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Gheorghe Nicolae

Data înscrierii: 12/Jan/2008
Locație: Magurele

MesajTrimis: Thu Dec 25, 2008 12:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sarbatori fericite ,sanatate si impliniri ,toata stima,tuturor. Chiar daca unii dintre noi suntem cam scumpi la postari , sa fiti siguri ca nu suntem absenti . Citim rand cu rand ( si intre randuri ) ! Wink
FAE

Data înscrierii: 20/Feb/2008
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Thu Dec 25, 2008 11:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy SALVE Very Happy
Mah..eu ce sa v-a mai urez..."LA CITI MAI MULTI ANI DEA-CU INAINTE...fara reparati... Laughing LA MULTI ANI,SANATATE,FERICIRE SI TOT CE V-A DORITI VOI.
Wink SA TRAITI BINE Wink
Sus
Petru Burian

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Tg-Mures

MesajTrimis: Thu Dec 25, 2008 11:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stimati Colegi si Prieteni
Echipa de arbitrii n-a picat din cer si nu s-a realizat prin „scoborarea peste noapte a inspiratiei si a informatiilor-cunostintelor”, in capul unora.
In esenta, ei sunt un grup din colectivul nostru „pescaresc” (adica prietenii nostrii), care sub conducerea lui Tata Jean, au facut in plus, fata de altii, eforturi si sacrificii: s-au documentat, au invatat, au renuntat la „pescuieli”, au depus efort si au infruntat uneori „stihiile naturi”. Rolling Eyes Shocked Rolling Eyes
Dar au invins !!! prin competenta si corectitudine, certificate prin prestigiul castigat.
Pentru tot ceea ce au realizat in plus fata de „restul lumii” eu le urez toate cele bune ca si tuturor colegilor, la care as adauga:
Tineti-o tot asa si spre mai mare in anul care vine si La Multi Ani !!!

subsemnatul
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Despre Arbitraj Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum