www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

drept la replica
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Go 2Bill

Data înscrierii: 13/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mon May 05, 2008 3:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nexule, frate, bine ai venit acasa unde e multa liniste Laughing
Hai ca e tare!
Acum am vazut ca pe grupul nostru mai vechi am primit in 03.05, sub forma de Spam , ca atentionare alerta forum, de la bip.ro,exact mesajul tau de acolo. La mine nu apare nimic sters. Topicul e deschis de Jean din 09.2006.Se vad si ciocanele date in capul cui trebuie Laughing Laughing Laughing

TARE! Cand am vrut sa mai intru o data,dupa cateva minute, Cica :Alerta dvs. pentru subiectul - re:Superstitii - a fost dezactivata Laughing
Astia stau cu lupa pe noi mai ceva ca KGB-ul.Bine pentru ei ca prostia nu doare! Evident era o superstitie Evil or Very Mad
cezar dan chioibasu

Data înscrierii: 06/Dec/2007

MesajTrimis: Mon May 05, 2008 4:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nexule, te-ai luat de Augustin, asta este (dupa unii) "copilul de suflet"al properietarului p.ro, dupa altii adevaratul proprietar.
S-au schimbat multe, am fost banati multi, unii au fost redeschisi, altii nu.
Si mie mi s-a sters o postare, acum vreo trei luni, care nu avea nimic, dar absolut nimic licentios sau agresiv.
Un patron de balta propunea ca patronii de balti sa coopereze la intocmirea unei "liste negre" a pescarilor neagreati, altii care postau spuneau ca si pescarii sa faca astfel de liste cu patronii, eu le-am explicat ca este o greseala.
Mi-a sters postarea si mi-a trimis mesaj ca "dovedesc pozitie ostila fata de p.ro ".
De atunci, nici n-am mai postat, nici macar n-am mai intrat.
Sa fie sanatosi, daca le place ce-i pe Forum acum, le doresc sa aiba parte in toate domeniile de asa o frumusete.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
nexu

Data înscrierii: 10/Apr/2008

MesajTrimis: Mon May 05, 2008 4:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

E de nu se poate...nu'mi vine sa cre' si nici n'o voi face..frate, io am cont p'o grama' de saituri, da' peste tot se respecta regulile...treaba e ca ala de'a dilit, nu e adminu' ala de'l stiam, e un tzutzer caruia'i place sa s'afirme prin scris, feresca sfantu' sa ai asa un sef frundeva...stiu io din sursa sigura ca al de'l stiam io e baiat bun Cool
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Mon May 05, 2008 4:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adminul pe care-l stiai tu s-a schimbat in rau... + il caracterizeaza o lasitate enorma. Tot timpul da vina pe "robot", pe colegii care administreaza site etc.
Nu mai este nici pe departe ce a fost... (nici el si nici site)
Sus
Adar Marian

Data înscrierii: 12/Dec/2007

MesajTrimis: Sun May 11, 2008 6:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Domnilor, in ultimele zile mi-am facut de lucru pe saitul vechi, cel unde v-am cunoscut si am legat cu d-tra prietenii (sper) trainice.
Dreptu-i ca nimic nu mai e ce-a fost... Nu conteaza ce sau cum scrii, e de ajuns ca numele sa-ti fie amintit printre cei fiind apsisti si-i prea destul ca sa primesti ban. Clanul spaniol s-a inradacinat puternic in zona aia si legea-i facuta doar de bunul lor plac. Oricand si oriunde, biiip.ro ar merita inclus in categoria exemplelor cu "ASA NU !".
Pot spune ca doar clipele de amuzament oferite de hartuiala cu relogarea pe sait, cu evitarea cenzurii, m-au facut sa insist, altfel "subtirimea" discutiilor si a unei largi majoritati dintre useri, nu merita efortul.
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Sun May 11, 2008 6:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Candva si pe mine ma pasiona sa-mi fac un alt si un alt cont imediat dupe ce anteriorul era blocat. Am trecut peste etapa asta Mariane. Este adevarat ca mai intru din cand in cand... spre exemplu si astazi am citit pret de vreo jumatate de ora postarile legate de lacul Tineretului si m-am amuzat copios. Au postat cativa care s-au balacarit ca la usa cortului. Chestia ca aia jigniti "diplomatic" de catre administratorul lacului aveau perfecta dreptate. Amuzant este faptul ca si Bogdan cand aude de APS ia atitudine si... habar nu are cu ce se mananca APS. Datorita loby-ului facut pe bip.ro APS-istii au devenit paria. Ei treaba asta ma amuza copios. Si mai interesant este ca toti "inamicii" nostri cunosc adresa noastra web. Probabil ca de aici isi iau informatiile dorite, iar acolo se tin de balacareli si contre pozand in nevinovati.
Revenind la topicul de acolo legat de Tineretului, m-am amuzat de postarea lui Ionexu referitoare la cei care au adus si eliberat pesti acolo...
Mariane, indiferent de nickul adoptat, nu-ti mai pierde timpul cu discutii sterile pentru un lac aflat in buricul targului si patronat de... (ma refer strict la caracterul real nu la cel aparent rezultat din postari).

Privitor la prietenii facuti... tu ii ai pe ei si ei pe tine. De asta sa nu te indoiesti niciodata!
Sus
cezar dan chioibasu

Data înscrierii: 06/Dec/2007

MesajTrimis: Sun May 11, 2008 7:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adar Marian a scris:
Domnilor, in ultimele zile mi-am facut de lucru pe saitul vechi, cel unde v-am cunoscut si am legat cu d-tra prietenii (sper) trainice.
Dreptu-i ca nimic nu mai e ce-a fost... Nu conteaza ce sau cum scrii, e de ajuns ca numele sa-ti fie amintit printre cei fiind apsisti si-i prea destul ca sa primesti ban. Clanul spaniol s-a inradacinat puternic in zona aia si legea-i facuta doar de bunul lor plac. Oricand si oriunde, biiip.ro ar merita inclus in categoria exemplelor cu "ASA NU !".
Pot spune ca doar clipele de amuzament oferite de hartuiala cu relogarea pe sait, cu evitarea cenzurii, m-au facut sa insist, altfel "subtirimea" discutiilor si a unei largi majoritati dintre useri, nu merita efortul.

Intr-o recenta actiune de binefacere, am recomandat saitul biip.ro pe post de vomitiv.
Eu nu mai intru nici macar ca sa citesc, am sentimentul ca ma prostituez.
Cat despre admin.ul saitului, daca-i place, n-am ce-i face.
Fiecare cu gusturile lui, conform pregatirii, educatiei si...interesului.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Adar Marian

MesajTrimis: Sun May 11, 2008 7:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eugene, cum lesne se observa si cum prietenii stiu deja, io pe balti nu mai calc , asa ca nici in discutii legate de ele, nu ma bag. Poa' sa fie si mama crapului sau a stiucilor in ele, ma lasa rece.
Fratie, decat sa-mi fac draci pe banii mei, mai la-ndemana-mi vine sa ma duc pe malu' Dambovitei, ca-i si mai aproape, si cam tot cu acelasi peste ma-ntorc acasa. Motivul incapatanarii mele de a posta acolo tine strict de amuzament - asa cum am mai spus-o, dealtfel.

PS. Daca tot ma citisi aci, zi-mi degraba : venind de sambata, cam dupa pranz, ne putem pune cortul p-acolo ? Ma refer la trebushoara cu copii.

Ultima modificare efectuată de către Adar Marian la Sun May 11, 2008 8:19 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Sun May 11, 2008 8:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine inteles ca da. Noi cautam sa strangem o gasca cat mai mare pentru sambata seara si poate strangand bani sa facem un berbec la protap... Dar asta urmeaza a fi dezbatuta intr-un subiect aparte.
Sus
stefanescu costin

MesajTrimis: Sun May 11, 2008 10:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Eugen Fetes a scris:
Bine inteles ca da. Noi cautam sa strangem o gasca cat mai mare pentru sambata seara si poate strangand bani sa facem un berbec la protap... Dar asta urmeaza a fi dezbatuta intr-un subiect aparte.
frate Eugen,pentru un berbec protapit nici un bob zabava Smile Smile Smile !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
emil

Data înscrierii: 11/Feb/2008
Locație: Brasov

MesajTrimis: Thu May 15, 2008 5:50 pm    Titlul subiectului: drept la replica Răspunde cu citat (quote)

oare unde am gresit?? Embarassed sa ti exprimi o idee sau sa iei apararea unei persoane e taxata cu ........ Evil or Very Mad
pentru Claudiu si Aurel,asa da raspuns,bravos copii ;( puteti mere linistiti sa faceti reclama la Ziua
Barbatului 5 mai :c: bravos natiune,sunt mandru ca sunt barbat :s: si ne mai mira faptul ca siteul
acesta e numit....bip.ro......sa mi fie cu iertare,dar cu tocanita,ce ati avut (?
sarut mana doamna Smile
sa auzim de bine! == ==

zile bune!!
Sus
Lufaru33

Data înscrierii: 15/May/2008
Locație: constanta

MesajTrimis: Thu May 15, 2008 6:05 pm    Titlul subiectului: Re: drept la replica Răspunde cu citat (quote)

emil a scris:
oare unde am gresit?? Embarassed sa ti exprimi o idee sau sa iei apararea unei persoane e taxata cu ........ Evil or Very Mad
pentru Claudiu si Aurel,asa da raspuns,bravos copii ;( puteti mere linistiti sa faceti reclama la Ziua
Barbatului 5 mai :c: bravos natiune,sunt mandru ca sunt barbat :s: si ne mai mira faptul ca siteul
acesta e numit....bip.ro......sa mi fie cu iertare,dar cu tocanita,ce ati avut (?
sarut mana doamna Smile
sa auzim de bine! == ==

zile bune!!
Uite cam avut io ce am avut cu tocanita doamnei...mi se parea cam ne sarata si i-am dat un sfat prietenesc,printre randuri daca stie sa citeasca Very Happy
emil

Data înscrierii: 11/Feb/2008
Locație: Brasov

MesajTrimis: Thu May 15, 2008 6:52 pm    Titlul subiectului: Re: drept la replica Răspunde cu citat (quote)

[quote="Lufaru33"]
emil a scris:
sarut mana doamna Smile
sa auzim de bine! == ==

zile bune!!
Uite cam avut io ce am avut cu tocanita doamnei...mi se parea cam ne sarata si i-am dat un sfat prietenesc,printre randuri daca stie sa citeasca

da,asa e,dar nu ai sters mesajul,asa e?? Smile Smile deci eu nu am nimic cu nimeni,dar................... Idea
zile bune!!
Sus
mikebazga

Data înscrierii: 15/Jan/2008
Locație: Maieru-BN

MesajTrimis: Fri May 16, 2008 10:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Costele..bine-ai revenit..de unde? Shocked am reaparaut si io de pe coastele muntelui..dupa o luna de impaduriri..si vad primele tale postari..de vreun an..si-asa e bine!La mai multe! Very Happy
Sus
rubliov

Data înscrierii: 16/Dec/2007
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Wed May 21, 2008 5:41 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

contul lui rubliov de pe p.ro este blocat!sa le fie de bine!
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Pagina 2 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum