www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

drept la replica
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Armand
Site Admin

Data înscrierii: 14/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sat Jan 26, 2008 10:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

"Dreptul la replica" Se adreseaza acelora care dintr-un motiv sau altul au fost stersi sau banati pe alte site-uri.

Ei au ocazia sa vina aci sa isi spuna oful!

PS: Daca nu ai nimic de spus, nu deschide topicuri aiurea!
Adar Marian

Data înscrierii: 12/Dec/2007

MesajTrimis: Mon Jan 28, 2008 5:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In sfarsit, mi-a reusit si mie !
De azi intru in clubul select al celor care au contul blocat pe "celalalt" sait !!!
stefanescu costin

MesajTrimis: Mon Jan 28, 2008 5:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adar Marian a scris:
In sfarsit, mi-a reusit si mie !
De azi intru in clubul select al celor care au contul blocat pe "celalalt" sait !!!
asa-ti trebuie daca tot postezi p'acolo Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
George Banciu

MesajTrimis: Mon Jan 28, 2008 11:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

incearca sa pastrezi o pozitie verticala si vei vedea ca totul va fi ok
iulian bancila

Data înscrierii: 10/Jan/2008

MesajTrimis: Mon Jan 28, 2008 11:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

frate ! ce dreaq stai pi net ? du-te frate dupa sponsori !
ca daca bag de seama de mai-nainte de ziua unirii......nik !sa mor de nu ma bate gandu sa te-ajut ! asa din omenie !

ce nume sa-mi dau sa sune bine ?
George Banciu

MesajTrimis: Mon Jan 28, 2008 11:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

spanishangler a scris:
George Banciu a scris:

George ai dreptate, dar ai curaj sa dai acelasi sfat colegilor tai care au sarit ''magarul'' prin postarile lor ?
Ai grija ca sunt moderatori Wink

indiferent de relatiile dintre noi, aici, pe acest forum, trebuie sa ne respectam. daca totul decurge normal, noi vom avea de castigat. cand spun "noi", ma refer la toti romanii de oriunde. fie ei din state, anglia sau slovenia...
si ca raspuns la intrebarea ta...DA...i-am scris un mesaj si pe privat.

cu stima,
george banciu

Ultima modificare efectuată de către George Banciu la Mon Jan 28, 2008 11:52 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mikebazga

Data înscrierii: 15/Jan/2008
Locație: Maieru-BN

MesajTrimis: Tue Jan 29, 2008 12:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Taticu'admin..si io am sarit calul? Embarassed postasem la adresa lui Marian Adar ceva..am facut pauzele de rigoare..la obscenitate,dar era doar in spirit de gluma..sorry,nu mai..glumesc.. Embarassed..ca sa nu-mi mai dispara postarilre.. Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Armand
Site Admin

Data înscrierii: 14/Dec/2007

MesajTrimis: Tue Jan 29, 2008 2:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aseara reusisesm sa ma enervez deoarece eu incercam sa vorbesc cu frumosul si ei nu voiau sa inceteze, asa ca am sters de la gramada!

Daca exista victime colaterale imi cer scuze, insa nu cred ca era un subiect de interes care merita pastrat pe forum!

Oricum daca o sa observ ca ati postat off-topic, va voi anunta si eventual voi muta subiectul la sectiunea potrivita.

Atata vreme cat se respecta regulamentul forumului si cel al bunului simt nu se vor sterge postari!

Va multumesc!
Lazar Marian

Data înscrierii: 09/Feb/2008

MesajTrimis: Sun Feb 17, 2008 6:17 pm    Titlul subiectului: jos cezura!!! Răspunde cu citat (quote)

Astazi am trimis un MP unui prieten de pe pescuitul.ro,si imediat am fost cenzurat ,avertizat si mesajul sters doar pentru faptul ca am spus numele site'ul unde ma poate gasi,adica aici.Era un MP si nu stiu cu ce s-au simtit ofensati incat sa se ajunga aici.Oricum,mi-am propus sa nu mai intru pe acest site,am crezut ca e ceva personal cu unele persoane ce se regasesc aici,dar se pare ca a devenit paranoia generalizata.Am postat si un protest,dar,bineinteles ca a fost sters in secunda doi.Am sa-i boicotez atat cat pot si cum pot.Salutare...si fire-ncinse!!!!
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Sun Feb 17, 2008 6:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Marian, cu boicotul nu realizezi nimic. Crede-ma. Am incercat si cu o greva a forumistilor... Atat stie bip.ro, atat face. Este site al lui si il guverneaza dupa bunul plac. Cui nu-i convine pleaca si gata (asa am facut o mare majoritate dintre cei prezenti aici).
Privitor la faptul ca ti-a fost sters un MP, in bip.ro APS este declarat spam si robotul sterge automat orice postare face referire la el sau la site al lui.
Chestia este ca de fapt toate MP sunt cenzurate fizic, insa se da vina pe robot... Smile. Nu are niciun rost sa ma apuc sa va ofer exemple.
La site bip.ro este ca pe orice balta privatizata. Iti convin regulile, pescuiesti. Nu-ti convin te duci la o alta locatie. Si tot asa pana ajungi undeva unde te simti in largul tau.
Sus
sorin_cta

Data înscrierii: 13/Jan/2008
Locație: România: cea mai țară proastă....

MesajTrimis: Sun Feb 17, 2008 8:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e mult mai bine ...de o saptamana am contul blocat pe p.ro si ma simt mult mai impacat ....de ce or avea nevoie sa fie laudati ..periati ....lingusiti.....nu-i inteleg ps....mortii cu mortii ..vii cu vii....Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mr marinel

Data înscrierii: 04/Dec/2007
Locație: Bucuresti-Romania

MesajTrimis: Sat Mar 08, 2008 6:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sa va spun un secret care pentru profesionisti IT, ceeace nu sunt si eu, nu este chiar un secret. Daca pe site bip.ro este undeva nu conteaza unde si www.pescar-sportiv.ro si cauti cu gogle siteul nostru pentru ca al lui este mai sus in top apare in rezultatul cautari intai siteul bip.ro si imediat si al nostru deci al lui g.i il trage in sus si pe al nostru deocamdata. Pe viitor vom vedea.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
nexu

Data înscrierii: 10/Apr/2008

MesajTrimis: Mon May 05, 2008 3:17 pm    Titlul subiectului: sters topic'uri Răspunde cu citat (quote)

George Banciu a scris:

Muamaaaaaaaaaaa!!!... Shocked Am crezut ca iau foc frate, ce dreaq pozitie vericala fratioru' meu, ma simt de parc'am picat dupa apocalipsa, parca as trece prin locuri cunoscute si nu mai recunosc nimic din tot ce'a fo'...poi io'te ce'am scris acolo:"Mesajul dvs. postat pe forum a fost sters datorita nerespectarii recomandarilor de postare
Nume user: ionexu
Mesajul sters:
Dupa "un an de lipsa de pe net", am revenit si incerc sa ma readuc la zi cu tot ceea ce s-a postat
p-aci... gasesc saitu schimbat, este imbucurator(desi apostrofu tot nu poate fi folosit)Smile sunt
fotografii la posturi, marfa...citind un topic de-al lui jean, in care se vb despre SUPERSTITII, am ajuns
la postu lu Adar Marian, care in acelasi supertalentat stil scriitoricesc si subtil "de nu se poate", ne
delecta cu talcu lui...dupa ce-am parcurs frazele respective, ma uit in josu paginii si, uimire:fratele
Adar avea 666posturi (?
ma dau pe mess si-i las fratelui Adar un mesaj of, in care-i spun ca are nr acela de mesaje si-l
sfatuiesc sa mai bage si el ceva, sa treaca de acel nr de posturi...dimineata cand am intrat pe mess,
gasesc un mesaj de la fratele Adar, in care-mi zice ca stie despre acel lucru si ca nu poate face nimic,
deoarece are "ban"...sa-i banezi contu lu Adar, tre sa ai un motiv bineintemeiat, da sa i-l banezi pe
termen nelimitat, inseamna ca a calcat pe bec rau de tot...dand timpu in urma, imi amintesc cum de
nenumarate ori eu si cativa alti forumisti(cu care nu dupamult timp am devenit Buni Prieteni) am calcat
pe bec rau de tot si, n-am primit ban, ne-au mai fo sterse posturile, am mai primit cat-un mail in care
eram sfatuiti "s-o lasam mai muale"Smile...imi mai amintesc de posturile care, in asteptarea
moderarii(trecea si-o saptamana pana venea adminu din germania, sau aiurea), faceau deliciul cititorilor
la cel mai inalt nivel...imi mai amintesc de ................, baiat de baiat...ce de mai scria el)=
Ma poate edifica cineva=? cum a calcat fratele Adar pe bec, intr-atat incat sa supere asa de tare, pt
a-i fi dat ban pe timp nedeterminat???...(? (? (?
unde sunt punctele, scria: talibanu-talibanu si nici c'a aparut ceva scris acolo, pur si simplu era saritura Twisted Evil (pentru cei care nu stiu, talibanu era unu' care era dilit mereu, datorita posturilor deplasate)...
Apoi fae, maestru' Barutz si altii au intrat sa'mi dea diverse explicatii, a mai intrat unu' care ma trimitea acasa la Adar si de'acolo a degenerat..intr'un final am fost dilit, apoi am facut alt topic prin care'i explicam adminului ca:"Tocmai a fost sters un topic deschis de catre mine, in care mi se comunicau niste banalitati de 2
lei...citind topicu "nu te supara frate", in care un agramat si anume augustin, se ia in gura cu toata
lumea si vazandu l INCHIS, consider ca si topicul deschis de mine merita macar sa fie inchis, nu sters
definitiv;(
si mi'a fo' dilit si asta...
Mor de nerviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Surprised

Ultima modificare efectuată de către nexu la Mon May 05, 2008 4:19 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Mon May 05, 2008 3:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Grasane, insista sa scrii acolo si te vei obisnui cu actiunile de genul acesta. Laughing
Sus
George Banciu

MesajTrimis: Mon May 05, 2008 3:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ai inviat, Nexule!

Nu te mai "inerva" ca nu face bine la sanatate.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum