www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Arbitrii APS
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Despre Arbitraj
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
cristian surdu

Data înscrierii: 08/Oct/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sun Nov 16, 2008 11:03 am    Titlul subiectului: Arbitrii APS Răspunde cu citat (quote)

Va salut baieti. Am deschis acest topic deoarece, in 2009, am sa organizez cel putin 4 concursuri si o sa am nevoie de arbitrii "de nota 10" asa cum stiu ca sunt arbitrii APS. Cu cine sa iau legatura pentru detalii?
Multumesc anticipat pentru raspuns.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ion constantinescu

Data înscrierii: 03/Dec/2007

MesajTrimis: Sun Nov 16, 2008 2:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

D-le Cristian Surdu,
Va multumim pentru aprecieri, pentru parerea buna pe care o aveti despre Corpul de Arbitri si implicit despre APS.
Propunerea dvs este binevenita, deorece acum avem timp sa discutam si sa planificam impreuna detaliile arbitrajelor cu care doriti sa va ajutam.
In concluzie, pentru demararea acestor discutii puteti lua legatura cu Vasile Mitrea sau cu mine.
Fire intinse! Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
mr marinel

Data înscrierii: 04/Dec/2007
Locație: Bucuresti-Romania

MesajTrimis: Sun Nov 16, 2008 2:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Domnilor e cerere mare!

Putere de munca cantare performante si capturi capitale doresc competitorilor, organizatorilor si arbitrilor.

Avem o iarna intreaga, zambesc sper sa avem iarna sa avem timp sa ne punem de acord cand ce si cum.

CE stim Crap.
CAND nu e mare lucru organizatorul stabileste.
CUM aici e beleaua vor urma propuneri de regulamente care nu vor fi tocmai lejere pentru crapisti nu ca am duce lipsa de regulamente dar hai sa nu fiu eu cel care aprofundeaza problema.

Cu voia si participarea dumneavoastra domnilor vom avea competitie dar nu oricum cu sanse egale pentru toti participantii si mici si mari.
marinel_simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
cristian surdu

MesajTrimis: Sun Nov 16, 2008 3:54 pm    Titlul subiectului: . Răspunde cu citat (quote)

Multumesc Jean pt. raspuns, am notat nr de tel.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
cristian surdu

MesajTrimis: Sun Nov 16, 2008 5:47 pm    Titlul subiectului: . Răspunde cu citat (quote)

Mr. Marinel
La toate concursurile organizate ( trecute si viitoare Very Happy ) de mine, regulamentul ( pe langa cel de "baza" ...) este si va fi unu "prietenos" pt. participanti.
ex: este permisa vizita intre standuri...etc.
Sus
mr marinel

MesajTrimis: Sun Nov 16, 2008 7:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Arbitri APS sunt oameni de nadejde stiu ce au de facut. Acum organizatori sa le dea gir si toata lumea va fi multumita.

PS Cristi sa-ti traiasca sa fie sanatos si sa fie pescar mai bun ca tine.
marinel_simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886

Ultima modificare efectuată de către mr marinel la Sun Nov 16, 2008 9:10 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
cristian surdu

MesajTrimis: Sun Nov 16, 2008 9:09 pm    Titlul subiectului: . Răspunde cu citat (quote)

Sar' mana Marinel pt urare! Iti doresc si tie la fel si multa sanatate familiei tale!
Am apelat la voi ( brigada de arbitrii APS ) pt ca urmatoarea editie OVER10, 95% o voi organiza la Darvari, pe bani multi, si vreau oameni de nadejde Wink
Dupa ce vorbesc cu nea Victor Oana si "cadem la pace" am sa va sun sa stam de vorba Very Happy
Sus
cezar dan chioibasu

Data înscrierii: 06/Dec/2007

MesajTrimis: Mon Nov 17, 2008 9:11 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Inca o data multe felicitari arbitrilor APS pentru realizarile deosebite si prestigiul castigat pe merit, cu eforturi si cheltuieli ( nu ma refer numai la bani ); sper din tot sufletul ca sa se continue aceasta activitate la cel mai inalt nivel, intre altele si prin selectarea cu responsabilitate a competitiilor care urmeaza a fi arbitrate, prin analiza responsabila a ofertelor, regulamentelor de competitie si de arbitraj, pentru evitarea "susanelelor" si a concursurilor dubioase, la care deobicei se nasc discutii si contestatii
( toate se sparg, deobicei, in capul arbitrilor ).
In arbitraj, ca si in alte domenii, un esec sterge cel putin 10 realizari !

Daca ai taria sa spui( direct si transant ) NU atunci cand trebuie, spui indirect DA celor care merita.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
madalin
Vizitator

MesajTrimis: Tue Feb 03, 2009 10:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sunt ceva propuneri pt. a arbitra CALIFICARILE PT. MONDIALE???? sau am inteles eu gresit??? Confused
Sus
mrvily

Data înscrierii: 03/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Tue Feb 03, 2009 10:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

madalin a scris:
sunt ceva propuneri pt. a arbitra CALIFICARILE PT. MONDIALE???? sau am inteles eu gresit??? Confused

Depinde la care calificari te referi,ca acum drept sa-ti spun nu mai stiu cine si cum face calificarile.
La un momend dat era vorba sa se faca de federatie, Victor Oana mia spus ceva despre arbitraj dar a ramas la stadiul de vorbe. Mai nou AVP propune ceva si au cerut o oferta de arbitraj de la noi,deocamdata asteptam raspunsul de la ei.
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
mr marinel

MesajTrimis: Wed Mar 11, 2009 4:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu ochi-n 4

http://www.aventurilapescuit.ro/articol_270/asocia__ia_pescar_sportiv_bucure__ti
marinel_simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886
Sus
jonny_23

Data înscrierii: 03/Feb/2008

MesajTrimis: Wed Mar 11, 2009 6:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

poi cum sa nu fii mandru ca cunosti asa oameni?

toata stima si tot respectul pt echipa noastra de arbitrii la mai multe realizari si multa sanatate voua si familiilor voastre....

0721.666.350
0768.895.826
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
jonny_23

Data înscrierii: 03/Feb/2008

MesajTrimis: Wed Mar 11, 2009 6:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mr marinel a scris:
Cu ochi-n 4

http://www.aventurilapescuit.ro/articol_270/asocia__ia_pescar_sportiv_bucure__ti

poi la cati ochi sunt marinele....cred ca vor fi in 14 si sigur nu va scapa nimeni de fluierul lor...

0721.666.350
0768.895.826
Sus
george tomescu

Data înscrierii: 12/Jan/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Wed Mar 11, 2009 9:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumim Jonny,

si sa-ti dea Dumnezeu numai pesti de cantar!
Fir intins!
mr marinel

MesajTrimis: Wed Mar 11, 2009 11:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sti tu jony numi dulapi in fire.

Atentie vin arbitriiiiiiiiiiiiiiiiiiii
marinel_simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Despre Arbitraj Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum