www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Arbitraj APS-Etapa 8 TAVP-Cupa Salmo, Sacalaia 1-2 noiembrie
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Despre Arbitraj
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
ion constantinescu

Data înscrierii: 03/Dec/2007
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Tue Nov 04, 2008 12:07 pm    Titlul subiectului: Arbitraj APS-Etapa 8 TAVP-Cupa Salmo, Sacalaia 1-2 noiembrie Răspunde cu citat (quote)

Turneul concursurilor nationale de spinning Aventuri la Pescuit, s-a incheiat cu etapa 8 de la Sacalaia sau Lacul Stiucii.
Lacul arata ca desprins din povesti. Peste s-a prin suficient ca sa rezulte un clasament care sa reflecte inspiratia concurentilor.
Organizarea a fost foarte buna si noi arbitrii, ne-am simtit minunat.
Organizarea, experienta arbitrilor, vremea buna, numarul mic de concurenti(45), sportivitatea acestor maestri si suprafata mica a sectoarelor de concurs, au fost tot atate motive care au facut ca Sacalaia sa ni se para cea mai usoara etapa la care am arbitrat.
A fost ceva munca, dar foarte multa distractie.
Aceasta stare a fost favorizata si de prietenia si aprecierile cu care ne-au favorizat concurentii.

Echipa de arbitri APS compusa din: Cristi Nedelcu, Nicu Gheorghe, Mihai Vanturache, Vasile Mitrea, Ion Constantinescu si coordonata de Iancu Dumitrescu si-a facut temeinic lectiile si de aceasta data.

Dupa 8 etape de arbitraj, APS a devenit un brand in arbitrarea competitiilor de spinning. Scopul nostru a fost atins.

Multumim organizatorilor, concurentilor, sponsorilor si conducerii revistei Aventuri la Pescuit care au facut posibile aceste manifestari.

Multumim tuturor membrilor APS, care in mod direct sau indirect, au ajutat Corpul de Arbitri.

Multumesc colegilor mei, componentii Corpului de Arbitri APS, pentru activitatea responsabila si competenta depusa, gratie careia s-au obtinut aceste rezultate.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
george tomescu

Data înscrierii: 12/Jan/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Tue Nov 04, 2008 1:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari arbitrilor, pentru inca o etapa reusita! Cool Cool Cool
De acum, asteptam intalnirile de iarna, discutiile pt. regulamente si conditii 2009, dar mai ales intalnirile pentru cooptarea de noi colegi in corpul de arbitrii.
cezar dan chioibasu

Data înscrierii: 06/Dec/2007

MesajTrimis: Tue Nov 04, 2008 1:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Felicitari arbitrilor !

Tot inainte !

P.S. acum, ca arbitrajul intra in pauza, as dori inapoi cele doua binocluri, mai ales ca a inceput sezonul de vanatoare si am mare trebuinta. La primavara, le imprumut din nou.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Dumitrescu Iancu

Data înscrierii: 26/Jan/2008

MesajTrimis: Tue Nov 04, 2008 6:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumim,Cezar,si pt felicitari,si pt binocluri,care ne-au fost de mare folosinta in cateva etape.Sper ca la primavara sa nu mai fie nevoie sa imprumutam...Binoclurile sunt acum la mine,numa' sa-mi spui care sunt ale tale(cumva unul mare si unul mic?)!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PETER

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: CLUJ

MesajTrimis: Tue Nov 04, 2008 7:05 pm    Titlul subiectului: 88 Răspunde cu citat (quote)

Da pozele? Unde-s pozele?

Take it a smile to your face,
it's so nice to be happy!
Sus
albatrin

Data înscrierii: 15/Jan/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Tue Nov 04, 2008 7:33 pm    Titlul subiectului: Re: 88 Răspunde cu citat (quote)

PETER a scris:
Da pozele? Unde-s pozele?

Or să vină și pozele dar din păcate fotograful șef al acestei etape, Nicu Gheorghe, a fost pus la pat de dimineața răcoroasă a zilei de sâmbătă. Cum se va înzdrăveni, cât de cât, va descărca pozele.
cezar dan chioibasu

MesajTrimis: Tue Nov 04, 2008 10:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dumitrescu Iancu a scris:
Multumim,Cezar,si pt felicitari,si pt binocluri,care ne-au fost de mare folosinta in cateva etape.Sper ca la primavara sa nu mai fie nevoie sa imprumutam...Binoclurile sunt acum la mine,numa' sa-mi spui care sunt ale tale(cumva unul mare si unul mic?)!

Da, Iancule, unul mare si unul mic !

Urgenta este cu cel mare !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
ion constantinescu

MesajTrimis: Wed Nov 05, 2008 8:35 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cezar iti multumim mult pentru binocluri si pentru tot ajutorul acordat Corpului de Arbitri APS!
Sus
cezar dan chioibasu

MesajTrimis: Wed Nov 05, 2008 8:40 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ion constantinescu a scris:
Cezar iti multumim mult pentru binocluri si pentru tot ajutorul acordat Corpului de Arbitri APS!

Cu placere s'alta data !
Este reconfortant sa-ti poti ajuta prietenii !
Sus
Petru Burian

Locație: Tg-Mures

MesajTrimis: Wed Nov 05, 2008 8:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Frate Jean
Bine v-ati intors si felicitari pt. prestatiile si prestigiul dobandit de corpul de arbitrii.
O fi fiind rinocerul specie pe cale de disparitie, dar nu pe saitul acesta Exclamation Exclamation Exclamation
Iti urez refacere grabnica dupa atatea delegatii in interes de serviciu si MUZELE sa-ti dea inspiratie pt. o frumoasa „vorbire retrospectiva” despre un an de arbitraj Idea Idea Idea

Sa auzim numai de bine !!!
ion constantinescu

MesajTrimis: Wed Nov 05, 2008 10:07 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumim mult, pentru aprecieri si pentru suportul moral, draga Peter! Faptul ca te-am vazut si am stat de vorba in acest an, este un vis implinit pentru mine si unul dintre beneficiile deplasarilor pentru arbitraje.

"Vorbirea retrospectiva" este in pregatire. Norocul nostru este ca de ea a acceptat sa se ocupe colegul si prietenul nostru Mihai Vanturache. El se afla de mult timp in relatii foarte bune cu "MUZELE" si este in gratiile lor. Very Happy
Dupa mine, asteptai mult si bine! "Rinocerul" se pricepe un pic la tehnica, dar este scump la "vorbire". Smile
Sus
rubliov

Data înscrierii: 16/Dec/2007

MesajTrimis: Thu Nov 06, 2008 3:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

felicit echipa de arbitrii din care am facut parte.sper sa revin in ea!
Dumitrescu Iancu

Data înscrierii: 26/Jan/2008

MesajTrimis: Thu Nov 06, 2008 3:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

rubliov a scris:

Vio,nu vad de ce vorbesti la trecut,si te referi la viitor:omule,FACI parte din echipa de arbitri APS!!!Bine ai revenit acasa!
Sus
rubliov

Data înscrierii: 16/Dec/2007

MesajTrimis: Thu Nov 06, 2008 3:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

asa-i Iancule!Inca sunt in echipa.
Petru Burian

Locație: Tg-Mures

MesajTrimis: Fri Nov 07, 2008 8:28 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

rubliov a scris:

Stimate coleg Rubliov
Se zvoneste in targ ca va trebui sa dai un examen de reomologare a licentei de arbitru Very Happy Very Happy Very Happy inclusiv libatia de rigoare, in caz de promovare Very Happy Very Happy Very Happy

Sper, si-ti urez sa auzim de bine Exclamation Exclamation Exclamation
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Despre Arbitraj Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum