www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

SUPER STEAUA
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Sionut

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Popesti

MesajTrimis: Fri Feb 22, 2013 10:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hai Fae si tu sa demonstrezi ca esti cel mai bun pescar de pe site-ul APS.
Forza Fae Very Happy
FAE

Data înscrierii: 20/Feb/2008
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Sat Mar 01, 2014 8:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy SALVE Very Happy
...alooo... domniii cu dinamo... a.. scuze am uitat... la voi in cartier nu functioneaza rds-ul... deci aveti o scuza.. nu puteti urmari meciul din seara asta... Smile mai bine... sa nu v-a afecteze ...sanatatea...
Smile ..chiar daca pierdeti nu este nici-o problema Smile.. deja este un obicei la "echipa"(in ghilimele) simpatizata de voi....uite daca fiecare dintre voi care conduce si are puncte penalizare... poate sa le doneze baietilor...poate asa fac si ei macar cateva puncte sa aibe sansa sa se apropie de CAMPIOANA Mr. Green ...trebui sa fi dus cu capul sa mai ai pretenti ca aceia este echipa de fotbal... poate au mai multe sanse la crichet..(nu stiu cum se numeste exact) dar nu conteaza...important este ca avem vointa de sport... Laughing Laughing Laughing
Wink VIATA E FRUMOASA , MERITA TRAITA Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Sionut

MesajTrimis: Sun Mar 02, 2014 1:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

FAE,
daca taceai, filozof ramaneai.
Prea multe meciuri cu chiajna si amicul chirila dauneaza grav realitatii. Very Happy
FAE

MesajTrimis: Sun Mar 02, 2014 4:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sionut a scris:
FAE,
daca taceai, filozof ramaneai.
Prea multe meciuri cu chiajna si amicul chirila dauneaza grav realitatii. Very Happy

...stai linistit Ionut... v-a ajutam sa scapati si de cupa... si asa suntetii vai mama voastra( la echipa m-a refer nu la suporterii) ...nu stiu daca te-ai uitat la o analiza a meciului... posesia a fost de 73% STEAUA si 27 dinamo( cu litere mici... Mr. Green ... nu uita ca STEAUA nu are nici-o infrangere... nu poti cere "unui bou" sa traga la jug cu burta goala... Laughing ... trebui sa v-a multumiti ca a-ti reusit sa marcati.. dintr-o greseala copilareasca a lui Tatarusanu... efectiv alta sansa dinamo nu a avut... Ionut... nu incerca sa fi IPOCRIT... stiu ca nu-ti sta in caracter...recunoaste ca dinamo a avut noroc...si gata... Cool
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Sionut

MesajTrimis: Mon Mar 03, 2014 10:41 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Fae, eu cred ca ai consumat ceva si nu ai mai apucat repriza a 2-a.
Ori te-ai uitat la alt meci.
Cu norocul (din min 89) altcineva a fost prieten sambata.
FAE

MesajTrimis: Mon Mar 03, 2014 4:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

...Ionut tu chiar vrei sa vezi pana unde am rabdare cu prostii tai... Cool .. lasa-i dreq ... mai bine gandestete la cine si cum ve-ti apela sa prindeti si voi un loc in primele 10 echipe clasate la sfarsitul campionatului.. Mr. Green
...apropo...ti-au amutit aplaudaci ( Tomescu ,Madalin & company) sau iei au intrat in (vorba lui Madalin) "SILENZIO STAMPA".. ca deh... au primit directive de la "GURU" sa nu mai comenteze nimic...un sfat bun.... zic "IO macar acum chiar trebui sa taca... Laughing
Sus
Sionut

MesajTrimis: Fri May 23, 2014 11:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Gata FAE, ai vazut inceputul sfarsitului Very Happy
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Pagina 12 din 12

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum