www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Sa facem cunostinta
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 25, 26, 27

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Prezentari
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Sionut

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Popesti

MesajTrimis: Fri Feb 22, 2013 4:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Alexandru Brad a scris:
Buna seara
numele meu este Alexandru Brad, sunt din Bucuresti, am 31 de ani si sunt un impatimit al pescuitului la crap. Cat de curand sper sa iasa si carnetul de membru al asocatiei pescar sportiv.
Va salut pe toti.

Bine ai venit.
Pasionat si de concursuri la crap ?
Alexandru Brad

Data înscrierii: 20/Feb/2013
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Fri Feb 22, 2013 7:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sionut a scris:
Alexandru Brad a scris:
Buna seara
numele meu este Alexandru Brad, sunt din Bucuresti, am 31 de ani si sunt un impatimit al pescuitului la crap. Cat de curand sper sa iasa si carnetul de membru al asocatiei pescar sportiv.
Va salut pe toti.

Bine ai venit.
Pasionat si de concursuri la crap ?

Da, pasionat, am la activ 2 concursuri pe Tancabesti in ultimile 16 luni si cateva " amicale ". Am vazut concursul organizat de APS pe Greaca, dar din pacate in perioada aceea sunt plecat din tara. Cu cea mai mare placere sunt deschis la orice fel de propunere.

La concursul de pe Magura 9, daca doriti, va pot ajuta cu cateva sfaturi pentru ca anul trecut am avut in jur de 25 de partide pe aceasta balta. Este balta de " suflet ". fiind foarte aproape de socrii si asa impac si capra ( sotia ) si varza ( pescuitul ) Very Happy !!!

Urmaresc in detaliu participarile cluburilor la pescuit in CN si alte concursuri si stilurile lor de pescuit.

Oricum la Magura nu scapati de mine si voi fi si eu prezent pe balta, o vizita de cunoastere si socializare.

Stima.

0721.43.00.83
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Sionut

MesajTrimis: Fri Feb 22, 2013 11:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu placere te asteptam . Si cu vizita si cu sfaturile. Very Happy
Alexandru Brad

Data înscrierii: 20/Feb/2013
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sat Feb 23, 2013 11:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca exista vreo intalnire " tehnica " a craparilor din cadru APS va rog sa ma anuntati, pentru ca imi doresc sa particip si eu.

Stima.

0721.43.00.83
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Sionut

MesajTrimis: Tue Feb 26, 2013 10:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Alexandru Brad a scris:
Daca exista vreo intalnire " tehnica " a craparilor din cadru APS va rog sa ma anuntati, pentru ca imi doresc sa particip si eu.

Stima.

Salut,
la urmatoarea te chemam.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Prezentari Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 25, 26, 27
Pagina 27 din 27

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum