www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Expo Aventuri la Pescuit 15-18 martie 2012

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Discutii generale despre pescuit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mr marinel

Data înscrierii: 04/Dec/2007
Locație: Bucuresti-Romania

MesajTrimis: Sun Mar 11, 2012 2:01 pm    Titlul subiectului: Expo Aventuri la Pescuit 15-18 martie 2012 Răspunde cu citat (quote)

Despre Expo Aventuri
Ajunsa la a noua editie, Expo Aventuri la pescuit si vanatoare este cea mai complexa manifestare expozitionala dedicata pescuitului sportiv, vanatorii si activitatilor outdoor din Romania.

Prima editia e avut loc in 2007. Datorita succesului de care s-a bucurat, evenimentul s-a extins curand la doua editii pe an, de primavara si toamna.

Expo Aventuri a strans înca de la prima editie cei mai importanti distribuitori si producatori din piata de pescuit din Romania, care au devenit parteneri traditionali ai targului: Mim Team, Energofish, Watson, Best for Fishing, Cabela’s, Prietenul pescarilor, Abrevis, Normark etc.

Scopul nostru este acela de a prezenta cele mai noi produse si echipamente de pescuit si vanatoare, de a aduce laolalta toti marii producatori si distribuitori din industrie in cadrul unui eveniment adresat atat publicului larg cat si potentialilor clienti care activeaza pe piata de pescuit sau in pietele conexe.
In cadrul acestui targ pasionatii pescuitului si vanatorii vor gasi o diversitate de produse necesare pentru practicarea acestor activitati, precum:

PESCUIT

Echipamente pentru pescuit
 Articole si echipamente de pescuit sportiv
 Momeli
 Confectii si îmbracaminte pentru pescuit sportiv si accesorii
 Publicatii de specialitate, reviste
 Turism de pescuit

VANATOARE

Articole si echipamente de vanatoare
 Confectii de vanatoare si accesorii
 Bijuterii de vanatoare
 Produse din vanat (alimente)
 Produse ornamentale, mestesugaresti, trofee
 Turism de vanatoare
 Cutite de vanatoare
 Echipament optic

ACTIVITĂȚI OUTDOOR

barci
 motoare
 SUV-uri si ATV-uri
 auto

Expozitia este organizata de revista Aventuri la pescuit. Lansată în 2002, Aventuri la pescuit este lider pe piata revistelor dedicate pescuitului sportiv și se indentifică cu tot ce înseamnă pescuit in Romania.

http://www.expoaventuri.ro/despre-expo-aventuri/
marinel_simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mr marinel

MesajTrimis: Sat Mar 17, 2012 4:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

A fost cineva la expo aventuri la pescuit 2012. Ceva interesant de vazut de luat acasa?
marinel_simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Gabi Calota

Data înscrierii: 07/Jan/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sat Mar 17, 2012 5:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am fost ieri si azi.
Daca ieri te mai puteai misca, azi a fost mare "balamuc" acolo. Lume foarte multa, unii cu tinta precisa, altii pt informare sau pt vanare de chilipiruri, multi gura casca, etc.
In legatura cu oferta de scule, accesorii si nada: depinde de interesul fiecaruia.
Parca mi s-a parut mai slab ca anul trecut ca prezenta de firme si produse, dar ca vizitare, pare mai bun.
Nu stiu insa cum li s-a parut expozantilor.
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
mr marinel

MesajTrimis: Mon Mar 19, 2012 11:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc Gabi pentru raspuns.
Se pare ca de pe aici numai tu ai fost la Expo.
In sfarsit mare lucru se vede ca nu am pierdut.
Sper ca Exposuper-pescar sa nu o pierd.
marinel_simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886
Sus
Sionut

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Popesti

MesajTrimis: Wed Mar 21, 2012 8:06 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu a fost numai el. Sambata cred ca au fost toti pescarii din Bucuresti. Probatul unei vergi era deja sport extrem. Very Happy
jonny_23

Data înscrierii: 03/Feb/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Thu Mar 22, 2012 12:59 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

din cate am auzit eu super pescar nu se mai tine....criza.... Laughing Laughing Laughing

0721.666.350
0768.895.826
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
mikcutu

Data înscrierii: 24/Feb/2008

MesajTrimis: Thu Mar 22, 2012 5:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cine, asta:
http://www.superpescar.ro/component/content/article/5-news/500-superpescar-nr25-martie-2012
?
Gabi Calota

Data înscrierii: 07/Jan/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Fri Mar 23, 2012 5:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu ala (desi nici ala nu a aparut cum au anuntat), targul.
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
mikcutu

Data înscrierii: 24/Feb/2008

MesajTrimis: Fri Mar 23, 2012 6:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ahhhh, acum am inteles...e vorba de targul SP si nu de revista.
ei abia au scos revista, daramite sa mai organizeze si un targ ... care sincer era si naspa...
jonny_23

Data înscrierii: 03/Feb/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sat Mar 24, 2012 1:42 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing Laughing Cool Idea

0721.666.350
0768.895.826
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Discutii generale despre pescuit Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum