www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Gresalafatala a lui Ceausescu
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
rechinul_

Data înscrierii: 25/Feb/2008
Locație: bucuresti / ferentari

MesajTrimis: Fri Oct 21, 2011 7:57 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy SALVE Very Happy
...poi de ce nu te spinzuri si tu ...asa ai ocazia sa i-ti intilnesti fostul prieten...sa intelegem ca erai pe timpul lui ceasca "ACTIVIST DE PARTID"..??...prietene cu ce te-a ajutat pe tine personal regimul ceausescu...?

PAI mai FAE. zis ,,IO'' dupa cum se subintelege din postarea ta,tu intotdeauna trebuie sa te bagi ca musca in lapte(sa nu spun altfel).

spune-mi te rog,tu de ce nu te-ai facut un medic,inginer,profesorsau alta meserie,care te putea ridica pe scara ierarhiei si ai fii trait foarte bine pe aceea vreme,si ai ramas un simplu electrician care ,,ne taia lumia sanu consumam peste asteptari''asta ca sa nu te mai intreb de ce nu ai intrat in partid!
sau si mai nou de ce nu intri acum intrun partid.ca de... resurse financiare ai,de cand tiai facut firma si colaborezi cu Borcea!

si inca ceva;daca citeai cu atentie postarea mea ai fii inteles ca nu am fost activist ,si nu am spus ca era bine din punctul de vedere al traiului fizic.dar tu mai ai mult de invatat sau de inteles. Question Idea
Mihai Sichitiu

Data înscrierii: 17/Jul/2009
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Fri Oct 21, 2011 8:04 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cati ani ai rechinule?
MS
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
FAE

Data înscrierii: 20/Feb/2008
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Fri Oct 21, 2011 10:07 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy SALVE Very Happy
sau si mai nou de ce nu intri acum intrun partid.ca de... resurse financiare ai,de cand tiai facut firma si colaborezi cu Borcea!
....
poi mah prietene...nu vad ce este asa rusinos in chestia cu munca(serviciul...) este vre-o problema ca nu m-am facut inginer sau medic...parintii mei m-au lasat sa-mi aleg singur meseria si o fac cu placere , apropo...decit (sti cum este zicala) prost cu diploma...mai bine muncitor descurcaret..si stai linistit ca in partid m-a voi inscrie atunci cind dispare partidele si anexele lui Iliescu si prostul de la Cornu( daca sti la cine m-a refer)inclusiv G.Mircea..., dar este greu de inteles...unde nu-i" nici dumnezeu nu cere...
Wink SA TRAITI BINE Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum