www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Fae si elevi lui.
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
sandu p

Data înscrierii: 10/Jan/2008

MesajTrimis: Sun May 08, 2011 8:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

FAE a scris:
Very Happy SALVE Very Happy
... Laughing Vasile chiar nu pot sa-mi dau seama ce te-a deranjat...nu m-am luat in nici-un mod de tine...am "IO ce am cu Jonny si Madalin...pina nu i-mi spune NASULE nu m-a las...ptr ca amindoi au invatat sa pescuiasca de la mine si Podaru acum cu vre-o 3-4 ani in urma...deh...sti tu Vasile...chestia aceia cu OU-l si GAINA...
Wink SA TRAITI BINE Wink

fae,

nu fi modest,inclusiv eu am invatat multe de la tine...,pe madalin si jhonny nu i-am invatat eu sa pescuiasca,te rog nu dezinforma,meritul iti apartine doar tie!
urat din partea lor ca nu vor sa recunoasca! Laughing Laughing
FAE

Data înscrierii: 20/Feb/2008
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Sun May 08, 2011 5:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

...Sandule ...in tot deauna 1+1 = 2... nu vezi ca ii maninca" destele"...
...apropo de modestie... ai fost inspirat de unde...?.. cind ai facut postarea...?? Confused ...tu taci...dar si cind "arunci bomba"...! Mr. Green ...in fine...!
Wink SA TRAITI BINE Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
jonny_23

Data înscrierii: 03/Feb/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Tue May 10, 2011 11:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sandu p a scris:
FAE a scris:
... Laughing Vasile chiar nu pot sa-mi dau seama ce te-a deranjat...nu m-am luat in nici-un mod de tine...am "IO ce am cu Jonny si Madalin...pina nu i-mi spune NASULE nu m-a las...ptr ca amindoi au invatat sa pescuiasca de la mine si Podaru acum cu vre-o 3-4 ani in urma...deh...sti tu Vasile...chestia aceia cu OU-l si GAINA...
Wink SA TRAITI BINE Wink

fae,

nu fi modest,inclusiv eu am invatat multe de la tine...,pe madalin si jhonny nu i-am invatat eu sa pescuiasca,te rog nu dezinforma,meritul iti apartine doar tie!
urat din partea lor ca nu vor sa recunoasca! Laughing Laughing

bine zis sandule...inceputul pescuitului a iceput cu fae numai ca el a ramas in era primitiva...noi am mai avansat asa un pic.imi aduc cu drag aminte de un concurs la greaca in care noi pe standul doi fae pe unu....noi pescuiam la finete ca era primavara si erau -7 -8 grade noaptea si pestele se hranea greu si fae pescuia cu ace de 2 si cu 7 boabe pe firul de par....cred ca no sa uit niciodata acea montura al acestui guru in pescuit....iti foarte multumesc ca ne-ai inventat aceasta pasiune si ca ne-ai invatat sa pescuim.dau o bere

0721.666.350
0768.895.826
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
rechinul_

Data înscrierii: 25/Feb/2008
Locație: bucuresti / ferentari

MesajTrimis: Wed May 11, 2011 8:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

FAE a scris:
...Sandule ...in tot deauna 1+1 = 2... nu vezi ca ii maninca" destele"...
...apropo de modestie... ai fost inspirat de unde...?.. cind ai facut postarea...?? Confused ...tu taci...dar si cind "arunci bomba"...! Mr. Green ...in fine...!
Wink SA TRAITI BINE Wink

ma tem FAE, ca de cand cu afacerile,ai cam uitat cum se pescuieste.

si totusi ,,ai fost,, un profesor ...... bun, din moent ce esti asa laudat.
jonny_23

MesajTrimis: Thu May 12, 2011 1:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cel mai bun....

poti invata de la el cel mai tare hobby....STICLISM....ESTE AS... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

0721.666.350
0768.895.826
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
rechinul_

Data înscrierii: 25/Feb/2008
Locație: bucuresti / ferentari

MesajTrimis: Thu May 12, 2011 6:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

m-da interesant sport!

FAE....FAEEEE.... nu ai nimic de zis?
george tomescu

Data înscrierii: 12/Jan/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Thu May 12, 2011 9:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

rechinul_ a scris:
m-da interesant sport!

FAE....FAEEEE.... nu ai nimic de zis?

O fi la cumparaturi Wink

Vine week-end-ul ... Cool
jonny_23

MesajTrimis: Fri May 13, 2011 8:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e la peste man mai invata pe unu pe altu asa ies banii din pescuit

0721.666.350
0768.895.826
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum