www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Vize, viza, vizate 2010.
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Anunturi APS
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mihalache dumitru

Data înscrierii: 13/Jan/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Wed Mar 10, 2010 5:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In sfarsit o veste buna!! Asta inseamna ca satamana viitoare POATE vor pleca primele carnete pt. viza de Giurgiu !!!
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
valibu

Data înscrierii: 03/Mar/2008
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Wed Mar 10, 2010 8:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Uite ca ma bag si io pe aici, mai mult sau mai putin ca altii. Chiar daca unii "ma dau cu piatra", pana la urma ce avem de castigat noi, cei care cotizeaza? O amarata de viza de frontiera careia nu-i mai vad rostul, dar care trebuie. Tineti oarecum in secret actiunile voastre. Va place sa iesiti in fata cu ce ati realizat. Nu credeti ca toata goana asta dupa afirmare loveste tot in noi? In cei care cotizeaza? Hai sa fim seriosi, chiar daca am cazut spre penibil, este ce gandesc. As vrea doar sa ma duc sa-mi iau o rovinieta pentru o zi, cu care sa pescuiesc toata acea zi unde vreau, pe apele publice.
Am sustinut si m-am implicat cat am putut. Si colo, si colo.
Ma dor ambitiile voastre!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
mrvily

Data înscrierii: 03/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Wed Mar 10, 2010 9:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

valibu a scris:
Uite ca ma bag si io pe aici, mai mult sau mai putin ca altii. Chiar daca unii "ma dau cu piatra", pana la urma ce avem de castigat noi, cei care cotizeaza? O amarata de viza de frontiera careia nu-i mai vad rostul, dar care trebuie. Tineti oarecum in secret actiunile voastre. Va place sa iesiti in fata cu ce ati realizat. Nu credeti ca toata goana asta dupa afirmare loveste tot in noi? In cei care cotizeaza? Hai sa fim seriosi, chiar daca am cazut spre penibil, este ce gandesc. As vrea doar sa ma duc sa-mi iau o rovinieta pentru o zi, cu care sa pescuiesc toata acea zi unde vreau, pe apele publice.
Am sustinut si m-am implicat cat am putut. Si colo, si colo.
Ma dor ambitiile voastre!

Vali
Eu iti raspund,nu tinem in secret nimic,actiunile noastre sunt publice in planul de activitati.
Am vizat la Calarasi am anuntat,am anuntat ca au aparut la ANPA permisele azi la orele16,30 am anuntat ca le vom ridica cel tirziu luni si mai mult ca sigur marti la prima ora vom fi cu 250-280 de permise la Giurgiu,atunci vin si te intreb ce tinem secret? sau ce ai vrea sa stii? ai telefoanele la multi dintre noi daca vrei sa stii ceva in mod expres ne poti suna si iti vom raspunde chiar daca ai optat pentru alta asociatie in principiu tin sa cred ca am ramas prieteni si putem discuta oricind civilizat.
Nu vreau sa spun cum procedeaza uni,sincer nici nu ma intereseaza,pot pune un pariu ca anul asta multi se vor lamuri cu ce se maninca unele"chestii,treburi"etc.etc.
Vali sincer nu ma intereseaza alta asociatie decit APS, ce cred sau ce vor sa creada altii este treaba lor,totusi ii rog sasi vada de treburile lor si sa nu mai caute nod in papura altora,poate ca ar fi bine sa vada "birna" din ochiul lor si abia dupa aia "paiul"din ochiul nostru.
Nu urasc pe nimeni,nu acuz pe nimeni doresc doar sa nu mai fie pomenit numele meu in discutiile altora, ce fac eu personal ma priveste pe mine,ce fac in calitate de fondator APS priveste pe APS nicidecum pe cei care nu sunt membri in APS.
Cred ca am reusit sa te lamuresc oarecum,asta daca nu te-am plictisit cu cele de mai sus.
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
mrvily

MesajTrimis: Wed Mar 10, 2010 9:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mihalache dumitru a scris:
In sfarsit o veste buna!! Asta inseamna ca satamana viitoare POATE vor pleca primele carnete pt. viza de Giurgiu !!!

Mai mult ca sigur Domnu Dumitru daca luam ANPA luni Marti suntem la Giurgiu la prima ora.
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
mr marinel

Data înscrierii: 04/Dec/2007
Locație: Bucuresti-Romania

MesajTrimis: Thu Mar 11, 2010 11:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dumitru Mihalache pregateste tabelul pentru plata permiselor ANPA.
Iti multumesc in numele APS pentru efortul pe care il faci alaturi de noi in vizarea carnetelor de pescar.

Dumitru Mihalache, Dan pentru cunoscuti si apropiati apartine grupului Politistilor Comunitari din Sectorul 4. in numar de 17 pescari de soi care au indragit Ara si Dunarea datorita eforturilor sustinute material si moral de el.
marinel_simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mihalache dumitru

Data înscrierii: 13/Jan/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Thu Mar 11, 2010 7:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Multumesc Marinel pentru ELOGII dar te rog data viitoare sa specifici ca suntem de la sectorul 4 !! Very Happy Ca poate or mai fi si de la alte sectoare !!
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
mrvily

MesajTrimis: Thu Mar 11, 2010 9:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mihalache dumitru a scris:
Multumesc Marinel pentru ELOGII dar te rog data viitoare sa specifici ca suntem de la sectorul 4 !! Very Happy Ca poate or mai fi si de la alte sectoare !!

Domnu Mihalache,
Cu respect va anunt ca am facut modificarea de rigoare.
mr marinel

MesajTrimis: Thu Mar 11, 2010 11:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dane

Domn" Vasile era de serviciu in tura si a facut el corectura de rigoare.

Cu placere oricand.
marinel_simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mr marinel

MesajTrimis: Fri Mar 12, 2010 12:14 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se mai intrevede inca o comuniate destul de numeroasa a Energeticienilor. Ei deja anul trecut au tinut ocupata tot sezonul cald plaja de la ARA in momentul cand se va definitiva depunerea actelor pentru toti membri ai acestei comuniatati va voi dezvalui si numele promotorului.

Ce vreau sa spun ei sunt pescari sporivi mari iubitori de natura si ca profesie electricieni. Dar nu de aceia care pescuiesc cu Curent.

Va tin la curent.
marinel_simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886

Ultima modificare efectuată de către mr marinel la Mon Mar 15, 2010 10:33 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
pike

Data înscrierii: 28/Apr/2008

MesajTrimis: Fri Mar 12, 2010 5:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Au venit permisele?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mrvily

MesajTrimis: Fri Mar 12, 2010 6:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pike a scris:
Au venit permisele?

Marti dimineata la Buftea sunt primul la usa,chiar daca stau de la ora 5.00 tot sunt primu.
Sa moara dusmani de necaz. Razz Razz Razz Razz
fanelul

Data înscrierii: 09/Jan/2008

MesajTrimis: Fri Mar 12, 2010 10:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Luni cred ca vorbesc si cu d-nul SImtea pt carnet, permis samd. Ma bucur ca m-au dumirit cei de la anpa desre asociatiile care primesc permise....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
mr marinel

MesajTrimis: Sat Mar 13, 2010 9:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mr marinel a scris:
Se mai intrevede inca o comuniate destul de numeroasa a Energeticienilor. Ei deja anul trecut au tinut ocupata tot sezonul cald plaja de la ARA in momentul cand se va definitiva depuneraea actelor pentru toti membri ai acestei comuniatati va voi dezvalui si numele promotorului.

Ce vreau sa spun ei sunt pescari sporivi mari iubitori de natura si ca profesie electricieni. Dar nu de aceia care pescuiesc cu Curent.

Va tin la curent.

Promotorul grupului de pescari sportivi electricieni este domnul Strat Valentin de la ENEL Muntenia Sud Bucuresti.
marinel_simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886
Sus
mrvily

MesajTrimis: Mon Mar 15, 2010 9:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Au venit noile permise iatale:

Ultima modificare efectuată mrvily la Tue Mar 16, 2010 2:31 pm, modificat de 2 ori în total
Sus
george tomescu

Data înscrierii: 12/Jan/2008

MesajTrimis: Mon Mar 15, 2010 9:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In sfarsit, bagati mare la vize! Very Happy
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Anunturi APS Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următoare
Pagina 3 din 8

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum