www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Balta Cismasu
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Locatii de pescuit - Cu taxa
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
yordi

Data înscrierii: 30/Jan/2010
Locație: Brasov-Sanpetru

MesajTrimis: Sun Jan 31, 2010 4:33 pm    Titlul subiectului: Balta Cismasu Răspunde cu citat (quote)

Balta se alfa in jud Brasov intre comunele Harman si Bod. Taxa iarna 15 ron si vara 35 ron.
Captura record de rapitor stiuca 13,400kg.
Fir intins

In curand o sa postez imagini cu captura si astept comentari.
Multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
mrvily

Data înscrierii: 03/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sun Jan 31, 2010 7:14 pm    Titlul subiectului: Re: Balta Cismasu Răspunde cu citat (quote)

yordi a scris:
Balta se alfa in jud Brasav intre com-le Harman si Bod.Taxa iarna 15 ron si vara 35 ron.
Captura record de rapitor stiuca 13,400kg.
Fir intins

In curand o sa postez imagini cu captura si astept comentari.
Multumesc

Asteptam cu nerabdare pozele.
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
yordi

MesajTrimis: Wed Feb 03, 2010 1:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Poze cu captura

http://yfrog.com/5g60896833j

http://yfrog.com/09imagine005uj

http://yfrog.com/0pimagine010j
Sus
rechinul_

Data înscrierii: 25/Feb/2008
Locație: bucuresti / ferentari

MesajTrimis: Wed Feb 03, 2010 2:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

astemtam si poze cu balta si mai multe informatii gen:
specii de pesti ,se pesc. noapte se plantezae etc etc.
multumim.
clinci

Data înscrierii: 15/Mar/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Wed Feb 03, 2010 4:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Asta e un peste cu greutate de aprox 5-6kg dar cred sincer k ii statea mult mai bine pozat "in viu" decat asezat pe o panoplie .
zaineac

Data înscrierii: 10/Oct/2008

MesajTrimis: Thu Feb 04, 2010 3:43 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Frumoasa "Marlita" .. sincer nu stiu daca a avut 13 kg .. dar .. ca tapet este super frumoasa .. mi-ar place sa am si eu asa ceva in casa Wink
Felicitari .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
yordi

MesajTrimis: Thu Feb 04, 2010 6:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

buna domnilor - o sa m-ai postez poze in marimea ei naturala , ca sa va convingeti. dar sunt pe o camera de filmat si din pacate nu am reusit sa le extrag. cat despre balta noaptea nu se poate pescuii din motive de braconaj, cel putin asta stiu eu. in rest balta e ok ca peste se prinde cam de toate'' mai putin salau'' .. anu trecut a fost populata cu somn, dar sincer nu stiu daca mai exista , ca au bagat somn african si spuneau ca nu traieste la tenperaturi scazute. ce sa va m-ai spun ....... si capturii cat mai mari..

Mi-am permis sa moderez deoarece nu se cade asemenea urari intre pescari.
Moderator Vasile Mitrea
Sus
zaineac

Data înscrierii: 10/Oct/2008

MesajTrimis: Fri Feb 05, 2010 9:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

yordi a scris:
buna domnilor - o sa m-ai postez poze in marimea ei naturala , ca sa va convingeti. dar sunt pe o camera de filmat si din pacate nu am reusit sa le extrag. cat despre balta noaptea nu se poate pescuii din motive de braconaj, cel putin asta stiu eu. in rest balta e ok ca peste se prinde cam de toate'' mai putin salau'' .. anu trecut a fost populata cu somn, dar sincer nu stiu daca mai exista , ca au bagat somn african si spuneau ca nu traieste la tenperaturi scazute. ce sa va m-ai spun ....... si capturii cat mai mari..

Moderator Vasile Mitrea

Yordi : nu trebuie sa dovedesti nimic .. astea sunt glumele de pe aici .. si trebuie sa faci fata cu brio la ele ..
Sa ai si tu toate cele ..
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
yordi

MesajTrimis: Sat Feb 06, 2010 9:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

buna domnule mitrea '''' cam ce urari se fac la dumneavoastra ? s-au ce nu se face ?
ca sant nou si nu stiu ???????
tot respectu Embarassed
Sus
nexu

Data înscrierii: 10/Apr/2008

MesajTrimis: Sat Feb 06, 2010 11:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

yordi a scris:

Moderator Vasile Mitrea

Asa si???
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mrvily

Data înscrierii: 03/Dec/2007

MesajTrimis: Sat Feb 06, 2010 11:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

yordi a scris:
buna domnule mitrea '''' cam ce urari se fac la dumneavoastra ? s-au ce nu se face ?
ca sant nou si nu stiu ???????
tot respectu Embarassed

De regula pescarului nu-i spui:
1.Noroc
2. Bafta
3 SUCCES.
II poti spune oricum altfel dar nu cele trei deoarece iti atragi antipatia pescarului mai ales daca la partida respectiva nu prinde nimic sa te tii sughituri.
Moderarea nu a fost una rautacioasa ci mai degraba una prietenoasa.

Nexule iti raspund si tie:
Si ce te intereseaza?
Asta ca sa fiu in ton cu tine,
Sa inteleg ca te-ai hotarit sa ne onorezi cu prezenta si la alte sectiuni inafara de :vinzari cumparari?
Sau ai postat asa sa te afli in treaba?
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
FAE

Data înscrierii: 20/Feb/2008
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Sun Feb 07, 2010 9:37 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy SALVE Very Happy
Vasile de ce te miri de Costica...nu vezi ce este afara...???i-si face si el de lucru "prin casa"...! Laughing ...Costica ai terminat tuica..???ai inceput sa devi foarte activ pe forum...sau chiar pe net pe mai toate "forumurili" Laughing
Wink SA TRAITI BINE Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
yordi

MesajTrimis: Sun Feb 07, 2010 11:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

buna am inteles si multumesc pentru sfat , daca mai aveti si altele astept. nu m-am suparat, dar nu am inteles exact la ce va referiti.
Sus
yordi

MesajTrimis: Sun Feb 07, 2010 12:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

stati linistit domnule zaineac ca nu ma supar eu asa repede , ca doar un sfat nu strica nu?
cam ce greutate are exemplaru din poza ?
daca nu va suparati, arata frumos felicitarii
Sus
yordi

MesajTrimis: Sun Feb 07, 2010 12:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

salutari si domnilor nexu si ionica stefan Wink
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Locatii de pescuit - Cu taxa Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum