www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

In loc de inceput
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Arhiva
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
George Banciu

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Wed Dec 12, 2007 3:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine v-am gasit in casa noua! Sa fie intr-un ceas bun! Very Happy

Cu stima,

George Banciu
Sionut

Locație: Popesti

MesajTrimis: Wed Dec 12, 2007 5:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salutare APS.Bine ca v-am gasit Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
florescu marius

Locație: otelu rosu

MesajTrimis: Wed Dec 12, 2007 5:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine v-am gasit. cu respect jderu

Florescu Marius Dinu
0744835705
jderu_14@yahoo.it
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Paulletta

MesajTrimis: Wed Dec 12, 2007 5:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salut si eu pe aceasta cale efortul APS pentru realizarea acestui site.
Mihai Straulescu

MesajTrimis: Wed Dec 12, 2007 5:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu stiu daca e prea mult spus, dar ma simt cu adevarat intre prieteni.
Este cel mai frumos cadou de sarbatori al APS.
Sa fie intr-un ceas bun!
Sus
Adar Marian

MesajTrimis: Wed Dec 12, 2007 7:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

'Na seara !
Frumos, dom'le, frumos ! Sa-l stapaniti sanatosi, sa-l cresteti si sa-l dezvoltati, atat saitul, cat si asociatia !
S-ar fi cuvenit s-aduc un dar, ca de casa noua, insa cum am oroare de sprituri virtuale, prefer sa-l udam impreuna, la proxima intalnire.
(Nenica, daca m-oi scapa cu f'un "sh", "tz", iau ban, sunt dat afara ? Nu de alta, da' ma-ncearca des ispita asta, insa spui cu mana pe inima ca n-o fac de capatanos si nici cu rautate...)
admin
Site Admin

Data înscrierii: 17/Nov/2007

MesajTrimis: Wed Dec 12, 2007 9:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adar Marian a scris:
'Na seara !
(Nenica, daca m-oi scapa cu f'un "sh", "tz", iau ban, sunt dat afara ? Nu de alta, da' ma-ncearca des ispita asta, insa spui cu mana pe inima ca n-o fac de capatanos si nici cu rautate...)

Buna seara!

Scopul regulamentului este de a pastra continutul forumului intr-o forma cat mai placuta si mai accesibila pentru cat mai multa lume iar rolul adminului si al moderatorilor este de a indruma vizitatorii pe calea cea dreapta si nu de a le vana greselile.

Regula respectiva se referea la folosirea excesiva a unui astfel de limbaj, fapt care face citirea postarii extrem de obositoare.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
stefanescu costin

MesajTrimis: Thu Dec 13, 2007 12:33 pm    Titlul subiectului: Re: In loc de inceput Răspunde cu citat (quote)

e bine,e bine e foarte bine cu site-ul APS,pe aceasta cale doresc sa-i multumesc dlui.Burian pt cartea trimisa,pacat totusi ca nu sant desenele color
Sus
bebeu

MesajTrimis: Thu Dec 13, 2007 6:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

MULTUMESC TUTUROR CELOR CARE AU LUCRAT(SUNT CONVINS CA NU A FOST USOR) LA ACEST FORUM. MA SIMT AICI CA ACASA. VA MULTUMESC!. DE ACUM PUTEM POSTA AICI, ORICE INFORMATIE, FARA OPRELISTE, MAI ALES CA MARE PARTE NE CUNOASTEM! INCA O DATA VA MULTUMESC PENTRU EFORTUL DEPUS
Sus
pacapescarul

Data înscrierii: 13/Dec/2007

MesajTrimis: Thu Dec 13, 2007 10:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Care sunt urarile pentru un nou nascut: VIATA LUNGA si SA CREASCA MARE. Asta doresc si eu acestui mult asteptat site.
Si ca o propunere; ar fi super sa ne putem atasa si o poza langa nickname, deoarece suntem inca destul de multi care nu ne cunoastem "face to face", precum si posibilitatea aflarii numelui real. Eu de exemplu folosesc de multi ani acest nickname si nu as vrea sa renunt la el, dar as dori sa se stie si numele meu real.
Inca o data LA MULTI ANI !!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
pacapescarul

Data înscrierii: 13/Dec/2007

MesajTrimis: Fri Dec 14, 2007 6:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sara buna tuturor,
Cu pozele s-a rezolvat, mai ramane aflarea numelui real. Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
cezar dan chioibasu

Data înscrierii: 06/Dec/2007

MesajTrimis: Fri Dec 14, 2007 6:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cataline, pe tine tocmai poza te-a "deconspirat".
Deci tu erai PACAPESCARUL
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
YULLY FISHER

Data înscrierii: 15/Dec/2007

MesajTrimis: Fri Dec 21, 2007 9:39 am    Titlul subiectului: CRACIUN FERICIT !!!! Răspunde cu citat (quote)

PRIMITI TOTI CEI CE URMARITI POSTARILE DE PE ACEST FORUM TOATE URARILE DE BINE DIN PARTEA MEA,SA PRIMITI DE CRACIUN TOT CE VA DORITI,DAR MAI ALES SANATATE,CA-I MAI BUNA DECAT TOATE!!!
MASA BOGATA,CADOURI MULTE SUB BRADUT SI NUMAI BINE FAMILIILOR DUMNEAVOASTRA SI TUTUROR CELOR DRAGI!!!

CRACIUN FERICIT!!!

rubliov

Data înscrierii: 16/Dec/2007
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Fri Dec 21, 2007 2:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

daca-i de urari,sa urez si eu:cele bune sa se-adune cele rele sa ...rupa firul si ramana-n balta!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Hook

Data înscrierii: 30/Dec/2007

MesajTrimis: Sun Dec 30, 2007 10:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine v-am gasit APS !
Felicitari pentru reusita !
Ma bucura aparitia unui forum cu o astfel de tinuta.
Sper sa fie un exemplu bun pentru altii.
Si pentru ca anul se incheie,
LA MULTI ANI CU SANATATE,
SI IN ANUL CARE VINE
BUCURII, S'AVEM DE TOATE!
SI SA TRAGA LA ORICINE !

(stim noi cine .. Wink )
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Arhiva Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 2 din 4

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum