www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

frauda!!!!!!!!
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
pantazig04

Data înscrierii: 05/Jan/2008

MesajTrimis: Wed Dec 09, 2009 7:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

matei1971 a scris:
Ce inseamna PSD si PD-L?

PSD - Presedinte in Seara de Duminica

PD-L - Presedinte in Dimineata de Luni

Ha,ha , Very Happy , Very Happy . In legatura cu dopul Razz eu cred ca Geoana poate saracutul de el macar sa-l ascunda undeva ,ca vai de fundul domniei sale ce-o sa mai patimeasca de la colegii infuriati .Na ,ca mi s-a facut mila ...
marian_i

Data înscrierii: 12/May/2008

MesajTrimis: Thu Dec 10, 2009 11:17 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

andrei plesu

De ce am votat totuși cu Băsescu
http://www.adevarul.ro/andrei_plesu_-_opinii/De_ce_am_votat_totusi_cu_Basescu_7_167453257.html
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Go 2Bill

Data înscrierii: 13/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Thu Dec 10, 2009 11:23 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din ciclul "Mihaela, drrragostea mea!"

O întrebare pentru Mircea Geoană: ce ați face dacă ați fi pentru o zi președinte?

* Culmea somnului: să te culci președinte și să te trezești prostănac.

* Care e țara cu cei mai mulți negri? România: 49,6% sunt negri de supărare!

* În România unii sunt pro-Băsescu, alții pro-stănac.

* Băsescu: “Iarna nu-i ca vara.” Geoană: “Dimineața nu-i ca seara!”

* Aseară Mircea Geoană a smuls înfrângerea din ghearele victoriei! (Andrei Gheorghe)

* Mă duc să mă culc. Treziți-mă dacă iese Băsescu. Dacă iese Geoană nu mă mai trezesc. (Anonim, postare pe Twitter)

* Geoană, foarte vesel, se întâlnește cu Iliescu. “De ce ești asa vesel, măi dragă?” “Mi-am făcut testul IQ.” “Așa, și?” “A ieșit negativ!”

* Întrebare: ce au facut românii în timpul mandatului lui Mircea Geoană? Răspuns: Au dormit!

* Întrebare: Cum se pune la loc dopul la o sticlă de șampanie? Răspuns: Întrebați-l pe Geoană.

* A iesit Băsescuuuuu... la diferentă de 2 autobuze.

* Ce face acum Vanghelie?
Cauta pe google sa vada ce inseamna diaspora sa o cheme "la ordine".

* Unde sunt voturile lui Geoană? Le-a luat vântul!Ce i-a pus Moș Nicolae lui Mircea Geoană în ghetuțe?

* Programul “Geoană-Președinte”, varianta demo.

* Ultima stire: l-au gasit pe copilul batut de Basescu. El se numeste Mircea Geoana

* Se duce Prostancul la Malefic, care ii deschide usa:
- Mai Sorine, am avut o zi tare grea astazi, am aflat ca nu am fost ales presedinte si as vrea sa ma ajuti sa ma relaxez un pic, ca nimeni nu e ca tine.
Maleficul il pofteste inauntru, il pune pe un scaun de masaj, il serveste cu bautura, stripteuze, mancare, muzica buna, etc… Totusi, nimic nu functioneaza. Maleficul, ii cere sa se ridice in picioare si ii trage o palma. Prostancul se aseaza mai linistit. Dupa un anumit timp, Maleficul, ii cere din nou sa se ridice in picioare si ii mai trage o palma. Prostanacul se aseaza din nou. In sfarsit, dupa vreo zece palme ii zice Maleficului:
- Bine, bine, m-am linistit de tot, nu mai am nevoie de palmele astea.
La care Maleficul:
- Da, dar palmele astea nu sunt pentru ca sa te linistesti tu!

* Cea mai nouă jignire: să fi mai prost ca Geoană

* Adobe Company a hotarat ca verisunile de Photoshop CS5 distribuite in Romania vor salva fisierele in format .pdl nu .psd ca pana acum! Laughing

to be continued.................. Laughing

Ultima modificare efectuată Go 2Bill la Thu Dec 10, 2009 4:22 pm, modificat de 3 ori în total
Sus
Go 2Bill

MesajTrimis: Thu Dec 10, 2009 11:32 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

marian_i a scris:
andrei plesu

De ce am votat totuși cu Băsescu
http://www.adevarul.ro/andrei_plesu_-_opinii/De_ce_am_votat_totusi_cu_Basescu_7_167453257.html

Excelent Exclamation ............ Arrow "dacă am de ales între Cocoșilă și „Ion al lui Miai", îl prefer, în numele ironiei istoriei, pe Cocoșilă" Razz
marian_i

MesajTrimis: Thu Dec 10, 2009 2:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De ce au fost greșite exit-pollurile. Dâncu e singurul care jubilează
http://www.gandul.info/politica/de-ce-au-fost-gresite-exit-pollurile-dancu-e-singurul-care-jubileaza-5161738
Sus
Go 2Bill

MesajTrimis: Thu Dec 10, 2009 3:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adriean Videanu l-a sunat pe Viorel Hrebenciuc în noaptea alegerilor

http://webtv.money.ro/news/adriean-videanu-l-a-sunat-pe-viorel-hrebenciuc-in-noaptea-alegerilor
Go 2Bill

MesajTrimis: Thu Dec 10, 2009 9:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bombonelul de pe tort

http://www.hotnews.ro/stiri-opinii-6709738-bombonelul-tort.htm
Go 2Bill

MesajTrimis: Sun Dec 13, 2009 7:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

BEC a finalizat renumararea voturilor nule din circumscriptiile din tara. Traian Basescu are 1.169 voturi recuperate, Mircea Geoana are 968

http://www.hotnews.ro/stiri-politic-6719910-bec-finalizat-renumararea-voturilor-nule-din-circumscriptiile-din-tara-traian-basescu-are-1-169-voturi-recuperate-mircea-geoana-are-968.htm
mr marinel

Data înscrierii: 04/Dec/2007
Locație: Bucuresti-Romania

MesajTrimis: Mon Dec 14, 2009 7:34 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca sunt cele din tara diferenta creste la 4 autobuze.
marinel_simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
marian_i

MesajTrimis: Mon Dec 14, 2009 3:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Traian Basescu a recuperat 1.260 de voturi, iar Mircea Geoana - 987 - este rezultatul final anuntat de Biroul Electoral Central dupa renumararea voturilor nule de la cel de-al doilea tur de scrutin al alegerilor prezidentiale, desfasurat pe 6 decembrie.
http://www.hotnews.ro/stiri-politic-6723301-update-bec-finalizat-renumararea-voturilor-nule-traian-basescu-recuperat-1-260-voturi-mircea-geoana-987.htm
Sus
zyx

Data înscrierii: 23/Oct/2008
Locație: Constanta

MesajTrimis: Mon Dec 14, 2009 3:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ca s-au rezumat la rahaturile aruncate la cos...
Suntem ceea ce suntem...
Go 2Bill

MesajTrimis: Mon Dec 14, 2009 11:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zyx a scris:
Bine ca s-au rezumat la rahaturile aruncate la cos...
Suntem ceea ce suntem...

50% da si 50% ba ? Rolling Eyes
zyx

Data înscrierii: 23/Oct/2008
Locație: Constanta

MesajTrimis: Tue Dec 15, 2009 1:04 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Egaaal Evil or Very Mad
marian_i

MesajTrimis: Tue Dec 15, 2009 10:59 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Curtea Constitutionala a validat alegerile. Traian Basescu va fi instalat in functie miercuri, 16 decembrie
http://www.hotnews.ro/stiri-politic-6725160-curtea-constitutionala-validat-alegerile-traian-basescu-instalat-functie-miercuri-16-decembrie.htm
Sus
Marian BARUTZ

Data înscrierii: 14/Jan/2008

MesajTrimis: Tue Dec 15, 2009 11:18 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Gata, am inteles, greu da` pana la urma am priceput Laughing Aici este un fel de revista a presei Sad
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
Pagina 4 din 5

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum