www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

El Terminatore dell tutto stiuco by powerd&mistrie
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Atelier APS
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Dumitrescu Iancu

Data înscrierii: 26/Jan/2008

MesajTrimis: Fri Sep 18, 2009 5:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

102cm?Aia din poza?Mai,fratilor,mai taiati din coada vulpii! Laughing Laughing Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mrvily

Data înscrierii: 03/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Fri Sep 18, 2009 5:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Rovine,
Nu ma poti face sa cred niciodata ca stiuca din imagine a avut 102 Cm. daca a avut 60 asa cu indulgenta,uitate si tu la poza. Aristoane spunene frate citi centimetri a avut pe bune,dar fara vrajeala.

mistrie a scris:

MONSTRUL rapus de EL TERMINATORE DEL TUTTO STIUCO

Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
cezar dan chioibasu

Data înscrierii: 06/Dec/2007

MesajTrimis: Fri Sep 18, 2009 5:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mistrie a scris:

MONSTRUL rapus de EL TERMINATORE DEL TUTTO STIUCO

Eu marlitele astea adolescente le eliberez neconditionat!

Aristoane, frate, ai pus panglica ruletei "in doua" ? Wink
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
mistrie
Site Admin

Data înscrierii: 12/May/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Fri Sep 18, 2009 5:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

poza este facuta cu un telefon mobil cu disc, m-am chinuit sa scot o imagine cat mai buna posibila. am si o poza cu masuratoarea dar din pacate soarele batea prea puternic pe metru si nu pot sa scot nimic din masuratoare Crying or Very sad
http://www.youtube.com/mistrie4u
http://www.facebook.com/AsociatiaPescarSportiv
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mrvily

MesajTrimis: Fri Sep 18, 2009 5:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mistrie a scris:
poza este facuta cu un telefon mobil cu disc, m-am chinuit sa scot o imagine cat mai buna posibila. am si o poza cu masuratoarea dar din pacate soarele batea prea puternic pe metru si nu pot sa scot nimic din masuratoare Crying or Very sad

Mistrie
Tu incerci sa ma convingi ca Ariston are din dreptul ochilor si pina la picioare cind este in sezut peste 102 Cm???sau crezi ca sunt copil de gradinita??
Mai taiati din marimea aia ca nu prea tine.
Cam asa arata stiuca de 56 Cm care am prinso eu si daca o impingeam un pic in fata la poza arata si mai mare ca asta.prieteni stiu de ce.......
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
mistrie
Site Admin

MesajTrimis: Fri Sep 18, 2009 5:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vasile, asa cum stiuca mea a vut 98 cm si a lui are 102 cm. nu ma inerva ca fac urat...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mrvily

MesajTrimis: Fri Sep 18, 2009 6:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mistrie a scris:
Vasile, asa cum stiuca mea a vut 98 cm si a lui are 102 cm. nu ma inerva ca fac urat...
poti sa faci cit de urit vrei ca eu tot nu cred.............
mistrie
Site Admin

MesajTrimis: Fri Sep 18, 2009 6:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bine colegu' Laughing Laughing Laughing
Sus
Dumitrescu Iancu

Data înscrierii: 26/Jan/2008

MesajTrimis: Fri Sep 18, 2009 6:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

[quote="mistrie"]Vasile, asa cum stiuca mea a vut 98 cm si a lui are 102 cm. nu ma inerva ca fac urat...[/quote
Asa,Bogdane,dovedeste ca esti....pescar adevarat! Laughing Wink Laughing
Sus
PETER

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: CLUJ

MesajTrimis: Fri Sep 18, 2009 8:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

baaaaaaa , "ce urit e.......amindoi"
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Take it a smile to your face,
it's so nice to be happy!
Sus
Go 2Bill

Data înscrierii: 13/Dec/2007

MesajTrimis: Fri Sep 18, 2009 10:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din cauza asta suntem pescari: intodeauna pestele prins de noi e cel mai mare, iar al celuilalt, e exagerat............ Shocked
Cind am vorbit cu Marius, era atit de fericit ca a reusit performanta capturarii unei stiuci capitale la Sacalaia cu o naluca prinzatoare alaturi de persoana cea mai iubita , sotia, , incat lungimea pestelui nu cred ca mai avea importanta. Calitatile de pescar a lui Ariston sunt incontestabile, restul poate fi si poezie...dar el asa mi-a spus, 102cm.
Poate fi si un 102 pescaresc...nu Question

Sacalaia la rasarit

Sacalaia la apus

...si un "monstru" din rezervatie, de ........102

Petru Burian

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Tg-Mures

MesajTrimis: Sat Sep 19, 2009 6:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

A avut 102 de la cap la coda si 101 de la coada la cap.
Da OZN-urile din poza cu "apus" nu le-ati remarcat Question Question ele au generat distorsiunea de spatiu-timp, in momentul masurarii Exclamation Exclamation Very Happy Very Happy Very Happy
Aristoane sa fii iubit Exclamation
FAE

Data înscrierii: 20/Feb/2008
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Sat Sep 19, 2009 3:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy SALVE Very Happy
Mah fratilor...are dreptate omul...acea STIUCA are exact 102 cm...dar a uitat sa spuna ca a masurat si struna de otel.. Mr. Green fiind si ea (stuna) tot verde o fi crezut ca este LIMBA pestelui ,probabil ii facea limba ca la searpe ... Laughing Laughing Laughing
Wink SA TRAITI MULT MAI BINE Wink
Sus
Go 2Bill

Data înscrierii: 13/Dec/2007

MesajTrimis: Sat Sep 19, 2009 9:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La final: Nu o fi avut ea chiar 102cm, dar 5 kg tot a avut, daca nu a tras-o de ......coada Laughing Laughing Laughing

marius_ariston

Data înscrierii: 01/Mar/2008
Locație: Bistrita

MesajTrimis: Sat Sep 19, 2009 11:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Nu uitati ...daca nu deschideam topicul asta ..voi cu ce va delectati?...nu conteaza cat,ce cum ..important e ca existam ...dar shadu lui rovin e "criminal"fara drept de apel.
Am dezlegat misterul stiucii prinse de mistrie! Razz Peter, ce nu i-ti place, fata mea? si a stiucii ..asta e colega
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Atelier APS Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3  Următoare
Pagina 2 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum