www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Disputa
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
petre iulian

Data înscrierii: 17/Jan/2008
Locație: BUCURESTI/zona Pantelimon

MesajTrimis: Fri Sep 11, 2009 9:09 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

[quote="clinci"] Doripesco unde o sa va cam rupeti carca si de unde n-o sa va mai trebuiasca pescuit la crap un an de zile

----------

CRAP....cred ca glumesti sunt ciortani de 2 kg (alea sunt deja bucati) la 4 kg deja e captura Wink .

ps. este un concurs asa deosebit in care se puncteaza orice dimensiune de crap, chiar si de 50 grame....!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
madalin
Vizitator

MesajTrimis: Fri Sep 11, 2009 9:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

[quote="petre iulian"]
clinci a scris:
Doripesco unde o sa va cam rupeti carca si de unde n-o sa va mai trebuiasca pescuit la crap un an de zile

----------

CRAP....cred ca glumesti sunt ciortani de 2 kg (alea sunt deja bucati) la 4 kg deja e captura Wink .

ps. este un concurs asa deosebit in care se puncteaza orice dimensiune de crap, chiar si de 50 grame....!

Iar te bagi aiurea in seama Wink !!!!!!!!!!!!!!!!
Vezi ca anul trecut ai participat si tu,sau atunci erau bucati de la 4-5 kg in sus?...............scz., atunci nu erai pesacar de competitie si nu se pune Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Sus
petre iulian

MesajTrimis: Mon Sep 14, 2009 1:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

anul trecut cand am participat eu habar nu aveam ce ne asteapta acolo. Concursul era exclusiv la bile si nu erau sectoare si se PUNCTA de la 2 kg.... Oricum pentru niste pescari ca noi care nici macar nu stiam unde este balta ne-am clasat onorabil pe locul 4 (a fost premiat) .

NOI am iesit pe locul 4 pe BALTA (au castigat locul 1,2,3 unii langa altii ) oare tu pe cat iesi?.....Pariu ca nu intrii in primii 10?... Laughing Laughing
Sus
petre iulian

MesajTrimis: Mon Sep 14, 2009 4:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

poate de data asta vede anuntul .....

anunt pt echipa FANTASTICA Jonny-Madalin

am mai facut anunt cu presedintele vostru dar nu am primit nici un raspuns pana acumasa ca :

-daca sunteti smecheri si mari pescari va invit la orice balta de crap (peste 3 kg se numeste crap) sa va intreceti cu mine pentru 72 ore unul langa altii voi doi contra mea.....Acum sa vedem cum o mai dati la intors cu mine Abia astept sa va scot pescuitul de crap din cap si sa invatati ca nu tot ce zboara se mananca. pe langa ca suntei doi impotriva mea va las sa alegeti si balta DE CONCURS Wink

DACA nici acum nu ati inteles ascultati melodia asta care e facuta special pentru voi ....Va astept Rolling Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=XdlwVyGTvcM
Sus
petre iulian

MesajTrimis: Mon Sep 14, 2009 4:11 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing
Sus
sdaniel

Data înscrierii: 08/Dec/2008

MesajTrimis: Mon Sep 14, 2009 9:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

petre iulian a scris:

http://www.youtube.com/watch?v=XdlwVyGTvcM

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Poate s-apuca sa nadeasca cu naftalina Very Happy Very Happy Very Happy , nu prind ei ..dar nici tu.. ahahahaha Very Happy
clinci

Data înscrierii: 15/Mar/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Tue Sep 15, 2009 7:53 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Sa inteleg k manelele s-au mutat acum de pe balti si pe forumurile de pescuit? Shocked
petre iulian

MesajTrimis: Tue Sep 15, 2009 9:27 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

clinci a scris:
Sa inteleg k manelele s-au mutat acum de pe balti si pe forumurile de pescuit? Shocked

-----------

Daca asta ai inteles tu Embarassed
Sus
zaineac

Data înscrierii: 10/Oct/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Tue Sep 15, 2009 10:31 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Citesc si rad cu pofta ...
Aici e un fel de : Naomi , Nikita si Sexy Braileanca ..
Topicul nu ar trebuii sa se numeasca Disputa .. puteti pune ACCES DIRECT !!!
Laughing Laughing Laughing Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
bebeu

Data înscrierii: 12/Dec/2007

MesajTrimis: Tue Sep 15, 2009 10:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing
Sus
petre iulian

MesajTrimis: Wed Sep 16, 2009 4:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing Laughing[/quote]

---------

am pescuit un an in concursuri cu Florentin Iuga (OTV) si ma invatat ca unde este scandal e si rating Wink Wink Si unde este scandal e si reclama Laughing
Sus
mrvily

Data înscrierii: 03/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Wed Sep 16, 2009 9:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

petre iulian a scris:
Laughing Laughing Laughing Laughing

Petre, nu ne intereseaza SCANDALUL, nu avem nimic de cistigat din RATING, si nu vrem acest gen de reclama.
Si as mai vrea sa ma crezi cind afirm aceste lucruri.

---------

am pescuit un an in concursuri cu Florentin Iuga (OTV) si ma invatat ca unde este scandal e si rating Wink Wink Si unde este scandal e si reclama Laughing[/quote]
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5
Pagina 5 din 5

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum