www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Rog si eu sfat (portbagaj)

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Atelier APS
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
pantazig04

Data înscrierii: 05/Jan/2008

MesajTrimis: Sun Feb 22, 2009 10:34 am    Titlul subiectului: Rog si eu sfat (portbagaj) Răspunde cu citat (quote)

Recunosc ,inca nu am alergat prin magazine . Imi tre un portbagaj pt. Megane 2 ,de ala ce se prinde deasupra ,nu ca la Dacia . La reprezentantele Renault intzepenesti cand vezi cat costa iar pe net tot ce-a fost pana acu' s-a dat ,dar destul de piperat.Oare unde gasesc ceva la un pret decent?
cezar dan chioibasu

Data înscrierii: 06/Dec/2007

MesajTrimis: Sun Feb 22, 2009 12:44 pm    Titlul subiectului: Re: Rog si eu sfat (portbagaj) Răspunde cu citat (quote)

pantazig04 a scris:
Recunosc ,inca nu am alergat prin magazine . Imi tre un portbagaj pt. Megane 2 ,de ala ce se prinde deasupra ,nu ca la Dacia . La reprezentantele Renault intzepenesti cand vezi cat costa iar pe net tot ce-a fost pana acu' s-a dat ,dar destul de piperat.Oare unde gasesc ceva la un pret decent?

Gabi, ai doua variante:

- la dezmembrari, unde sunt aduse destule masini stricate, dar cu portbagaje in perfecta stare.

- la "targul de masini" din Vitan, daca ai putin noroc, gasesti ce-ti trebuie si scutesti multi bani.
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
mistrie
Site Admin

Data înscrierii: 12/May/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sun Feb 22, 2009 12:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sunt bare portbagaj? fratele meu parca mai avea 1 pereche dar pt renault symbol si nu stiu daca se potrivesc. daca cumva se potriveste cu ce am zis eu dati un semn, sa il intreb daca le mai are
http://www.youtube.com/mistrie4u
http://www.facebook.com/AsociatiaPescarSportiv
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Marian BARUTZ

Data înscrierii: 14/Jan/2008

MesajTrimis: Sun Feb 22, 2009 6:49 pm    Titlul subiectului: Re: Rog si eu sfat (portbagaj) Răspunde cu citat (quote)

pantazig04 a scris:

Recunosc ca am vrut si eu sa-mi pun barele deasupra dar cand am vazut cat face am renuntat.
PS zi-mi si mie ce buji folosesti, io i-am dat meganu` lu` fi-miu si precis asta uita sa le schimbe ca alea care sunt pe masina, sunt alea d-acu apropae patru ani cand am cumparat masina ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
pantazig04

Data înscrierii: 05/Jan/2008

MesajTrimis: Sun Feb 22, 2009 9:01 pm    Titlul subiectului: Re: Rog si eu sfat (portbagaj) Răspunde cu citat (quote)

Marian BARUTZ a scris:
pantazig04 a scris:

Recunosc ca am vrut si eu sa-mi pun barele deasupra dar cand am vazut cat face am renuntat.
PS zi-mi si mie ce buji folosesti, io i-am dat meganu` lu` fi-miu si precis asta uita sa le schimbe ca alea care sunt pe masina, sunt alea d-acu apropae patru ani cand am cumparat masina ?

E disel Razz .Cum imi fac timp, trag o fuga pana in Vitan ,ca au preturi bune (de ex am luat niste stergatoare impecabile de 4 ori mai ieftin decat la magazin) .
Go 2Bill

Data înscrierii: 13/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mon Feb 23, 2009 9:42 am    Titlul subiectului: Re: Rog si eu sfat (portbagaj) Răspunde cu citat (quote)

pantazig04 a scris:

E disel Razz .Cum imi fac timp, trag o fuga pana in Vitan ,ca au preturi bune (de ex am luat niste stergatoare impecabile de 4 ori mai ieftin decat la magazin) .

Gabi depinde ce vrei.Eu am luat cu 4 ani în urmă un Kamei-Sahara, 90x1400cm, greutate transportabilă 50kg, garanție 6 ani. E impecabil, ABS, anti și inca...de toate, iar la consum nici nu se simte chiar și la viteze de peste 150km/h.
Preț pe măsură, dar nu am probleme. Laughing

magazin
http://www.portbagaje.info/contact.php

iar daca "scormonești" ai toate informațiile, iar la KAMEI ai și un catalog pdf
George Banciu

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Thu Feb 26, 2009 10:01 am    Titlul subiectului: Re: Rog si eu sfat (portbagaj) Răspunde cu citat (quote)

pantazig04 a scris:
Marian BARUTZ a scris:
pantazig04 a scris:

nu e treaba buna cu vitanul. eu am pe megane, barele originale si nu cred ca iti poti imagina ce am carat pe ele. tin, fiecare in parte, 60kg. recomand cu caldura dezmembrarile si nu targul din vitan.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Atelier APS Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum