www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

crauvell NEXIUM BR40

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Atelier APS
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
pescar_sef

Data înscrierii: 06/Nov/2008
Locație: CRAIOVA

MesajTrimis: Mon Dec 22, 2008 3:18 pm    Titlul subiectului: crauvell NEXIUM BR40 Răspunde cu citat (quote)

am luat o asemenea mulineta cu 100 ron si as vrea sa mai iau 2-3.-ceva datalii dspre ea?-aviz la PRFESORI. cu respect si sarbatori fericite!!!! Rolling Eyes
zaineac

Data înscrierii: 10/Oct/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mon Dec 22, 2008 4:33 pm    Titlul subiectului: Re: crauvell NEXIUM BR40 Răspunde cu citat (quote)

pescar_sef a scris:
am luat o asemenea mulineta cu 100 ron si as vrea sa mai iau 2-3.-ceva datalii dspre ea?-aviz la PRFESORI. cu respect si sarbatori fericite!!!! Rolling Eyes

Pai ori pescar - sef .. ori intrebi profesorii ?
Fi mandru pana la capat Smile
Si tie sarbatori fericite si impliniri multe !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
pescar_sef

Data înscrierii: 06/Nov/2008
Locație: CRAIOVA

MesajTrimis: Mon Dec 22, 2008 10:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai (1+1=2) aiii?-ma luasi la 11 metri- pai sa-mi fie cu iertare...craparii sunt crapari si unditari sunt unditari. Diferenta este mare de tot. Una este sa pescuiesti in salbaticie si alta este la pomu laudat unde dai milioane si mai si te adaptezi cu momeala la reteta casi- si alta este sa iei crapi salbatici (fie si din joi in pasti).Ia sa fim mai expliciti:D-ta te duci la crescatorie, dai 2 mil.si?ai grantat contravaloarea in peste.si acum se pune intrbarea...asta-i farmecu?eu ai spun ..falsa adrenalina. La primavara va invit la o partida de pescuit la (Farcasele)pe OLT...acolo e nebunie primavara,eu cu 3 bologneze aranjate in legea mea si d-ta cu cate crapoaice vrei,sa vedem care pe care.si fie vorba-ntre noi, nu compari crapu salbatic cu ala din crescatorie ca.. daca te sfortezi putin cu neste informatii, stii si cati sunt in balta.....? si acum sa vin la oile mele: cum spuneam mulineta a fost luata la mana a doua, iar celelalte sunt sigilate si mai scumpe . nu am gasit pe nici un "site" romanesc amanunte despre dansele.eu n-am pescuit in viata mea la (FIR DE PAR)si acum cand m-am apucat si eu...ma manca in c... sa va cer ajutoru. slutari si la multi ani Smile
mrvily

Data înscrierii: 03/Dec/2007

MesajTrimis: Mon Dec 22, 2008 10:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lasa (mare pescar), nu dezamagi de la primul raspuns, se va gasi cineva sa-ti spuna ce si cum cu mulineta aia fi linistit.
Si sa stii ca Zaineac nu a zis-o cu rautate, a facut si el un spirit de gluma ca tot suntem sub spiritul craciunului.......

Craciun Fericit! Laughing Laughing Laughing
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
zaineac

Data înscrierii: 10/Oct/2008

MesajTrimis: Tue Dec 23, 2008 3:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

MARE PESCAR .. vin la invitatia ta cu cea mai mare placere .. eu mai si glumesc sa va scot pe voi din starea asta de incordare .. Wink
Acum nu fii suparat .. sa te ajute oamenii .. ca mie imi place ca si tie acelasi fel de pescuit .. sa il iau acasa .. sa il pun in tigaie .. nu sa il pup .. sa ii fac poza si sa ii dau drumu .. asa pot face si la CORA (scuzati publicitatea) .. si mai imi fac si 2-3 poze cu gagicile care vand Laughing Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Atelier APS Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum