www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Baliza de semnalizarea locului nadit.

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Atelier APS
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mr marinel

Data înscrierii: 04/Dec/2007
Locație: Bucuresti-Romania

MesajTrimis: Mon Dec 22, 2008 6:38 pm    Titlul subiectului: Baliza de semnalizarea locului nadit. Răspunde cu citat (quote)

Eu i-mi confectionez balizele de semnalizarea locului de nadit din poliester extrudat de 30 sau 50 de mm din ala verde confectionez un ,, H " cu sfoara si plumb cu ochi de 120g pe traversa din mijlocul H-ului foarte buna pe timp de zi vizibila si la 250 m pe orece valuri.

Dar noaptea ce fac noaptea?

Am vazut intr-un reportaj despre pescuitul la crap pe timp de noapte o baliza luminoasa m-ia trebuit ceva timp pana sa o gasesc de cumparat acum am gasit-o pun aici linkul pentru cei interesati este foarta buna cand pescuiesti noaptea si duci montura cu navo si nunumai cu navo.

http://www.senzor-team.ro/promotii.php#
marinel_simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mrvily

Data înscrierii: 03/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mon Dec 22, 2008 6:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Marinele unde era in pagina aia de la Senzor Baliza luminoasa?? nu de alta dar eu nu o gasesc..
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
mr marinel

Data înscrierii: 04/Dec/2007
Locație: Bucuresti-Romania

MesajTrimis: Mon Dec 22, 2008 7:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Atrospot ii spune la mine merge clicuind doar pe link.
marinel_simtea@yahoo.com
0722622697 / 0744544886
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mrvily

Data înscrierii: 03/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mon Dec 22, 2008 7:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

mr marinel a scris:
Atrospot ii spune la mine merge clicuind doar pe link.

Am gasit-o mersi.
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
p m 1959

Data înscrierii: 26/Jan/2008

MesajTrimis: Mon Dec 22, 2008 9:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

daca ai barca se rezolva foarte usor balizarea pe timp de noapte:
se ia o bambina fosforescenta sau doua in functie de distanta pina la locul de nadit se introduc intr-un pet legat cu guta de un plumb sau o piatra si se duce la locul dorit.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Atelier APS Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum