www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

am reusit sa ma......enervez!!!!
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
rumburakk

Data înscrierii: 25/Jan/2008
Locație: ploiesti

MesajTrimis: Sun Feb 10, 2008 12:55 pm    Titlul subiectului: am reusit sa ma......enervez!!!! Răspunde cu citat (quote)

azi am navigat un pic pe siteurile de specialitate, ocazie cu care am descoperit urmatoarele: colegul(confratele) nostru madalin a avut...tupeul Twisted Evil sa posteze ceva(nu conteaza ce) pe un alt site! stupoare, postarea a disparut! de ce? am avut neobrazarea sa intreb...am fost''sters" si eu Shocked RUSINICAAAA!.......intotdeauna nu am facut altceva decat sa indemn la toleranta, sa ajut cum si cat puteam pe oricine...si pe moment chiar mi-am pus intrebarea daca se merita sa mai fac asa ceva!!! Crying or Very sad ....fratilor!!!!!s-au pus cu cine nu trebuie Evil or Very Mad de regula, iert...dar nu UIT niciodata..........in nume personal promit ca nu o sa se sfarseasca aici....m-am ENERVAT!!!! Mad

Daca curvele si prostii ar lumina.....Romania ar fi....Las Vegas!...In ultima vreme chiar este mai multa lumina....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
rumburakk

Locație: ploiesti

MesajTrimis: Sun Feb 10, 2008 12:58 pm    Titlul subiectului: P.S. Răspunde cu citat (quote)

P.S. cred ca pana la urma Rumburak se va transforma in mandela...sau poate in ..evil!!!!

Daca curvele si prostii ar lumina.....Romania ar fi....Las Vegas!...In ultima vreme chiar este mai multa lumina....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Sun Feb 10, 2008 1:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Iti pierzi timpul degeaba Grasane! Acel site nu merita nici cea mai mica atentie de la noi. Este si va fi in continuare un site... bip.ro. In urma cu cca 1 an era super, acum este doar un ... bip.ro
Site APS are cca 1 luna de cand a fost "scos pe piata". In aceasta luna a strans peste 100 membri (toti de calitate). Acel site la care faci tu amintire, dupa 1 an se apropia de acelasi numar de usseri. Acum ne rade in nas si se considera buricul pamantului. Este un site tare, de fapt inca mai este un site tare (ca si numar de usseri), insa peste 3-4 ani va mai fi la fel de tare? Eu, sincer, ma indoiesc. Cu partinirile si dragostea aratata fatis anumitor usseri nu face altceva decat sa fie in cadere libera. Daca asta este politica acelui site (ma refer la caderea libera), nu nu putem decat sa o respectam, sa asistam la ea si sa ne amintim ce a fost si ce a ajuns.
Sus
pytzy

Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Sun Feb 10, 2008 1:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ce ar fi sa cerem sa ni se stearga conturile de pe acel site....si sa vedeti cum scad nr.de user-i pe care-l are....si vorba lui Eugen intr-un an sa vedem unde se situeaza....????? Question
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
rubliov

Data înscrierii: 16/Dec/2007
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Sun Feb 10, 2008 1:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

rumburak,cauta pacea si vei fi multumit de sufletul tau.cred ca este inutil pentru tine si pentru noi sa continui o galceava.daca esti multumit cu saitul aps cauta ce-ti trebuie ,aici,si vei gasi!bate si ti se va deschide!
credca ar trebui sa dam dovada de toleranta,draga eugen!nu uita ca cine seamana vant culege furtuna!in fiecare exista barbatie si orgoliu si onoare!dar bine-i sa le folosim in interese cuminti!
ramane ca fiecare sa procedeze cum ii vine lui bine.acesta este un sfat...sau nu!este un punct de vedere.
stefanescu costin

Data înscrierii: 12/Dec/2007

MesajTrimis: Sun Feb 10, 2008 3:35 pm    Titlul subiectului: Re: am reusit sa ma......enervez!!!! Răspunde cu citat (quote)

rumburakk a scris:
azi am navigat un pic pe siteurile de specialitate, ocazie cu care am descoperit urmatoarele: colegul(confratele) nostru madalin a avut...tupeul Twisted Evil sa posteze ceva(nu conteaza ce) pe un alt site! stupoare, postarea a disparut! de ce? am avut neobrazarea sa intreb...am fost''sters" si eu Shocked RUSINICAAAA!.......intotdeauna nu am facut altceva decat sa indemn la toleranta, sa ajut cum si cat puteam pe oricine...si pe moment chiar mi-am pus intrebarea daca se merita sa mai fac asa ceva!!! Crying or Very sad ....fratilor!!!!!s-au pus cu cine nu trebuie Evil or Very Mad de regula, iert...dar nu UIT niciodata..........in nume personal promit ca nu o sa se sfarseasca aici....m-am ENERVAT!!!! Mad
prietene,si noi ne-am enervat cu ceva timp in urma cand am constatat ca respectivul admin isi bate joc de noi,rezultatul a fost 0 asa ca ne-am luat jucariile si-am plecat,te sfatuiesc sa faci si tu la fel,daca imi pare rau de ceva de pe site-ul ala sant iconitele cu halbele de bere si cea care se tavalea de ras Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
tudor

Locație: Paris

MesajTrimis: Sun Feb 10, 2008 6:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Aceste iconite se pot avea si pe acest forum tip PHPBB.
Pana va face adminul ce trebuie va rog sa luati iconitele pe care le vreti de aici : http://www.carnavenir.com/forumphpbb/phpBB2/posting.php?mode=smilies

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
stefanescu costin

MesajTrimis: Sun Feb 10, 2008 9:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

tudor a scris:
Pana va face adminul ce trebuie va rog sa luati iconitele pe care le vreti de aici : http://www.carnavenir.com/forumphpbb/phpBB2/posting.php?mode=smilies

merci beaucoup,monsieur Tudor!dar tot nu stiu cum se folosesc Laughing [/img]
Sus
tudor

MesajTrimis: Sun Feb 10, 2008 9:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Usor de tot. Te duci la adresa si copiezi ce vrei.

http://www.carnavenir.com/forumphpbb/phpBB2/images/smiles/
Sus
mrvily

Data înscrierii: 03/Dec/2007

MesajTrimis: Sun Feb 10, 2008 11:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

http://www.carnavenir.com/forumphpbb/phpBB2/images/smiles/hola.gif
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
tudor

MesajTrimis: Mon Feb 11, 2008 9:22 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Smilies sunt de fapt imagini si se adauga la fel ca orice poza.
Sus
Petru Burian

Locație: Tg-Mures

MesajTrimis: Mon Feb 11, 2008 11:24 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

tudor a scris:

Adevarul e ca si mie i-mi plac "zambaretii"; aduc un plus de veselie si uneori "subliniaza-complecteaza" f. bine textul.
M-am uitat la adresa citata, sunt prea multe !!!
Ce ar fi daca admin. ar selecta pe cele care pot fi acceptate pe site, iar noi sa votam pe care le-am vrea disponibile => oferta la "iconite emotive" unitara, facila in folosire si democratica Very Happy Very Happy Very Happy
Sus
Armand
Site Admin

Data înscrierii: 14/Dec/2007

MesajTrimis: Mon Feb 11, 2008 11:29 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In general zambaretii vin la pachet, si cand ii importi ii aduci pe toti odata.

Caut variante ca pe langa cei pe care ii avem sa mai aducem cativa foarte solicitati Smile
rubliov

Data înscrierii: 16/Dec/2007
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mon Feb 11, 2008 12:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

nu folosesc de obicei zambaretii.cred ca ma pot exprima si pot transmite toate ideile cu ajutorul cuvintelor.pentru mine toate iconitele astea un aer desuet,de neseriozitate.fiecare insa poate folosi asa cum crede de cuviinta orice semn,orice-i este la indemana atat timp cat nu lezeaza.
Petru Burian

Locație: Tg-Mures

MesajTrimis: Tue Feb 12, 2008 8:26 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

rubliov a scris:
nu folosesc de obicei zambaretii.cred ca ma pot exprima si pot transmite toate ideile cu ajutorul cuvintelor.pentru mine toate iconitele astea un aer desuet,de neseriozitate.fiecare insa poate folosi asa cum crede de cuviinta orice semn,orice-i este la indemana atat timp cat nu lezeaza.

Stimate coleg Rubliov
Ai perfecta dreptate !
Problema este insa, ca toata viata am fost al drak de serios, iar acum cand sunt LIBER, recuperez Very Happy Very Happy Very Happy

Mai stii ce rezulta din == Question
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Drept la Replica Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare
Pagina 1 din 7

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum