www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

In loc de inceput
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Arhiva
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mrvily

Data înscrierii: 03/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mon Dec 03, 2007 10:06 am    Titlul subiectului: In loc de inceput Răspunde cu citat (quote)

Urez bun venit la toti cei care vor folosi forumul Asociatiei noastre.
Sper ca acest forum va gazdui doar discutii decente,fara injurii si fara ambitii personale.
De astea se gasesc pe celelalte forumuri din abundenta.
Am vrea ca acest forum sa fie alceva,ceva doar pentru pescari si pentru pescuit unde sa putem sa ne spunem "ofurile" fara sa fim stersi sau blocati.
Va multumesc pentru intelegere in numele Asociatiei Pescar Sportiv.

Vasile Mitrea
Presedinte
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Mon Dec 03, 2007 10:39 am    Titlul subiectului: Am citit, am vazut Răspunde cu citat (quote)

Am vazut ca forumul este functional dar si faptul ca are o forma comuna. Sunt absolut convins de faptul ca intr-un viitor apropiat acesta va fi modernizat astfel incat sa arate asemanator cu pescuitul.ro

Oricum, sa fie intr-un ceas bun!
Sus
ion constantinescu

Locație: bucuresti

MesajTrimis: Mon Dec 03, 2007 12:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine v-am gasit!
In sfarsit, suntem acasa! E minunat!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
mr marinel

Data înscrierii: 04/Dec/2007
Locație: Bucuresti-Romania

MesajTrimis: Tue Dec 04, 2007 10:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salutare si bine v-am gasit. Sa fie intr-un ceas bun desciderea propriului nostru site.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
cezar dan chioibasu

Data înscrierii: 06/Dec/2007

MesajTrimis: Thu Dec 06, 2007 12:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bun gasit in casa noastra !
Sa fie intr-un ceas bun !
Felicitari
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
andu

Data înscrierii: 07/Dec/2007

MesajTrimis: Fri Dec 07, 2007 10:38 am    Titlul subiectului: Forumiti? Răspunde cu citat (quote)

Domnilor, felicitari celor care au reusit sa ma bucure cu un site curat, elegant - o incantare.

Am cateva intrebari pentru conducere, respectiv, pentru admin:
Cine aproba ceea ce poate aparea pe site la diversele rubrici?
Cui ar trebui sa transmitem materialele pe care am vrea sa le propunem?
Exista in proiect crearea altor teme sau sub-teme in plus fata de cele propuse acum?

Marturisesc sincer - si fara intentii absconse - ca astept sa imi raspunda una - doua persoane (adica, un responsabil al conducerii, respectiv adminul) si nu toti cei care au o parere sau sugestie privitoare la intrebarea mea, asa cum prea des se intampla in schimburile noastre de idei (pe care le urmaresc zilnic, va asigur)

Sa forumiti bine!

Andu

PS sigla din coltul superior-stanga mi se pare intr-adevar deosebita - ma saturasem de crapi grosi sau pesti cu fire lungi in bot!
Sus
admin
Site Admin

Data înscrierii: 17/Nov/2007

MesajTrimis: Fri Dec 07, 2007 1:51 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua!

Acordul asupra continutului de pe Site trebuie sa vina din partea conducerii APS.

Toate materialele se vor trimite deocamdata pe adresa: asociatia.pescarsportiv@gmail.com urmand ca ulterior daca va fi nevoie sa va comunic o alta adresa pe care se va putea trimite.

Acest site este in continua rafinare si din acest motiv orice sugestie sau material sunt binevenite. Am creat in acest scop o rubrica speciala aici: http://www.pescar-sportiv.ro/forum/viewtopic.php?t=3 si va rog nu ezitati sa postati orice idee aveti!

Va multumesc!
Sus
mrvily

MesajTrimis: Fri Dec 07, 2007 9:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

admin a scris:
Buna ziua!

Acordul asupra continutului de pe Site trebuie sa vina din partea conducerii APS.

Toate materialele se vor trimite deocamdata pe adresa: asociatia.pescarsportiv@gmail.com urmand ca ulterior daca va fi nevoie sa va comunic o alta adresa pe care se va putea trimite.

Acest site este in continua rafinare si din acest motiv orice sugestie sau material sunt binevenite. Am creat in acest scop o rubrica speciala aici: http://www.pescar-sportiv.ro/forum/viewtopic.php?t=3 si va rog nu ezitati sa postati orice idee aveti!

Va multumesc!

Andu este membru fondator al APS si ar fi bine daca ar pune si el cite ceva pe aici pe site.
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
admin
Site Admin

Data înscrierii: 17/Nov/2007

MesajTrimis: Mon Dec 10, 2007 11:16 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salutare!

Eu stiu acest aspect, insa avand in vedere ca este un site ce reprezinta Asociatia, cred ca acordul asupra continutului trebuie sa vina din parte asociatiei ca entitate!

Forumul este deschis discutiilor libere insa site-ul trebuie sa fie strict reprezentativ pentru asociatie!

Multumesc!
Sus
tatyflorin

Data înscrierii: 12/Dec/2007

MesajTrimis: Wed Dec 12, 2007 10:56 am    Titlul subiectului: in sfarsit.... Răspunde cu citat (quote)

Parca e altceva sa intri pe un forum unde poti sa comunici fara sa te enervezi ... sau fara sa primesti insulte gratuite..
Plus ca acum ai admini cu care chiar poti sa comunici...

Mult succes site-ului..
Imi va fi putin greu sa ma (re)obisnuiesc cu formatul asta... dar.. nimic nu e usor de la inceput....

La mai mare..

PS: sigla e inregistrata, sau se mai poate lucra la ea?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
calinescu victor

MesajTrimis: Wed Dec 12, 2007 11:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Tarziu dar e bine si asa( timpul e de vina) , deci va felicit pe toti care ati muncit pt realizarea acestui site si sper ca in noul an sa pot participa la tot ce isi propune APS.

Cu stima Very Happy
Sus
Petru Burian

Locație: Tg-Mures

MesajTrimis: Wed Dec 12, 2007 12:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stimati colegi, SALUTARE
Felicitari pt. aceasta realizare, careia ii urez viata lunga, sa creasca ca "voinicul din poveste", sa faca ca si el doar fapte bune si sa iasa mereu invingator !!
Daca nu-i cu suparare, as avea 3 observatii (propuneri):
1 -- atentie la fragmentul [refacerea biotopului in bazinele acvatice ...] din prezentare, eventual corectare, stiut fiind ca Ecosistem = biotop + biocenoza; prin urmare:
Biotop = mediu geografic sau areal (loc, habitat) in care convietuiesc diferitele specii de plante si animale => refacerea biotopului = sapare, dragare, decolmatare, indiguire, etc.
Biocenoză = comunitate de organisme vegetale si animale care convietuiesc intr-un biotop sau habitat => refacerea biocenozei = selectie, populare, repopulare, etc.
2 -- sigla APS n-ar putea sa includa totusi si un peste ??
3 -- recititi prezentarea, forma si continutul sunt cartea de vizita a saitului (exista scapari de litere, fomulari „neliterare”, spatii intre cuvinte si virgula) e pacat cand avem atatia membrii cu real talent scriitoricesc, cunostiinte gramaticale si de tehnoredactare.
Nu vreau sa fiu rautacios, dar micile detalii creaza „imaginea artistica”.
Very Happy
Sus
ion constantinescu

Locație: bucuresti

MesajTrimis: Wed Dec 12, 2007 2:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ati venit pe forumul APS dragilor!
Prietene Peter, greselile de continut si gramaticale din Prezentarea APS, imi apartin integral.
Te rog, daca nu cer prea mult, fa tu corecturile pe care le consideri necesare!
Te rog acest lucru din 2 motive:
-stiu ca poti sa faci asta, cu cele mai bune rezultate
-prefer sa fiu corectat de prieteni.

Fire drepte!
Sus
Petru Burian

Locație: Tg-Mures

MesajTrimis: Wed Dec 12, 2007 2:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Jeane ai procedat ca la sedinta de partid Very Happy Very Happy Very Happy
"daca tovarasul stie mai bine, ce ar fi sa faca chiar el"
Voi incerca dar nu pot da un termen de finalizare.
Sa auzim numai de bine !!!
Sus
Petrovici Valentin
Vizitator

MesajTrimis: Wed Dec 12, 2007 3:00 pm    Titlul subiectului: In loc de inceput Răspunde cu citat (quote)

Felicitari intregului colectiv pentru acest minunat cadou oferit de sarbatori !
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Arhiva Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 1 din 4

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum