www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

LISTA CU CEI INSCRISI PENTRU CONCURSUL"CERCANI"13-
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 13, 14, 15  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Arhiva
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Wed Jun 04, 2008 3:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Luni aduc si eu banii pentru echipa Iane Daniel si echipa Gheorghe Nicolae.
Sus
madalin
Vizitator

MesajTrimis: Wed Jun 04, 2008 9:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cum ramane cu un membru APS????
Sus
FAE

Data înscrierii: 20/Feb/2008
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Wed Jun 04, 2008 9:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy SALVE Very Happy
I-mi dai mie "o vadra de palinca " si te las sa concurezi pe numele meu... Very Happy ,....TU VREI CHIAR TOTUL MOCA...????....
Wink SA TRAITI BINE Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
madalin
Vizitator

MesajTrimis: Wed Jun 04, 2008 9:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ce trebuie sa aduc sa imi fac la voi (APS) permis de pescuit pt. delta?
Sus
madalin
Vizitator

MesajTrimis: Wed Jun 04, 2008 9:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

stai linistit FAE, nu sunt genul ala de om.....dar vreau sa te intreb de ce esti frustat??????
Sus
FAE

Data înscrierii: 20/Feb/2008
Locație: BUCURESTI

MesajTrimis: Wed Jun 04, 2008 9:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Glumeam mah...vream numai sa vad daca te lasa sufletul sa dai si tu un "suc " prune...crezi ca eu stau in palinca ta....???
Winkwink: SA TRAITI BINE Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
madalin
Vizitator

MesajTrimis: Wed Jun 04, 2008 9:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

M-am linistit #:-S ..............o sa te invat cum se pescuieste(cu asta fac eu cinste) fiindca eu nu beau pe balta Very Happy
Sus
mariandmd

Data înscrierii: 29/Mar/2008
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Wed Jun 04, 2008 10:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

FAE a scris:
Glumeam mah...vream numai sa vad daca te lasa sufletul sa dai si tu un "suc " prune...crezi ca eu stau in palinca ta....???
Winkwink: SA TRAITI BINE Wink

va rugam....
se poate...Smile)
ceaiul e la putere
sucul si laptele sunt pentru copii Laughing
cezar dan chioibasu

Data înscrierii: 06/Dec/2007

MesajTrimis: Thu Jun 05, 2008 8:30 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

madalin a scris:
ce trebuie sa aduc sa imi fac la voi (APS) permis de pescuit pt. delta?

Daca ai deja permis APS 2008, trebuie numai sa-l upgradezi cu 35 RON, taxa de delta.
Daca nu ai deloc, urmezi pasii de pagina HOME, unde deschizi fereastra MEMBRI.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Sionut

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Popesti

MesajTrimis: Thu Jun 05, 2008 11:29 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

21.Radu Petrus (viitor membru APS) + Alexandru Cisnovschi
YULLY FISHER

Data înscrierii: 15/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Thu Jun 05, 2008 2:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cu mare parere de rau,anunt ca nu cred ca va fi posibil sa ajung la acest concurs,2 colegi au demisionat si o sa fie nevoie de mine aproape zilnic la munca!
Daca apare vreo schimbare in bine,vin cu mare drag!
Scuze!

Sionut

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Popesti

MesajTrimis: Fri Jun 06, 2008 12:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In urma noilor reglementari, concursul a fost anuntat si pe alte site-uri de profil.Daca mai sunt doritori, ne vedem luni.Reamintesc ca numai dupa plata avansului (sau integral) aveti locul asigurat.Deci, pentru doritori, ne vedem luni, 11 iunie,18:30-metrou Brancoveanu.
rubliov

Data înscrierii: 16/Dec/2007

MesajTrimis: Fri Jun 06, 2008 3:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ce este de observat:taxa pentru 12 ore este de 100ron(80ron pentru membrii APS).daca pescuiesti doua zile complete(48h)trebuie sa platesti 400ron.de o persoana.si concursul "costa"200 ron DE ECHIPA.si mai bei si ceva bere,vin,de la organizatori.plus premii de la Arrow!
adica......e bine!
rubliov

Data înscrierii: 16/Dec/2007

MesajTrimis: Fri Jun 06, 2008 4:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

probabil ca domnul mosaru s-a suparat si a ramas asa.noi il asteptam!sa-l cunoastem si sa ne demonstreze ce si cum pescuieste...
crap-one

Data înscrierii: 04/Mar/2008
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Fri Jun 06, 2008 6:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

rubliov a scris:
probabil ca domnul mosaru s-a suparat si a ramas asa.noi il asteptam!sa-l cunoastem si sa ne demonstreze ce si cum pescuieste...

nu crezi ca era normal sa ma supar? ce fel de organizatori sunteti???? intai ziceti ca nemembrii au voie...va suciti dupa...si din nou modificati.....maine cum va fi? Laughing
am vorbit cu Rumburak sa fac echipa cu el...daca ma decid sa vin.
vad ca INCA nu au platit toti cei inscrisi...deci...e "loc"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Arhiva Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 13, 14, 15  Următoare
Pagina 10 din 15

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum