www.Pescar-Sportiv.ro www.Pescar-Sportiv.ro
Pescuitul sportiv in România

AlbumAlbum FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Sa facem cunostinta
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 25, 26, 27  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Prezentari
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
chiorean alin

Data înscrierii: 08/May/2008
Locație: cluj napoca

MesajTrimis: Tue May 20, 2008 3:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Va salut
Chiorean Alin,Cluj-Napoca,37 de ani,outdoor manager(administrator panouri publicitare)....innebunit dupa evadari la un pescuit in mijlocul naturii si ....placut surprins de calitatea oamenilor de pe acest site si deschidere lor in a oferi.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
nexu

Data înscrierii: 10/Apr/2008

MesajTrimis: Tue May 20, 2008 8:17 pm    Titlul subiectului: Re: Bine v-am regasit ! Răspunde cu citat (quote)

Tablan a scris:
Bine v-am regasit fratilor si sper ca si sanatosi .... am vazut bine ca a aparut un anumit Costica Ionescu? Laughing

Sal tare Sile, cica a vinit Twisted Evil
Bun venit Alin si Lufaru!!!...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
emil

Data înscrierii: 11/Feb/2008
Locație: Brasov

MesajTrimis: Thu May 22, 2008 6:24 am    Titlul subiectului: Re: Bine v-am regasit ! Răspunde cu citat (quote)

Tablan a scris:
Bine v-am regasit fratilor si sper ca si sanatosi Dupa o mica pauza revin in forta si cu multe subiecte si aventuri noi. Sper ca in acest timp sa se fi intamplat numai lucruri bune.Si cum mai si imbatranim cred ca eu deja simt o aplecare catre misticism! Deja vad si fantome pe unde nu ma mai asteptam.... sau credeti ca am vazut bine ca a aparut un anumit Costica Ionescu? Laughing

ne bucuram pentru tine Sile,hai sa mai auzim ceva frumos din zona Very Happy Very Happy .am o rugaminte mare la tine, Embarassed Embarassed cand vi in Brasov,dami tati de stire,nu de alta dar dau in scolioza Laughing Laughing Laughing ........ma trag intr o parte linguritele alea.ti rog mai mai !!! ghini baghe??? Embarassed

zile bune!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
YULLY FISHER

Data înscrierii: 15/Dec/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mon May 26, 2008 11:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salutare tuturor!
Comanescu Iulian e numele meu,28 ani impliniti.
M-am logat pe acest forum mai demult la indemnul calduros al lui Ionut Silivestru,caruia ii multumesc!
Sunt un buzoian urnit din satul natal de nevoia baneasca catre capitala la munca,pescar incepator la crap,cu mare ambitie si mai mare respect pentru natura si pentru oamenii sinceri si cu intentii "la locul lor".
Pescuiesc doar catch&release,absolut pe toate baltile unde am ocazia sa ajung,urasc poluarea si hotii de peste,care strica tot in ce priveste frumusetea pescuitului!
Nu ma inscriu niciodata in polemicile create pe forumuri de pescuit si raspund intotdeauna promt celor ce ma abordeaza!
rubliov

Data înscrierii: 16/Dec/2007
Locație: bucuresti

MesajTrimis: Tue May 27, 2008 6:49 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

bine-ai venit iuli!ce iubesti tu iubim si noi.asa ca ai nimerit unde trebuie.ne vom cunoaste la concurs.
Adar Marian

Data înscrierii: 12/Dec/2007

MesajTrimis: Tue May 27, 2008 6:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

YULLY FISHER a scris:
Salutare tuturor!
Pescuiesc doar catch&release,absolut pe toate baltile unde am ocazia sa ajung,urasc poluarea si hotii de peste,care strica tot in ce priveste frumusetea pescuitului!
Nu ma inscriu niciodata in polemicile create pe forumuri de pescuit si raspund intotdeauna promt celor ce ma abordeaza!

Coane, io ma bucur de cunostinta, insa-ti zic de p-acu', sa n-avem vorbe mai tarziu :
- sa-mi spui din vreme cand participi la f'o actiune initiata pe sait, ca-n afara celor de ecologizare ar cam trebui sa ne tinem la distantza unu' de altu', macar din pricina faptului ca io mi-s traistar declarat, inregistrat si atestat ! Very Happy
Lufaru33

Data înscrierii: 15/May/2008
Locație: constanta

MesajTrimis: Tue May 27, 2008 6:47 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adar Marian a scris:
YULLY FISHER a scris:
Salutare tuturor!

Coane, io ma bucur de cunostinta, insa-ti zic de p-acu', sa n-avem vorbe mai tarziu :
- sa-mi spui din vreme cand participi la f'o actiune initiata pe sait, ca-n afara celor de ecologizare ar cam trebui sa ne tinem la distantza unu' de altu', macar din pricina faptului ca io mi-s traistar declarat, inregistrat si atestat ! Very Happy
Si eu,la fel...tot traistar Wink
Sionut

Data înscrierii: 12/Dec/2007
Locație: Popesti

MesajTrimis: Tue May 27, 2008 6:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ie loc pentru toti Very Happy
cezar dan chioibasu

Data înscrierii: 06/Dec/2007

MesajTrimis: Tue May 27, 2008 7:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adar Marian a scris:
YULLY FISHER a scris:
Salutare tuturor!

Pai atunci, ala care elibereaza, sa elibereze in traista celuilalt!
Asa, toata lumea va fi multumita. Laughing Laughing Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
YULLY FISHER

Data înscrierii: 15/Dec/2007

MesajTrimis: Wed May 28, 2008 1:01 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Adar Marian a scris:
YULLY FISHER a scris:
Salutare tuturor!

Nu,ca zau ai fost tare!
Sa-mi pice mie numa dulapi,ca nu ma supar sa-i azvarl la tine-n traista...
si in semn de prietenie,ti-l si fac o saramura invatata in bucatarie (ca asta lucrez)...de vei zice total invers! Laughing Laughing Laughing ....adica sa ma intalnesti cat mai des si eu sa caut "dihania" prin cocioace si tu sa ma cauti pe mine cu vinul alb aferent...pt pregatirea saramurii nu pt altceva! Very Happy Laughing Laughing
marian_i

Data înscrierii: 12/May/2008

MesajTrimis: Fri May 30, 2008 9:26 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

adar marian a scris:
.........macar din pricina faptului ca io mi-s traistar declarat, inregistrat si atestat !
tizule, nu te contrazic... dar ai vazut ce ziceau unii admini de balti, pe alte forumuri. cica pestoii aia mari, de 10, 12, 15 kg nu sunt buni; sunt gretosi, au oase mari, carne tare si solzi grosi Mad alt admin, care avea in balta cativa ciortani si tone de bradis, zicea ca nici aia pana in 3 kg nu sunt buni, ca au oase mici, carne prea moale si e pacat sa-i bagi la traista. e musai sa-i lasi sa ajunga la 10 - 15 kg, cand, nu-i asa?, devin gretosi, cu oase mari, carne tare si solzi grosi Mad asa ca, dupa parerea astora, ar trebui sa umplem traista cu aer Smile aer curat, platit cu o taxa simbolica de un milion, hai maxim doua Wink
Sus
laloi

Data înscrierii: 02/Jun/2008

MesajTrimis: Tue Jun 03, 2008 10:36 am    Titlul subiectului: Prezentare Răspunde cu citat (quote)

Va salut,
Radu Lalescu, pescar amator, proaspat membru al acestei asociatii, nascut 26.01.1970, bucurestean... pescuitul este o pasiune mostenita de mic, de la tatal meu, si are si o latura sentimentala cred, folosesc inca si acum cateva din ustensilele ramase de la el, deci de-o varsta cu mine Smile . Sunt pe aici si pe alte site-uri de profil in principal pentru documentare, neavand in gasca de prieteni pe nimeni care sa mai aiba aceasta pasiune, deci caut sa invat si sa descopar lucruri noi. Dar repet, pescar amator, mai mult de wk, asa ca sper sa gasesc intelegere la posibile intrebari pe care le-as pune si sa nu fiu luat prea rau in tarbaca Very Happy
Va multumesc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Eugen Fetes
Vizitator

MesajTrimis: Tue Jun 03, 2008 11:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bine ai venit Radu. Incep prin a iti multumi pentru sponsorizarea concursului copiilor institutionalizati.
Privitor la "luat in tarbaca", te asigur ca nu esti genul care sa "ceara" asa ceva... Laughing
Pune intrebari si in masura in care se vor putea oferi raspunsuri pertinente le vei primi cat de repede.
Daca pana acum nu ai prieteni care sa-ti impartaseasca pasiunea pentru pescuit, cu siguranta ca in viitorul cel mai paropiat se vor ivi oportunitati in care cercul de amici (in prima faza) si apoi, sper, prieteni se va largi.
Sus
Dumitrescu Iancu

Data înscrierii: 26/Jan/2008

MesajTrimis: Tue Jun 03, 2008 9:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In primul rand,Radu,informeaza-te asupra actiunilor APS urmatoare,apoi participa la una dintre ele.Vei gasi "gasca de prieteni" care iti lipseste!
Sus
laloi

Data înscrierii: 02/Jun/2008

MesajTrimis: Wed Jun 04, 2008 11:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Va multumesc de primire Smile Deja m-am inscris la concursul de la Cercani, sper sa fac fata testului de anduranta de 48 de ore de pescuit, nemaincercat pana acum... Si sper sa ies macar penultimul Very Happy
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.Pescar-Sportiv.ro -> Prezentari Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 25, 26, 27  Următoare
Pagina 9 din 27

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum